Jihlava – Kometa Brno 7:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Sparta 0:6 (kon.) | HC Litvínov – HC Plzeň 0:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Mountfield HK 6:5 (3:1 po s.n.) | Kladno – Chomutov 4:2 (kon.) | Vsetín – Třinec 6:2 (kon.)
Letňany – Liberec 0:5 (kon.) | Havířov – Zlín 1:3 (kon.) | Warriors Brno – Salzburg 0:6 (kon.)

Dynamo právě vstřelilo branku!
    Radosta měl plné ruce práce s dorážejícími hráči Pardubic. DOMINIK CHÁRA nakonec z těsné blízkosti brány bekhendem zavěsil pod Radostovu lapačku a rozhoduje svým gólem o vítězi dnešního utkání! Asistence: Radek Šír

63:05
    Pytlík se dostal do samostatného úniku, ale z těžké pozice nedokázal vystřelit.

62:42
    Radosta přerušuje hru úspěšným zákrokem.

62:15
    Gergel prokličkoval z levé strany mezi kruhy a vystřelil. Růžička ale jeho střelu poslal pryč vyrážečkou.

61:07
    Chára se pokusil vystřelit z velkého úhlu z pravé strany, ale bránu přestřelil.

60:08
    Bucek prokličkoval před Radostu, ale kotouč se po jeho střele odrazil od domácího obránce.

60:01

Základní hrací doba skončila nerozhodně za stavu 5:5. O vítězi tedy rozhodne buď prodloužení nebo až samostatné nájezdy.

60:00

59:52
    Domácí si pouhých osm vteřin před sirénou berou oddechový čas.

59:21
    Hra je přerušena a vhazovat se bude opět před domácím gólmanem. Zatím to vypadá, že dnešní zápas bude pokračovat prodloužením.

58:49
    Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se bude v jejich obranném pásmu.

58:33
    Po střele jednoho z hostů od modré čáry Radosta chytá kotouč do lapačky.

57:47
    Dospěl je na ledě a domácí hrají v plném počtu.

57:30
    Radosta opět úspěšně zasahuje. Tentokrát chytil nahozený kotouč do lapačky.

57:05
    Rohlík vystřelil z levého kruhu, ale trefil jen Radostův beton. Hosté se potom pokusili kotouč ještě dorazit, ale domácí gólman nezaváhal a připisuje si úspěšný zákrok.

55:55
    Domácí po vyhraném vhazování posílají kotouč směrem k hostující bráně.

Anna Růžičková

Branky a nahrávky: 9. Gergel (Pytlík, Dospěl), 26. Dospěl (Černohorský), 34. Konečný, 39. Jindra (Dospěl, Vašíček), 40. Pytlík (Marguš) – 7. Bucek, 27. Bucek (Antoníček, Zeman), 43. Rozlílek (Dubovčí), 43. Bucek (Zeman), 45. Antoníček (Zeman), 64. Chára (Šír)

SKLH Žďár nad Sázavou: Radosta (Novotný) – Černohorský, Čermák, Klodner, Poizl, Cibuzar, Budín, Filip – Konečný, Dospěl, Vlk, Pytlík, Jindra, Kuluris, Marguš, Gergel, Vašíček
    HC Dynamo Pardubice: Vlk (Růžička) – Dubovčí, Oliva, Leder, Hybeš, Secký, Jelínek, Blažej – Šír, Poul, Zeman, Rozlílek, Antoníček, Trejbal, Kostka, Chára, Rohlík, Tobiáš, Bucek