Wolfsberger – Sturm Graz 0:2 (kon.)
RZ Pellets Wolfsberger AC
0:2 (0:0)
SK Sturm Graz
Neděle 29.10.2017, 16:30 • Lavanttal-Arena, Wolfsberg • Rakouská Bundesliga • 13. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (18:24:36)

Nakonec Sturm Graz v ne moc atraktivním zápase vyhrál 2:0
    První poločas nám absolutně nic nenabídl. Největší moment je asi jen to, když po rohovém kopu měl Sallinger menší problémy, jelikož nechytil míč nejlépe a ten se mu odrazil od levé ruky do tyče. Zbytek poločasu nic nenabídl a je to vidět taky na statistikách, které jsou 0:0 na střely na bránu a 0:2 na střely mimo.
    Ve 49. minutě Röcher mohl dát první gól, ale Sallinger ho krásně vychytal. V 57. minutě se už ovšem hosté trefili, když si Alar našel místo po centru ve vápně a z bezprostřední blízkosti dál gól. V 70. minutě přidal druhý gól Huspek, který po rohu dostal míč k hranici vápna a ránou do šibenice zajistil Sturm Grazu výhru 2:0. Konec zápasu už si hosté pohlídali a odvezli si tři body.

90+4

90+4
    Z rohu nic nebylo a dopředu šli hosté, ovšem následný centr nic nepřinesl.

90+3
    Ke konci ještě uvidím rohový kop domácích.

90+2
    Ani konec zápasu nám nepřinesl žádné pozdvižení a Sturm Graz si hlídá závěr utkání.

90
    Hosté se dopustili útočného faulu.

89
    Domácí z přímého kopu nic nevytěžili a následuje odkop od brány hostů.

88
    Žlutou kartu dostává James Jeggo (SK Sturm Graz).

87
    Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Philipp Huspek, přichází Oliver Filip.

86
    Po rohovém kopu domácích se po nepodařeném odkopu hostů se ke střele dostal Gschweidl, ale hodně minul bránu Sturm Grazu.

84
    Dlouhou přihrávku domácích si vzal pro sebe Siebenhandl.

83
    Centr sice našel domácího hráče, ale ten hlavou přestřelil.

82
    Hosté se nyní provinili faulem a domácí mají volný kop na polovině Sturm Grazu.

79
    Centr hostů si vzal domácí brankář Sallinger.

78
    Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Deni Alar, přichází Philipp Zulechner.

77
    První velká šance hostů gólem neskončila, jelikož přihrávku Gschweidla vystihl brankář Siebenhandl.

75
    Nyní ofsajd hráče Stefana Hierländera z celku Sturm Graz.

74
    Domácí za celý zápas vyslali pouze jednu střelu a ta šla mimo. Obrana hostů dnes pracuje skvěle a samozřejmě i ofenzíva Sturm Grazu, která dala už dva góly.

Michal Raška

Branky: 57. Alar, 70. Huspek

Karty:   21. Sollbauer (WAC), 25. Flecker (WAC), 68. Rnić (WAC) – 62. Schulz (STG), 88. Jeggo (STG)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 0:4. Střely mimo: 3:3. Rohy: 2:13. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 11:13.
    RZ Pellets Wolfsberger AC: Sallinger – Zündel, Sollbauer, Rnić, Wernitznig – Flecker, Offenbacher, Rabitsch (66. Leitgeb), Nutz (39. Ranacher) – Gschweidl, Ouedraogo (66. Topcagic).
    Náhradníci: Kofler – Drescher, Frieser, Leitgeb, Mulahalilovic, Ranacher, Topcagic.

SK Sturm Graz: Siebenhandl – Koch, Maresic, Schulz – Jeggo, Potzmann, Hierländer, Röcher (72. Zulj), Lykogiannis – Huspek (87. Filip), Alar (78. Zulechner).
    Náhradníci: Schützenauer – Filip, Lovric, Puchegger, Schoissengeyr, Zulechner, Zulj.

Rozhodčí: Harald Lechner – Andreas Heidenreich, Maximilian Kolbitsch