Manchester Utd. – Tottenham 1:0 (kon.) | Arsenal – Swansea 2:1 (kon.) | Crystal Palace – West Ham 2:2 (kon.)
Liverpool – Huddersfield Town 3:0 (kon.) | Watford – Stoke 0:1 (kon.) | West Brom – Manchester City 2:3 (kon.)
Bournemouth – Chelsea 0:1 (kon.)
Liverpool FC
3:0 (0:0)
Huddersfield Town
Sobota 28.10.2017, 16:00 • Anfield Road, Liverpool • Anglická Premier League • 10. kolo

To už je z tohoto zápasu vše. Na počtenou! (18:00:40)

Držení míče: 74 % : 26 %.
    Střely na branku: 8:0. Střely mimo: 6:1. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 10:8.
    Fotbalisté Liverpoolu se po přestávce radovali z gólu hned třikrát.

Fotbalisté Liverpoolu poráží díky zlepšenému výkonu ve druhém poločase Huddersfield 3:0. Skóre zápasu otevřel v 50. minutě Daniel Sturridge, kterému balón nešťastně namazal do běhu Smith a od té chvíle se už hrálo na jednu bránu. Na 2:0 zvýšil o osm minut později po rohu Roberto Firmino a třetí gól Reds přidal čtvrthodinu před koncem Georginio Wijnaldum. Huddersfield se ve druhé půli už jen bránil.

90+3

90+2
    Jordan Henderson zahrával přímý kop z nějakých 27 metrů. Vystřelil nad soupeřovu bránu.

90+1
    Nastaví ještě tři minuty.

90
    Po rohovém kopu Jamese Milnera hlavičkoval nad bránu Joël Matip. Za malou chvíli uvidíme, zda sudí Friend něco nastaví.

89
    Domácí si závěr zápasu užívají a předvádějí hezké kombinace. Další jejich akci zastavil na poslední chvíli ve skluzu Christopher Schindler, který sebral šanci Oxladovi-Chamberlainovi.

88
    Dominic Solanke se chce ukázat. Nyní to zkoušel z nějakých 18 metrů, jeho přízemní střelu musel likvidovat Lössl.

87
    Oxlade-Chamberlain ukázal svou rychlost, když se na pravém křídle zbavil protihráče a dokázal i odcentrovat. Před Solankem balón odvrátil do bezpečí Jørgensen.

85
    Wijnaldum posílal do šance Dominica Solankeho. Tomu se však míč v rozhodující chvíli trochu zamotal pod nohy a hostující obránci ho odzbrojili.

85
    Nyní neprošla Hendersonova přihrávka na Jamese Milnera. Domácí budou vhazovat.

83
    Míč rychle putoval od Solankeho k Hendersonovi, který zkoušel z první vysunout Alexe Oxladeho-Chamberlaina. Ani takový rychlík však nemohl být u balónu dříve než Lössl.

82
    Centr Emreho Cana byl pro Solankeho příliš vysoký. Bude se kopat od brány Huddersfieldu.

81
    Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Mohamed Salah, přichází Dominic Solanke.

79
    Milnerův roh hosté odvracejí.

78
    Alex Oxlade-Chamberlain zatáhl balón po křídle dopředu a získal pro domácí další rohový kop.

77
    O vítězství Liverpoolu je v podstatě rozhodnuto. Domácí tak získají důležité body a ve druhém poločase se navíc prezentují i kvalitním výkonem.