Domažlice – Mladá Boleslav 2:4 (kon.) | Vlašim – Zlín 1:1 (3:5 po pen.) | Sparta – Ostrava 2:2 (2:4 po pen.)
Jihlava – Slavia 1:3 (kon.)
TJ Jiskra Domažlice
2:4 (1:2)
FK Mladá Boleslav
Středa 25.10.2017, 14:30 • Městský stadion Střelnice, Domažlice • MOL Cup • 4. kolo

Domažlice se za svůj výkon rozhodně stydět nemusí. Pochvalu zaslouží hlavně domácí brankář. Boleslav postupuje do čtvrtfinále. (16:52:47)

90+1

90
    Nastaví se jedna minuta nad rámec hrací doby.

89
    Opět kdo jiný, než Mebrahtu byl v hlavní roli, Šimáň ho vychytal a z rohu nic hosté nevytěžili.

87
    Oba týmy mají dostřídáno, nyní už tak budeme sledovat pouze hru samotnou. Trenér Uhrin stáhl dalšího hráče především s útočnými úmysly, Přikryla, za něj jde na +/- 5 minut Fabián.

83
    Ani Bolka nezůstává pozadu s počtem střídání. Kapitána Matějovského vystřídá Jakub Rada.

82
    Domažlice mají tímto již dostřídáno. Hájovského vystřídá Teršl.

80
    Mebrahtu mohl už konečně prolomit dnešní smůlu a zleva prostřelit Šimana, gólu se ale nedočkal.

79
    Nejsou to rozhodně jednoduché chvíle pro Jiskru, která má zhruba deset minut na to, aby něco s utkáním ještě udělala.

78
    Druhé střídání na domácí straně. Útočník Kropáček si dnes svoje odehrál a je nahrazen Roubalem.

76
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Těžké chvíle pro domácí, kteří hned víceméně po rozehrávce dostávají druhý gól v krátkém sledu. Rychlá infiltrace do domácí obrany způsobila menší rozklad defenzívy, Mareš se dostal nadvakrát ke střele, poprvé Šiman odolal, podruhé už ne a PETR MAREŠ dodává klid do hostujících kopaček.

75
    Bohužel, nadějný stav pro Západočechy vydržel přibližně 8 minut. Středočeši se usadili na útočné polovině, obrana byla pod tlakem, čehož využil MAREK MATĚJOVSKÝ a zpoza vápna dává třetí gól Bolky!

73
    Mareš měl na svědomí střelecký pokus, který zamířil vedle branky.

70
    Dnešnímu utkání i přes ne úplně vhodný čas a počasí přihlíží krásných 1265 diváků!

70
    Mebrahtu má tedy v útoku nového parťáka, sám Mebrahtu se dostal ke střele, kterou pohotově vyrazil Šiman.

69
    Jediný střelec Boleslavi Chramosta dnes dohrál, nahrazuje ho jiný útočník, Mingazov.

68
    Domažlice právě vstřelily branku!
    Ale nový hráč půjde na trávník s vědomím, že to je 2:2! MILAN BRAUN na nic nečekal a vypálil z dobrých 25 metrů, pozdravil Agajeva, který pouze přihlížel a míč skončil v šibenici! Krásný gól.

65
    Střídání se chystá i na straně Středočechů.

Ondřej Kočka

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Jiskra Domažlice. Více informací zde.

Branky: 36. Došlý, 68. Braun – 12. Chramosta, 45. Chramosta, 75. Matějovský, 76. Mareš

Karty:   38. Stronati (MBL), 44. Magera (MBL)

Neproměněná penalta: 39. Došlý (DOM), mimo

TJ Jiskra Domažlice: Šiman – Blažek, Hájovský, Hrubý, Chocholoušek, Mlynařík – Mužík (C), Braun, Došlý, Hejda – Kropáček
    Náhradníci: Bezdička, Teršl, Roubal, Buršík, Korelus, Brych

FK Mladá Boleslav: Aghayev – Fleišman, Matějovský (C), Hubínek, Přikryl, Stronati, Mareš, Magera, Chramosta, Takács, Mebrahtu
    Náhradníci: Fabián, Mingazov, Levin, Paušek, Rada. Vukadinovič, Vejmola

Rozhodčí: Ardeleanu – Kotalík, Pečenka