Domažlice – Mladá Boleslav 2:4 (kon.) | Vlašim – Zlín 1:1 (3:5 po pen.) | Sparta – Ostrava 2:2 (2:4 po pen.)
Jihlava – Slavia 1:3 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
1:3 (1:0)
SK Slavia Praha
Středa 25.10.2017, 18:00 • Stadion v Jiráskově ulici, Jihlava • MOL Cup • 4. kolo

4. kolo MOL Cupu je v Jihlavě minulostí. Zatímco první poločas vyšel lépe domácím, kdy je do vedení poslal Nový. Druhý poločas byl plně v režii Slavie, která vtrhla do druhé půle jako uragán a třemi góly během sedmi minut otočila vývoj duelu ve svůj prospěch. Zaslouženě tak postupuje do dalšího kola. (19:48:12)

90+1

90+1
    Nastavenou minutu tráví Slavie na své útočné polovině. Zmrhal z levé strany rozehrál rohový kop, ale obrana Vysočiny do zakončení hráče Slavie již nepustila.

90
    Druhý poločas bude o minutu delší.

88
    Slavia naposledy střídá, Tomáše Necida nahrazuje Milan Škoda.

87
    Altintop posílal z levé strany míč do vápna, ale nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.

86
    Záviška posílal míč do vápna, na Dvořáka byl balón vysoký a před nabíhajícím Klímou zasáhl Frydrych.

84
    Keresteš z pravé strany rozehrál rohový kop, obrana Slavie si ale nabíhající hráče Vysočiny pohlídala.

82
    Dvořák oslovil se svou přihrávkou Klímu, kterému se míč zamotal mez nohy, takže ani nevystřelil.

Dnešní utkání sleduje 2348 lidí.

80
    Dvořák přihrál Urblíkovi, který ihned vystřelil, ale jeho pokus nebyl přesný a nemířil mezi tři tyče.

79
    Altintop našel na středu hřiště Frydrycha, který oslovil Van Burena, ten už nedokázal poslat míč mezi tři tyče.

77
    Slavia podruhé střídá, Dannyho nahrazuje Halil Altintop.

76
    Vysočina naposledy střídá, Filipa Novotného nahrazuje Pavel Dvořák.

75
    Z levé strany rozehrál rohový kop Nový, ale obrana Slavie byla pozorná.

74
    Van Buren se obtočil kolem Vaculíka, poslal míč na nabíhajícího Dannyho, který se dostal až do vápna, ale tam už nedokázal přesně přihrát. Naopak rychlý brejk podnikla Vysočina, na jejímž konci byla povedená střela Krejčího. Kovář se hodně musel natáhnout, aby jeho pokus dostal mimo tři tyče.

72
    Nový centroval z pravé strany do vápna, ale jeho centr obrana Slavie ke spoluhráčům nepustila.