Rapid – Admira 1:0 (kon.) | Salzburg – Rheindorf Altach 2:0 (kon.) | Mattersburg – St. Pölten 1:1 (kon.)
Linz – Austria 2:2 (kon.)
FC Red Bull Salzburg
2:0 (1:0)
SC Rheindorf Altach
Sobota 28.10.2017, 18:30 • Red Bull Arena, Salzburg • Rakouská Bundesliga • 13. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:21:57)

Je konec. Salzburg nakonec zaslouženě vyhrál 2:0
    V prvním poločase jsme viděli pouze jeden gól a jasnou dominanci domácího Salzburgu. Ve 29. minutě se prosadil Hannes Wolf, který dostal skvělou přihrávku do vápna a střelou k pravé tyči poslal Salzburg do vedení. V 36. minutě se dostal do zakončení Dabbur, ale brankáře nepřekonal. Ve 42. minutě si vzal míč na přímý kop kapitán Beriša, ale jeho ránu skvělým zákrokem vyrazil Kobras. Dominance domácích je jednoznačná a odpovídají tomu nejen statistiky, kde domácí vypálili čtyři střely na bránu a tři mimo, zatím co hosté žádnou.
    Ve druhém domácí trochu zvolnili a v 52. minutě předvedl Stankovic skvělý zákrok. Až v 81. minutě jsme se dočkali další branky, kterou vstřelil Haidara, když vypálil přesně k pravé tyči. Konec zápasu si už domácí pohlídali a připisují si další tři body do tabulky.

90+3

90+2
    Ten rozehráli nakrátko a poté následná střela Benedikta Zecha skončila vedle brány.

90+1
    Hosté ještě mají rohový kop.

90
    Ke konci měli domácí ještě rohový kop, ale hlavou poslal míč nad bránu Jérôme Junior Onguéné.

89
    Hosté se snaží něco ke konci zápasu vymyslet, ale domácí dnes hrají perfektně a koncentrovaně.

87
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Amadou Haidara, přichází Reinhold Yabo.

86
    Zwischenbrugger skluzem sejmul protihráče a dostává žlutou kartu.

85
    Na druhé straně se řítil po pravé straně Gabuer, ale jeho rána šla přímo do brankáře.

84
    Fredrik Gulbrandsen krásně utekl všem po pravém straně, ale poté vystřelil jenom do blokujícího obránce.

83
    A domácí se opět dostali dopředu, ale zastavil je faul.
    81. Amadou HAIDARA - 2:0

81
    Salzburg právě vstřelil branku!
    Takumi Minamino předložil míč ARMADOUI HAIDAROVI a ten krásnou ránou k pravé tyči dostává Salzburg do dvougólového vedení! Asistence: Minamino.

79
    Domácím nevyšel nový útok a u míče jsou opět hosté.

77
    Dobras zezadu zatáhl za Minamina a dostává žlutou kartu.

76
    Haidara vypálil z dvaceti metrů, ale jeho střela neměla moc razance a Kobras jí chytil.