Pardubice – Mladá Boleslav 3:0 (kon.) | Plzeň – Mountfield HK 1:0 (kon.) | Litvínov – Sparta 4:3 (kon.)
Jihlava – Chomutov 4:3 (3:1 po s.n.) | Vítkovice – Třinec 1:2 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 2:3 (1:2 po s.n.)
HC Dynamo Pardubice
3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
BK Mladá Boleslav
Pátek 27.10.2017, 17:20 • Tipsport arena • Tipsport extraliga • 17. kolo

Nejlepší hráči: Milan Klouček – Brandon Maxwell. (19:42:09)

Už se ale nic nestalo a Dynamo si dokráčelo pro vítězství 3:0. Do poslední třetiny Mladá Boleslav vstupovala přesilovou hrou, ale nedokázala ji využít. Dynamo naopak přistoupilo ke své hře velmi zodpovědně a na 3:0 zvýšil ve dvaapadesáté minutě po hezké souhře čtvrté formace Matěj Beran. Druhou extraligovou nulu si po zodpovědném výkonu vysloužil Milan Klouček. Z Pardubic Vám pěkný víkend přeje Marek Votke.

59:42
    Osmnáct vteřin před koncem utkání tu máme ještě jeden trest pro Mladou Boleslav. Lukáš Pabiška dostává dvě minuty za vysokou hůl.

59:32

59:19
    Přesilovka domácím příliš nevychází, ale Pardubice se už nikam příliš neženou.

58:45
    Dynamo už krouží v útočném pásmu, Tomášek tečoval nepřesně.

58:00
    Boleslavští ale zatím Dynamo do útoku nepouští.

57:32
    Patrik Poulíček se natlačil před Maxwella a ihned jej začal umravňovat obránce David Němeček. Poněkud to ale přehnal a po zásluze dostává dvě minuty za hrubost.

56:56
    Dynamo začíná velmi urputně bránit svůj výsledek.

55:57
    Marek Trončinský zablokoval další střelu hostů od modré a pomohl dostat kotouč ven z obranného pásma Dynama.

55:02
    František Hrdinka se v boleslavském útočném pásmu dostal k odraženému kotouči a napálil jej z první. Vůbec ale netrefil branku.

54:13
    Patrik Poulíček znovu u kotouče pálil přes obránce, Maxwell ale na jeho pokus zareagoval včas.

53:01
    Domácí vystřídali a zahajují další útok od vlastní branky.

51:28
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    O chvíli později se ale MATĚJ BERAN už radovat může! Patrik Poulíček dostal kotouč do útočného pásma a posílal přihrávku do druhé vlnu Janovi Starému, ten ale na kotouč nedosáhl tak, aby mohl zakončit. Přesto ale dokázal zpracovat a zadovkou vybídl právě Berana, který puk nakonec procpal do sítě! Asistence: Jan Starý a Patrik Poulíček.
    51:28 Matěj BERAN - 3:0

50:34
    Beran s Perretem předvedli v útočném pásmu hezkou kombinaci, ale druhý jmenovaný Maxwella střelou z úhlu nepřekonal.

49:48
    Přihrávku mezi dva hráče dostal Ján Sýkora a už startoval k samostatnému úniku, ale o puk ho stihl připravit bránící hráč!

49:37
    Lukáš Žejdl zkusil překvapit Kloučka svižnou střelou z mezikruží, ale domácí brankář byl pozorný.

Marek Votke

Branky a nahrávky: 29. Perret (Tomášek), 38. J. Sýkora (Marosz, Cardwell), 52. Beran (Starý, Poulíček)

HC Dynamo Pardubice: Klouček (Kacetl) – Cardwell, Wishart, Ščotka, Čáslava, Holland, Trončinský – J. Sýkora, Marosz, Rolinek – Perret, Tomášek, Treille – Beran, Poulíček, Starý – Vondráček, Bojko, Dušek – M. Kaut.
    BK Mladá Boleslav: Maxwell (J. Růžička) – Němeček, Knot, Kotvan, Eminger, Hrdinka, J. Říha – Klepiš, P. Holík, Martin Procházka – Urban, Žejdl, Orsava – Pabiška, P. Musil, Pacovský – P. Kousal, T. Knotek, Lenc.

Rozhodčí: Hejduk, Mrkva – Flegl, Polonyi

Diváci: 6 394