David Servis – Havlíčkův Brod 7:6 (kon.) | Mor. Budějovice – Písek 6:0 (kon.) | Pelhřimov – Tábor 3:1 (kon.)
Nymburk – Klatovy 6:8 (kon.) | Sokolov – Kobra 2:8 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Vrchlabí 5:3 (kon.)
Bílina – Trutnov 6:3 (kon.) | Řisuty – Děčín 4:3 (3:1 po s.n.) | SHK Hodonín – Val. Meziříčí 3:6 (kon.)
Nový Jičín – Šumperk 1:4 (kon.) | Poruba 2011 – Kopřivnice 2:1 (po pr.) | Kolín – Žďár n/S 4:2 (kon.)
Letňany – Jablonec n/N 2:4 (kon.)
SHK Drtiči Hodonín
3:6 (0:1, 3:3, 0:2)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Středa 25.10.2017, 18:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského, Hodonín • 2. liga skupina Východ • 14. kolo

Ode mne je to vše. Já se dnes s Vámi loučím, přeji příjemný zbytek večera. A někdy příště napočtenou! (20:23:46)

Ve třetí třetině se domácím hokejistům nepovedlo vyrovnat. Své skóre jen navyšovali hosté. Nejprve zvýšil stav utkání Pořický, a poté se k němu přidal i Jan Matějka, který stav utkání upravil na konečných 3:6 z pohledu domácích.

59:54
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Bobři navyšují skóre. Z přečíslení dvou proti jednomu zakončoval do prázdné brány JAN MATĚJKA. Asistence Josef Daněk.

59:27
    Kuba nabil Sedlákovi na modrou čáru, kterému nikdo kromě Šurého nestál v cestě, ale přesto jej nedokázal překonat.

58:27
    Hodonínští to zkusli v šesti v poli, ale po chybě domácích obránců na modré čáře útočníci hostů unikli a uháněli na prázdnou domácí bránu, do které poslal kotouč JAKUB POŘICKÝ. Asistence Jan Matějka.

57:45
    Domácí hokejisté si vyžádali oddechový čas.

57:21
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Mikel – 2 min., hrubost).

57:21
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Matula – 2 min., hrubost).

57:21
    Za bránou hostujícího brankáře se naskytla skrumáž hráčů, uprostřed této skrumáže se rve Mikel s domácím Matulou.

56:00
    Drtičům se krátí čas, ve kterém by potřebovali vstřelit branku. Nyní zavřeli hosty v jejich obranném pásmu a Drtiči střílejí o sto šest, ale nedaří se jim překonat dnes skvěle chytajícího Šurého.

54:49

54:01
    Domácí hokejisté mají obrovskou smůlu v zakončení. Dokáží si nehrát do vyložených šancí, ale tyto šanci už nedokáží zakončit. Celou minutu v téhle přesilovce vymýšlejí nahrávky, které by se daly zakončovat do prázdné brány, ale v zakončení je doprovází smůla.

52:49
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Dalajka – 2 min., vysoká hůl).

52:00
    Peslar rozehrával na rozjetého Vaňka, který se dostal podél mantinelu až za bránu Šurého a zpoza jeho brány přihrával na najíždějícího se Vránu, který ale brankáře hostů nepřekonal.

51:06

50:51
    Hosté si nejprve nemohli vytvořit potřebný tlak. V útočném pásmu se usadili až v závěru téhle přesilové hry, kdy od modré pálil Mikel a jeho střelu se snažil dorážet Matějka.

49:06
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Romančík – 2 min., hrubost).

48:55

47:57
    Vyloučení Daněk a Vrána se vrací zpět do hry, ale domácí pokračují v přesilové hře pěti proti čtyrem.

46:55
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Weintritt – 2 min., hákování).

46:30
    Ve hře čtyři na čtyři se po dlouhé době vydali do útoku i hosté. Přečíslení dva na jednoho zakončoval Brunec a Haloda tak musel zasahovat.

45:57
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Daněk – 2 min., podražení).

45:57
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Vrána – 2 min., napadení).

45:00
    Další velká šance domácích. Mojžíšovu chytrou střelu od modré tečoval Charvát, ale naneštěstí pro domácí puk skončil mimo tři tyče.

44:30
    Po nahrávce Miklíka se Romančík ocitl sám před bránou hostů, ale kotouč mu v poslední chvíli uskočil, a proto nedokázal zakončit, Šurý tak byl bez práce.

43:34
    Tak Drtičům se nakonec tuhle přesilovku nepovedlo využít.

43:14

42:10
    Domácí si ve své přesilovce vytvořili velký tlak. Petru Pešovi chybělo jen kousek k tomu, aby puk dorazil do prázdné brány. Šurý se hbitě přesunul a jeho dorážku vystihl.

41:14
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Hladiš – 2 min., hákování).

40:30
    Hosté nejprve vyhráli buly, po ztrátě kotouče v útočném pásmu si Drtiči vytvořil slibnou šanci. Útočník Jurča vyjel zpoza brány Šurého, kterého se snažil překvapit, Šurý jeho střelu pouze vyrazil před sebe, kde se Vaněk snažil dorazit kotouč do prázdné brány, ale Šurý se stihl přesunout, a tak si připisuje důležitý zákrok.

40:01

Ve druhé třetině padlo celkem šest branek. Nejprve Drtiči vyrovnali stav utkání, ale neradovali se dlouho, po osmnácti vteřinách vrátil vedení zpět na stranu hostů Daněk. Poté přišly 2 branky Petra Jurče, který nejprve vyrovnal v přesilové hře, a pak otočil stav utkání ve vlastním oslabení. Vzápětí přišla opět vyrovnávací branka, ale nyní padla na straně hostů, a poté půl minuty před koncem druhé třetiny dostal Bobry zpět do vedení Martin Kývala. Druhá třetina pravděpodobně začne v 19:38.

40:00

39:31
    Bobři si berou zpět vedení. Mela před bránou znemožnila výhled domácímu brankáři a volný kotouč jako jediný našel MARTIN KÝVALA, který dostává hosty zpět do vedení. Bez asitence.

38:30
    Vyrovnávací branka hosty z Valašského Meziříčí vrátila do zápasu nejen z hlediska stavu utkání, ale i po stránce výkonnostní. Nyní vypálil tvrdou střelu od modré čáry Hryciow a jeho střelu se snažil dorážet Pokorný, ale Haloda udržel skóre vyrovnané.

37:22
    Bobři vyrovnávají skóre utkání. MIROSLAV MIKEL od modré čáry propálil všechny bránící hráče Drtičů a s nimi překonal i Ondřeje Halodu. Bez asistence.

36:41

36:37
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Drtiči si poprvé v tomhle zápase berou vedení na svou stranu. Hodonínští hokejisté se dostali do přečíslení tří proti jednomu ve vlastním oslabení. Pavel Mojžíš přihrával na PETRA JURČU, který i v druhém případě prázdnou bránu neminul. Asistence: Pavel Mojžíš.

35:30
    Hostům se v přesilové hře nedaří vyvinout tlak. Domácí tohle oslabení zatím zvládají na jedničku.

34:41
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Charvát – 2 min., nedovolené bránění).

33:45
    Drtiči se v přesilové hře nakonec dostali k vyrovnání. Při přečíslení dva na jednoho Vaněk přihrával na PETRA JURČU, který se v zakončení nemýlil. Asistence: Daniel Vaněk, Marek Haloda.

32:38
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Pokorný – 2 min., držení protihráče).

31:10
    Drtiči si opět tvoří velkou převahu. Peš s Matulou se dostali do přečíslení dvou proti jednomu, ale jejich akce skončila nepřesným zakončením mimo ohrožení Šurého.

30:00
    Drtiči se dlouhou dobu z vyrovnání neradovali. Opět musí stav utkání dotahovat, ale proti hodonínským střelcům dnes stojí skvěle připravený Šurý.

28:10
    Hosté velmi rychle odpovídají na vyrovnávací branku Drtičů. Jan Matějka nahazoval kotouč, který Haloda jen vyrazil před sebe, k tomuto kotouči se jako první dostal JOSEF DANĚK, který jej doklepl do svatyně domácích. Asistence Jan Matějka.

27:52
    Domácí nakonec tohle utkání vyrovnávají. Trojice hodonínských útočníků napadala rozehrávku hostů, kotouč nakonec hodonínští útočníci vybojovali, poté si předali sérii nahrávek a JAKUB HAJNÝ tuhle akci zakončil přesně od levého mantinelu. Asistovence: Vít Černohous a Matěj Charvát.

25:50
    Drtiči teď mají problém přejít přes modrou čáru, ve většině případů puk právě na modré čáře ztratí. Romančík si ale cestu našel a zaskočil Šurého svou rychlou střelou z mezikruží, Šurý tuhle střelu jen srazil do rohu kluziště.

24:30
    Bobři si tvoří jednu šanci za druhou, ale většina těchto šancí končí mimo bránu, Haloda tak musí zasahovat jen zřídka.

23:10
    Domácí hokejisté se po přestávce nemůžou dostat tam, kde byli na konci první třetiny. Nyní opravdu tahají za kratší konec provazu.

21:50
    Momentální hra nahoru – dolů vyhovuje více hostujícím Bobrům. Opět se dostali do přečíslení, ale nyní jen dva proti jednomu, tahle jejich akce skončila mimo bránu a Haloda tak nemusel ani zasahovat.

20:30
    Úvodní buly druhé třetiny vyhráli hosté. Drtiči jejich rozehrávku vystihli a okamžitě se hnali do útočného pásma, po nepovedeném útoku Drtičů se hosté dostali do přečíslení tři proti dvěma, Brunec nahazoval puk, který Haloda jen vyrazil a Tomáš Brunec sek tomuto kotouči dostal znovu, ale jeho dorážku Haloda vykryl.

20:01

První třetina přinesla jen jednu branku v podání hostů, kteří přečkali v prvních minutách tlak domácích a využili dvojnásobnou přesilovku. Drtiči si po zbytek třetiny hledali cestu k překonání Šurého, ale v některých momentech jim opravdu chyběl jen malý kousek štěstí, a tak první třetina vyzněla lépe pro Bobry z Valašského Meziříčí.

20:00

19:00
    Domácím se do kabiny bez vstřelené branky vůbec odcházet nechce. Vrána se snažil dorazit puk, který se k němu dostal jen se štěstím od svého spoluhráče z řad obránců Pavla Mojžíše.

17:13
    Hosté své první oslabení ubránili a musím dodat, že to opravdu neměli jednoduché.

17:13

16:22
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Peslar – 10 min., nesportovní chování).

16:00
    Drtiči se ve své dnes první přesilovce snaží urputně vyrovnat. Neuběhla ani první minuta přesilovky Drtičů a od domácích beků už přišla druhá nebezpečná střela.

15:13
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Žák – 2 min., podražení).

13:30
    Drtiči si na dlouho dobu vytvořili tlak. Od modré pálil Kužílek, hostující brankář kotouč jen vyrazil do rohu, kde si ho převzal domácí Hložánek a svému spoluhráčovi znovu nabil. Šurý teď má opravdu hodně práce.

12:10
    Teď si domácí vytvořili slibnou šanci, kterou nevyužili. Za bránou hostujících držel puk Vrána a před bránu si sjížděl volný Jurča, který puk od svého spoluhráče nedostal. Poté střílel Peslar od modré čáry a Šurý si tak připisuje další zákrok.

10:40
    Hosté se po získání kotouče ve vlastním pásmu okamžitě hnali kupředu. Při útoku dvou proti dvěma musel Ondřej Haloda po dlouhé době zasahovat.

09:20
    Teď pálil obránce domácích Drtičů od modré, ale jeho tvrdou střelu Šurý bez větších problémů chytl. Vhazuje se po levici hostujícího brankáře.

08:10
    Po sérii nepřesných rozehrávek si Drtiči po dlouhé době vytvořil poměrně velkou šanci. Mojžíš se dostal do útočného pásma a při přečíslení tři na dva se snažil vymyslet chytrou nahrávku, kterou ale Charvát tečoval mimo tři tyče.

07:10
    Momentálně se ani jednomu z týmů nedaří rozehrát útočnou akci, a proto se hraje víceméně jen ve středním pásmu.

06:05
    Dominik Matula dostal nabito před bránu hostujícího brankáře, ale se skákavým pukem si neporadil tak, jak by si přál a trefil Šurého jen do chráničů.

04:50
    Vstřelený gól Bobry nakopl, a tak se snaží svým výkonem převrátit zápas na svoji stranu. Přečíslení dvou na jednoho zakončoval mimo Václav Studený.

03:35

02:54
    Hosté se dostávají do vedení při přesilovce pěti proti třem. Obránce Hryciow nahodil Kotouč před domácího Halodu, k tomuto puku se jako první dostal DOMINIK POKORNÝ a dorazil ho do téměř prázdné brány. Asistence: Michal Hryciow, Jakub Pořický.

02:20
    Drtiči po výborném startu trochu polevili a pravděpodobně z tohoto důvodu teď musí bránit oslabení tři proti pěti.

01:35
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Kuba – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

01:06
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Miklík – 2 min., hákování).

00:45
    Drtiči na nic nečekají a hned po začátku utkání zasypali Šurého třemi střelami.

00:20
    Úvodní buly vyhráli domácí Drtiči. Mojžíš si s rozehrávkou nevěděl rady a puk jen nehodil na hostujícího brankaře Šurého a vhazuje se po jeho levici.

00:01

Utkání za malou chvilku bude odstartováno.

Přeji Vám hezký podvečer ze Zimního stadionu Václava Nedomanského! Dnes tu máme utkání 2. ligy skupiny Východ mezi domácími Drtiči a hosty z Valašského Meziříčí.

SHK Hodonín: Haloda O. (Štěpanovský) – Sedlák, Kužílek, Peslar, Mojžíš (A), Haloda M., Žabčík, Miklík – Charvát, Hložánek, Romančík, Vrána, Peš (C), Sajdl (A), Kuba, Matula, Jurča, Hajný, Černohous, Kadlec, Vaněk
    Trenéři: Stanislav Beťko, Jan Prčík

HC Bobři Valašské Meziříčí: Šurý (Plšek) – Mikel, Hryciow, Baroš, Žák, Weintritt J., Váňa, Hladiš – Pokorný, Brunec (A), Peterka, Matějka (A) Studený (C), Pořický, Kývala, Daněk, Dalajka
    Trenéři: Jiří Wenritt, Roman Čechmánek

Rozhodčí: Radim Slavka – Bohuslav Maloušek, Martin Maťašovský.

Do Hodonína míří Bobři, posílení o několik hráčů z prvoligového Vsetína

Dnešním zápasem zakončí hodonínští hokejisté druhou sedminu základní části letošní sezony. Soupeřem jim budou valašskomeziříčští Bobři. Těm patří po třinácti odehraných kolech s jedenácti body pátá příčka, Drtiči se drží na druhé příčce s body čtyřiadvaceti.

SHK Hodonín

Hráči v oranžovo-modrých dresech po dvou prohrách v prodloužení zabrali a na opavském stadionu si po čase zase připsali tříbodové vítězství. Díky tomu se svěřenci koučů Beťka a Prčíka drží na dostřel první Porubě, na níž momentálně Drtiči ztrácejí pět bodů.

První letošní vzájemní duel Hodonína s Valašským Meziříčím skončilo výhrou Jihomoravanů. Drtiči na bobří hrázi brzy prohrávali, ale pak už se trefovali jen Oranjes, kteří si odvezli vítězství 3:1.

Na marodce slováckého mužstva zůstává i nadále brankář Zdenko Kotvan, který by se měl koncem tohoto týdne pomalu zapojit do tréninkového procesu. Do sestavy se naopak vrací útočník Petr Jurča, který byl mimo od konce domácího duelu s Kopřivnicí.

HC Bobři Val. Maziříčí

Kabina Bobrů by se dala s nadsázkou nazvat B-týmem Vsetína. Na soupisce Valašského Meziříčí najdeme hned tucet hráčů, kteří v nedávné minulosti oblékali druholigový dres Vsetína. Další tři borci prošli „na Vsetíně” mládeží.

Trenéry Jiřího Weintritta s Romanem Čechmánkem v současné chvíli nejvíce tlačila bota v defenzivě. I proto se poohlíželi po posilách do brankoviště.

V Ostravě (12. kolo, Poruba vyhrála 4:3) nastoupil v bráně Valachů teprve sedmnáctiletý zlínský talent Michal Kořének. Výhru nad Šumperkem (13. kolo, Bobři vyhráli 3:2) zase vychytal v Hodoníně všem dobře známý Michal Šurý, zapůjčený z prvoligového Vsetína.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Josef Můčka

Branky a nahrávky: 28. Hajný (Černohous, Charvát), 34. Jurča (Vaněk, Haloda M.), 37. Jurča (Mojžíš) – 3. Pokorný (Hryciow, Pořický), 29. Daněk (Matějka), 38. Mikel, 40. Kývala, 59. Pořický (Matějka), 60. Matějka (Daněk)

SHK Drtiči Hodonín: Haloda O. (Štěpanovský) – Sedlák, Kužílek, Peslar, Mojžíš (A), Haloda M., Žabčík, Miklík – Charvát, Hložánek, Romančík, Vrána, Peš (C), Sajdl (A), Kuba, Matula, Jurča, Hajný, Černohous, Kadlec, Vaněk

Rozhodčí: Radim Slavka – Bohuslav Maloušek, Martin Maťašovský