Osnabrück – Norimberk 2:3 (kon.) | Hertha – Kolín nad Rýnem 1:3 (kon.) | Wolfsburg – Hannover 1:0 (kon.)
Kaiserslautern – Stuttgart 1:3 (kon.) | Regensburg – Heidenheim 2:5 (kon.) | W. Brémy – Hoffenheim 1:0 (kon.)
Freiburg – Dynamo Drážďany 3:1 (kon.) | RB Lipsko – Bayern 1:1 (4:5 po pen.)
VfL Osnabrück
2:3 (1:1)
1. FC Norimberk
Středa 25.10.2017, 18:30 • Stadion an der Bremer Brück (Osnabrück) • Německý pohár • 2. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (20:28:18)

Norimberk zvládl dnešní přestřelku proti domácímu VfL Osnabrück a vyhrává 2:3, ale byla to pořádná dřina. V 6. minutě se prosadil domácí Alvarez z penalty, jenže hosté dali dva góly po trefách Ishaka a Leibolda. Zdálo se, že to hosté zvládnou, nicméně v 65. minutě opět srovnal hru Gross. To ale nebylo vše, když se v 73. minutě prosadil Valentini, který vstřelil vítězný gól svého celku, který postupuje do čtvrtfinále.

90+4

90+3
    Volný přímý kop pro VfL Osnabrück. Do pokutového území jde i domácí brankář Gersbeck.

90+2
    Ten nepřinesl nic, protože ho zahráli proti pravidlům hry a domácí spěchají do brejku.

90+1
    Rozhodčí Dankert se rozhodl, že nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Rohový kop pro druholigový celek.

89
    Norimberk kombinuje na své útočné polovině a nejspíš je už hotovo.

88
    Ten nepřinesl žádné větší nebezpečí, protože míč od Krasniqiho byl příliš vysoký.

87
    Jedna z posledních příležitostí domácích, mají rohový kop.

86
    VfL Osnabrück se sice snaží, jenže v deseti lidech moc šancí nemají přes hostující obranu, která se soustředí pouze na bránění.

85
    Útočným faulem se provinil domácí Reimerink. Lowen pomalu posílá míč do hřiště, kde kombinuje se svými obránci.

84
    Utkání se naprosto zbytečně vyhrotilo a hra je teď hodně rozkouskovaná.

83
    Volný přímý kop domácího celku neskončil žádným zakončením. Kirschabaum bude odkopávat od brány.