Carolina – Tampa 1:5 (kon.) | Pittsburgh – Edmonton 2:1 (po pr.) | NY Islanders – Arizona 5:3 (kon.)
Philadelphia – Anaheim 2:6 (kon.) | Buffalo – Detroit 1:0 (kon.) | Montreal – Florida 5:1 (kon.)
Ottawa – Los Angeles 2:3 (0:2 po s.n.) | Nashville – Calgary 2:3 (1:2 po s.n.) | Minnesota – Vancouver 0:1 (kon.)
Colorado – Dallas 5:3 (kon.) | Vegas – Chicago 4:2 (kon.)
Colorado Avalanche
5:3 (1:1, 3:1, 1:1)
Dallas Stars
Středa 25.10.2017, 03:00 • Pepsi Center, Denver • NHL

Z mé strany je to už pro tento zápas vše. Dobré ráno přeje Petr Sumbal. (05:48:36)

Československá stopa v utkání:
    Martin Hanzal (DAL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 13:01
    Radek Faksa (DAL) 0+0, 2 střely, čas na ledě 11:11

1. Matt Nieto (COL) 3+0
    2. Jamie Benn (DAL) 1+2
    3. Blake Comeau (COL) 0+3

Zápas skončil a asi trochu překvapivě se z vítězství raduje Colorado. Tomu se tak podařilo prolomit sérii tří porážek. Naopak Dallas prohrál po čtyř vítězstvích v řadě. Po první třetině se šlo do kabin za nerozhodného stavu 1:1. Ve druhé třetině na začátku padly tři slepené góly a výsledkem bylo vedení Colorada 3:2. Deset sekund před druhou přestávkou se pak ještě trefil Barberio a upravil vedení Colorada na 4:2. Dallasu se ve třetí části hry podařilo zápas zdramatizovat, když snížil deset minut před koncem Benn. Vyrovnat se už ale hostům nepovedlo. Naopak ještě jednou inkasovali. To když puk do prázdné brány dovezl Nieto a mohl se radovat ze svého hattricku.

59:58 Matt NIETO - 5:3

59:58
    Colorado právě vstřelilo branku!
    A je rozhodnuto! MATT NIETO trefil prázdnou bránu a završil navíc svůj hattrick. Asistence: Blake Comeau, Anton Lindholm.

59:46
    Skvělým zákrokem podržel Varlamov své spoluhráče. Dokázal vyrazil střelu Radulova, ačkoliv toho moc vidět nemohl.

59:40
    Lehtonen už je na střídačce, Dallas to zkouší v šesti.

59:24
    MacKinnon se dostal k puku a z levého kruhu vypálil. Lehtonen kotouč dokázal vyrazit.

59:10
    Dallas si vzal oddechový čas.

59:03
    Běží poslední minuta a hra se odehrává před Lehtonenem.

58:08
    Z pravé strany vystřelil Klingberg, Varlamov kotouč dokázal betonem vyrazit.

57:49
    Dallas zradila rozehrávka, píská se mu zakázané uvolnění. Času na srovnání je ještě stále dost, Stars už ale musí pomalu pomýšlet na odvolání brankáře.

56:40
    Colorado to teď dělá dobře. Pohybuje se s pukem na hokejkách v útočném pásmu a Dallas se nemůže dostat do závěrečného tlaku.

55:10
    Gabriel Bourque se dostal ke stele z pravé strany, i když byl tísněn. Lehtonen předvedl jistý zákrok.

54:21
    Seguin trefil kotouč prudce z první, ale nebyl přesný. Minul branku střeženou Semjonem Varlamovem.

54:06
    Faksa dělal problémy Coloradu dobrým pohybem v útočném pásmu. To nakonec vyhodilo puk na icing.

53:10
    Radulov dostal přihrávku na mezikruží, ale nedokázal vystřelit, dobře ho ubránil Barberio.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 14. Nieto (Landeskog), 23. Nieto (Söderberg, Comeau), 25. Landeskog (Duchene), 40. Barberio (Barrie, Comeau), 60. Nieto (Comeau, A. Lindholm) – 9. Ja. Benn (J. Klingberg, Seguin), 23. B. Ritchie (Seguin, Ja. Benn), 51. J. Klingberg (Ja. Benn)

Colorado Avalanche: Varlamov (J. Bernier) – E. Johnson (A), Zadorov, Barrie, A. Lindholm, Bigras, Barberio – Rantanen, MacKinnon, Andrighetto – Jakupov, Duchene, Landeskog (C) – Comeau, Söderberg, Nieto (A) – G. Bourque, Kerfoot, Greer.
    Dallas Stars: Bishop (27. Lehtonen) – J. Klingberg, Methot, Johns, Hamhuis, Honka, Lindell – Radulov (A), Seguin, Ja. Benn (C) – Spezza (A), Hanzal, Elie – Pitlick, Faksa, Roussel – B. Ritchie, Janmark, D. Shore.