Eupen – Anderlecht 2:3 (kon.) | Waregem – Mechelen 2:1 (kon.) | Lokeren – Oostende 0:3 (kon.)
Kortrijk – Genk 0:0 (kon.)
KV Kortrijk
0:0 (0:0)
KRC Genk
Sobota 28.10.2017, 20:30 • Guldensporen Stadion, Kortrijk • Belgická liga • 13. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji za pozornost. (22:31:11)

Nakonec tento velmi vyrovnaný zápas skončil remízou, i když hosté měli penaltový kop.
    První poločas nám nabídl jen pár šancí, jinak jsme viděli velmi sporadickou hru, které chybí góly. Už na začátku zápasu se utkání na chvíli přerušilo, jelikož za bránu Kaminskeho přistála světlice a dýmovnice. V 10. minutě Vukovic předvedl důležitý zákrok a poté se nedělo nic zajímavého až do 43. minuty, kdy se Samatta dostal do šance, ale Kaminski ho krásným reflexem vychytal. Hned o minutu později na druhé straně vystřelil Chevalier těsně vedle levé tyče.
    Ve druhém poločase jsme viděli opět vyrovnanou hru. V 61. minutě se dostal do šance Samatta, který využil chyby obránce, ale poté přestřelil. O dvě minuty později se domácí dostali do šance, ale gól rovněž nedali. V 82. minutě po přezkoumání videa byla nařízena penalta pro Genk, ale Kaminski skvělým zákrokem střelu Karelise z pokutového kopu chytil. Ke konci zápasu si žádné mužstvo tlak nevytvořilo a zápas skončil smírně 0:0

90+4

90+4
    Po krásném centru do vápna se dostal do zakončení domácí hráč, ale ten zamířil hlavičkou přesně do míst, kde stal brankář Vukovic.

90+3
    Pozuelo ztratil míč na pravé straně, ale po autu domácích jsou u míče hostů z Genku.