Spišská N. Ves – Skalica 6:3 (kon.) | Trnava – Michalovce 2:3 (1:2 po s.n.) | Dubnica – Pov. Bystrica 6:2 (kon.)
Topoľčany – Osmos Bratislava 3:1 (kon.) | Nové Zámky B – Prešov 2:3 (po pr.)
po s.n. (1:2)
HK Gladiators Trnava
2:3 (0:0, 1:1, 1:1 - 0:0)
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Středa 25.10.2017, 17:00 • ZŠ Trnava • 1. liga (SR) • 13. kolo

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..

Vítam všetkých priaznivcov hokeja! Na programe je štrnáste kolo našej druhej najvyššej hokejovej súťaže. Domáca Trnava hostí Duklu Michalovce!

Gladiátori dokázali vyhrať v uplynulom ročníku len tri zápasy a mladému mužstvu chýbajú skúsenosti. V Prešove mali zápas dobre rozohraný, ale nakoniec odišli s výpraskom. Doma však dokážu potrápiť každého súpera a určite nepredajú svoju kožu lacno. Michalovce naháňajú vedúce duo a po výbornom zápase v Topoľčanoch, kde vyhrali na nulu, by radi porazili aj ďalšieho papierovo slabšieho súpera. Skvelú sezónu zažíva Tomáš Bánovský, ktorý vedie tímovú produktivitu. Privedie svoj tím k víťazstvu aj v dnešnom zápase?

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

HK Gladiators Trnava: Gibl – Poláček, Mihalko, Mrázik, Hutár, Košecký, Poldruhák, Burian, Burzík – Szalay, Schmidt, Mrava – Hrbáčik, Mišura, Kamenický – Róth, Ševčík, Čunderlík – Lukačovič, Klema, Ftáčník

HK Dukla Ingema Michalovce: Trenčan – Valečko, Hančák, Kolba, Deyl, Cvengroš, Rusina, Dolgoš – Solomonchak, Cútt, Banovský – Hvila, Linet, Mašlonka – Kabáč, Toma, Poliaček – Jokeľ, Balko, Hamráček

Rozhodca: M. Adamec – J. Valo, P. Tvrdoň.

03:38
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Cútt – 2 min., sekanie).

05:38
    Hostia v plnom počte.

08:17
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Hutár – 2 min., podrazenie).

10:17
    Domáci v plnom počte.

13:11
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Banovský – 2 min., nedovolené bránenie).

15:11

17:32

19:32

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

V Trnave je stav po prvej tretine bez gólov. Ani jedno z mužstiev nedokázalo využiť ponúknuté presilové hry a na gól si musíme počkať.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

28:35
    Trnava dala gól!
    Gól strelil LUKAČOVIČ. Asistencie Burzík.
    Konečne sme sa dočkali gólu! Ako prvý bol prekonaný brankár hostí a Trnava sa dostáva do vedenia!

37:57
    Dukla Michalovce dala gól!

Gól strelil CÚTT. Asistencie Banovský.
    Hostia v závere druhej tretiny prekonali domáceho brankára a stav je vyrovnaný – 1:1!

39:09
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (2 min. – príliš veľa hráčov na ľade).

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

Po dvoch tretinách je stav nerozhodný – 1:1. Postará sa dnes Trnava o prekvapenie a získa proti silným Michalovciam body na domácom ľade?

40:01
    Začala sa tretia tretina.

41:09

46:06

Gól strelol JOKEĽ. Asistencie Balko, Poliaček.
    Hostia otáčajú skóre zápasu a dostávajú sa do vedenia!

47:22

Domáci nenechali na odpoveď dlho čakať a opäť máme vyrovnaný stav!

Dnešné stretnutie sleduje 165 divákov.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

Po tretej tretine je stav nerozhodný. Nasledovať bude predĺženie.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

61:23
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (2 min. – príliš veľa hráčov na ľade).

63:23

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

Samostatné nájazdy začínajú.

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HK Dukla Ingema Michalovce.
    Autorom víťazného gólu je JOKEĽ.

Trnava dokázala získať s Duklou Michalovce na svojom ľade cenný bod. Hostia sa na víťazstvo poriadne nadreli, keď až v samostatných nájazdoch o zisku druhého bodu rozhodol Jokeľ. Ja Vám ďakujem za pozornosť a teším sa na Vás opäť nabudúce. Príjemný zvyšok večera! (19:24:32)

Filip Sabo

Branky a nahrávky: 29. Lukačovič (Burzík), 48. Hrbáčik (Mišura) – 38. Cútt (Banovský), 47. Jokeľ (Balko, Poliaček), rozh. náj. Jokeľ

HK DUKLA Ingema Michalovce: Trenčan – Valečko, Hančák, Kolba, Deyl, Cvengroš, Rusina, Dolgoš – Solomonchak, Cútt, Banovský – Hvila, Linet, Mašlonka – Kabáč, Toma, Poliaček – Jokeľ, Balko, Hamráček

Rozhodčí: M. Adamec – J. Valo, P. Tvrdoň