Formentera – Ath. Bilbao 1:1 (kon.) | Ponferradina – Villarreal 1:0 (kon.) | Valladolid – Leganés 1:2 (kon.)
Elche – Atlético 1:1 (kon.) | Eibar – Celta Vigo 1:2 (kon.)
SD Ponferradina
1:0 (1:0)
Villarreal CF
Středa 25.10.2017, 20:30 • Estadio El Toralín, Ponferradina • Španělský pohár • 4. kolo

Ponferradina v rámci španělského poháru Copa del Rey slaví senzační vítězství nad Villarrealem. O jediný gól zápasu se postaral osm minut před přestávkou Sergio Cidoncha, který zamířil do černého nádhernou střelou z volného přímého kopu. Hosté byli lepší, ale padli. Konečný výsledek. Ponferradina 1 Villarreal 0. (22:22:49)

90+5

90+4
    Ponferradina je minutu od senzační výhry v poháru.

90+4
    A ještě jedná žlutá karta, kterou viděl v závěru Roberto Soriano.

90+3
    Pablo Fornals vypálil zpoza šestnáctky, jeho střela ale byla zablokována. Marná snaha ze strany hostí.

90+2
    Álvaro Moreno ve druhé minutě nastavení viděl žlutou kartu.

90+2
    Villarreal má obrovskou převahu, ale ne a ne vstřelit gól.

90+1
    Nad rámec dnešního duelu nastaveno 5 minut!

89
    Do konce utkání zbývají odehrát dvě minuty a Villarreal je na pokraji senzační porážky na hřišti Ponferradiny.
    88. Moldovan vychytal zakončujícího a trápícího se Čeryševa!

88
    Denis Čeryšev si na levé straně pokutového území naběhl na kolmou přihrávku a z úhlu prudkou přízemní střelou mířil k přední tyči, Moldovan ale předvedl senzační zákrok, kterým míč vyrazil na rohový kop! Fantastický zákrok!

87
    Byla tam ovšem teč, takže Villarreal rozehrával na levé straně rohový kop. Centr byl ale na přední tyči odvrácen.

86
    Roberto Soriano si hodil míč před šestnáctkou na levačku a napřáhl k technické střele, které se stočila daleko vedle vzdálenější levé tyče brány.

85
    Hra je opět v proudu a společně budeme sledovat závěr zápasu. Ponferradina stále těsně vede.

84
    Hostující útočník moc dobře viděl, že Hamani zasáhl svého brankáře kolenem do hlavy a sportovně se mu omluvil.

83
    Ünal se hnal na pravé straně šestnáctky za kolmo přihrávkou a narazil protihráče do brankáře Moldovana.

82
    Následný rohový kop Žluté ponorky nic kloudného nepřinesl a jeden z hostujících hráčů musel být ošetřován.

81
    Denis Čeryšev napřáhl ze střední vzdálenosti k prudké ráně, která skončila těsně nad bránou!

Tomáš Reiner

Branky: 37. Cidoncha

Karty:   45+1. García (PNF), 57. Yuri (PNF), 90+2. Moreno (PNF) – 90+4. Soriano (VLR)

Držení míče: 28 % : 72 %.
    Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 3:10. Rohy: 2:14. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 10:13.
    SD Ponferradina: Moldovan – Jon García (64. Hamani), Fernando, Álvaro Moreno – Cidoncha, Saúl Crespo, Andy – Iago Diaz (52. Pallarés), Jorge García (58. Menudo), José Rios – Yuri (C).
    Náhradníci: Chopo – Salinas.

Villarreal CF: Cantero – Rukavina (C), Bonera, Pau Torres, Adrián Marín – Guerra (51. Hernández) – Leo Suárez (71. Raba), Soriano – Samu Castillejo (59. Fornals) – Ünal, Čeryšev.
    Náhradníci: Barbosa – Gaspar.

Rozhodčí: Mario Melero López