Frýdek-M. "B" – Nový Jičín B 10:0 (kon.)
HC Frýdek-Místek "B"
10:0 (4:0, 2:0, 4:0)
HK Nový Jičín B
Pátek 27.10.2017, 18:00 • Hala Polárka, Frýdek-Místek • Krajská liga: Moravskoslezský kraj

To je dnes ode mě vše, děkuji za pozornost. (20:06:45)

A máme konec. Frýdek-Místek nakonec naprosto převálcoval Nový Jičín a vyhrál jasně 10:0. Ve třetí třetině pokračovala jízda domácích dál a ve 43. minutě se prosadil Jan Sluštík. V 50. minutě přidal osmý gól Lukáš Janečka. Hned minutu na to se prosadil i Ondřej Fiala a desátý gól vstřelil v 58. minutě Jan Sluštík. Frýdek-Místek "B" převedl skvělý výkon a debaklem sundal béčko Nového Jičína.

59:14
    Tentokrát Heralt už vystřelil, ale jeho ránu zblokoval hostující obránce.

58:57
    Heralt se ke střele před bránou nedostal.

57:53
    Frýdek-Místek "B" právě vstřelil branku!
    A je tady desátý gól! JAN SLUŠTÍK poslal ránu do pravé strany brány Majoroše a Frýdek-Místek vede už 10:0! Bez asistence.

57:41
    Janečka zamířil těsně vedle brány.

57:26

56:30
    A opět jsou v oslabení nebezpeční domácí hráči, kteří se dostali ke střele, ale ta bránu Majoroše netrefila.

55:45
    Hosté si ještě zahrají druhou přesilovou hru, ovšem jejich střela šla pouze vedle domácí brány.

55:26
    Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek "B" (Flegr – 2 min., nedovolené bránění).

54:49
    Šváňa se řítil po pravé straně, ale jeho následná střela šla pouze do boční sítě.

54:29
    S Juříčkovou ránou si Horváth poradil a chytil jí.

54:05

53:43
    Úmyslný ofsajd hostů.

53:29
    Gonos v akrobatické otočce nedokázal dostat puk za záda Majoroše.

53:08
    Domácí hrozí i z oslabení, ale Majoroš tentokrát střelu frýdecko-místeckého hráče chytil.

52:26
    Hosté mohou využít první přesilovou hru, ovšem zatím drží puk ve své třetině.

52:05
    Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek "B" (Zberovský – 2 min., podražení).

Michal Raška

Branky a nahrávky: 4. Janečka (Mičulka, Sluštík), 10. Vacula (Fiala, Vančo-Minařík), 10. Šváňa (Gonos), 11. Ševčík (Zberovský), 21. Šváňa (Golasovský, Gottwald), 22. Mičulka (Vančo-Mínařík, Sluštík), 43. Sluštík (Mičulka, Janečka), 50. Janečka (Mičulka, Sluštík), 51. Fiala (Slovák, Gonos), 58. Sluštík

HC Frýdek-Místek "B": Horváth (Dobečka) – Golasovský, Gottwald, Vančo-Minařík (A), Flegr, Niedoba, Gonos, Hamhalter – Janečka, Sluštík (C), Mičulka – Fiala, Vacula, Slovák – Ondráček, Šváňa, Heralt – Ševčík, Zberovský
    HK Nový Jičín B: Palička (22. Majoroš) – Kysučan (A), Hudec, Krása, Teichman, Nikl, Már – Hermann (A), Humplík, Žídek – Fajmon, Najvar, Tvrdý – Juříček (C), Kanovský, Škubala

Rozhodčí: Martin Rapák – Rostislav Wanke, Petr Dětský