Brno – Dukla Praha 0:0 (kon.) | Olomouc – Teplice 1:0 (kon.) | Liberec – Jablonec 4:1 (kon.)
Bohemians 1905 – Zlín 1:1 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
0:0 (0:0)
FK Dukla Praha
Sobota 28.10.2017, 17:00 • Městský fotbalový stadion Srbská, Brno • HET liga • 12. kolo

Ode mne je to pro dnešek zde z fotbalové stadiónu v Brně na Srbské ulici vše, a tak vám přeji příjemný zbytek večera. U sledování dalších online přenosů na počtenou! (18:56:09)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 7:2. Rohy: 10:3.

Utkání je u konce! Dnešní duel v Brně žádnou branku nepřinesl, a tak se oba celky v hodně nevýrazné bitvě body dělí po bezbrankové remíze.

V prvním poločase byla jasně lepší Zbrojovka, za kterou hned čtyři velké šance zahodil Michal Škoda. Druhá půle byla o poznání vyrovnanější, nicméně i přesto měli Brňané mírně navrch, a také více šancí. Žádná z nich však gól nepřinesla, a tak se diváci zde na Srbské musí spokojit jen s výsledkem 0:0.

90+2
    90+2. Koné na malém vápně dosáhl na Fortesův centr, gól v posledním okamžiku utkání ale nevstřelil.

90+2
    Šance v samém závěru! Fortes se na levé straně zbavil svého strážce a odcentroval na přední tyč, kde mohl zakončovat Koné, ale balón promáchl a ten tak doputoval jen do rukavic Rady!
    90+2. Vraštilova hlavička po rohovém kopu mířila vedle.

90+2
    Centr z něj sice našel Vraštila na penaltě, ale ten hlavičkoval v pádu někde u kolen a navíc poslal balón jen vedle branky.

90+1
    A domácí mají zřejmě poslední možnost k ohrožení branky, a to z rohového kopu.

90+1
    Nastavují se dvě minuty nad rámec druhého poločasu!
    90. Schranzova hlavička nakonec gólová nebyla.

90
    Dukla nebyla daleko od toho, aby v samém závěru rozhodla! Zprava centroval z první Bezpalec, na jehož pas si naběhl Schranz, ale jeho hlavička k tyči zamířila jen do rukavic Melichárka!

89
    Z následné standardní situace přišel zajímavý centr, do kterého se jeden z domácích borců opřel hlavou, nicméně balón nasměroval daleko vedle branky.

88
    Podaný musel nyní faulovat svého soupeře ve vzdušném souboji před vápnem, a také on se zapíše do dějin zápasu žlutým karetním trestem.

87
    Pražané i v závěrečných minutách hrají nesmírně aktivně a snaží se nějakým způsobem bojovat, ale všechny centr končí jen u Melichárka.

86
    Žlutou kartu dostává Miloš Kratochvíl (FC Zbrojovka Brno).

85
    Navíc po faulu ve středu hřiště měl pražský celek k dispozici přímý kop. K tomu se postavil Podaný, jehož centr našel Koreše, ale ten prodlužoval spoluhráči jen do ofsajdu.

84
    Zbrojovka se stále nemůže dostat dopředu, její hráči navíc kazí často snadné přihrávky vpřed a utkání stále jasněji směřuje k bezbrankové remíze.