Manchester Utd. – Tottenham 1:0 (kon.) | Arsenal – Swansea 2:1 (kon.) | Crystal Palace – West Ham 2:2 (kon.)
Liverpool – Huddersfield Town 3:0 (kon.) | Watford – Stoke 0:1 (kon.) | West Brom – Manchester City 2:3 (kon.)
Bournemouth – Chelsea 0:1 (kon.)
Watford FC
0:1 (0:1)
Stoke City
Sobota 28.10.2017, 16:00 • Vicarage Road, Watford • Anglická Premier League • 10. kolo

88
    Za aplausu fanoušků Stoke City pomalu odchází ze hřiště Xherdan Shaqiri, jehož místo na poslední minuty zaujme Charlie Adam.

80
    Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází André Carrillo, přichází Will Hughes.

78
    Střídání v týmu Stoke City: ze hřiště odchází Ramadan Sobhi, přichází Saido Berahino.

58
    Domácí kouč v osmapadesáté minutě sáhl k prvnímu střídání. Na trávník se podívá Andre Gray, který nahradil defenzivnějšího Capoueho.