Eupen – Anderlecht 2:3 (kon.) | Waregem – Mechelen 2:1 (kon.) | Lokeren – Oostende 0:3 (kon.)
Kortrijk – Genk 0:0 (kon.)
KAS Eupen
2:3 (0:3)
RSC Anderlecht
Sobota 28.10.2017, 18:00 • Stadion am Kehrweg, Eupen • Belgická liga • 13. kolo

To je ode mě vše, děkuji Vám za pozornost! (19:53:38)

No druhý poločas Eupen v určitých pasážích hry svého soupeře přehrával a vytvářel si slibné šance. Nakonec se mu v devadesáté minutě podařilo snížit na rozdíl jedné branky a Anderlecht se musel o výsledek ještě strachovat. Nakonec dokázal zvítězit, ale o přesvědčivém vítězství nemůže být řeč. Vůbec nedokázal navázat na dobrou hru z prvního poločasu a Eupen byl blízko k překvapivé remíze.

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 7:3. Rohy: 6:4.

90+3

90+2
    Střelu chytá brankář Sels a drží tímto zákrokem naděje tří bodů pro svůj celek.

90+1
    Eupen bude nyní zahrávat zajímavou standardní situaci.

90
    Nastavují se ještě tři minuty a to budou peprné tři minuty pro hosty, kteří si koledovali o tento vzniklý stav!
    90. Eric OCANSEY - 2:3

90
    Eupen právě vstřelil branku!
    A je tu kontaktní branka Eupenu, kdy se po centru z levé strany prosadil ERIC OCANSEY a ten tečuje míč u pravé tyče!

89
    Anderlecht docílil branky, ale nejspíše pro ofsajd nemohla být uznána.

88
    Olivier Deschacht byl tvrdě sražen Leyem.

87
    Łukasz Teodorczyk dostal přihrávku, ale do ofsajdu a svůj postup na branku tak musí zastavit.

86
    Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Henry Onyekuru, přichází Ivan Obradović.

85
    I teď se pohybovali v pokutovém území, ale ani jeden z hráčů to neměl na střelu a nakonec se míč dokutálel až k brankáři , který jej rozehrává na své spoluhráče.

84
    Eupenu již mnoho času nezbývá, čím dříve by pro ně přišla kontaktní branka tím určitě lépe.

83
    Střídání v týmu KAS Eupen: ze hřiště odchází Mickaël Tirpan, přichází Nicolas Verdier.

83
    Tím hráčem je Kums a již odchází za postranní čáru.

82
    Jeden z hráčů hostů zůstal na trávníku a požaduje ošetření.

82
    A další táhlá tvrdá střela Waguého, která končí nad brankou.

81
    Prezentoval se další střelou, ale ta mířila mimo tři tyče brankáře Selse.

80
    Do konce zápasu nám zbývá deset minut a nějaké to nastavení. Eupen hraje velmi sympaticky i za nepříznivého stavu se nadále tlačí do útoku a je v něm dost nebezpečný.

78
    Adrien Trebel fauloval poprvé, to mu ještě prošlo, pak i podruhé, ale to už rozhodčí píská.

77
    Standardní situace v podání Anderlechtu skončila nepřesnou střelou mimo tři tyče.

76
    Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Sofiane Hanni, přichází Alexandru Chipciu.

75
    Tento rohový kop již hosté ubránili a nedovolili další nebezpečné manévry Eupenu.

75
    A opět bylo horko před brankářem. Ten musel celkem třikrát zasahovat proti jednotlivým střelám, které vždy vyrazil jen před sebe. Tu poslední pak na další rohový kop.

74
    Tirpan dostal přihrávku na hranici pokutového území, ale jeho přízemní střelu tečuje hráč hostů na rohový kop.

72
    Eupen právě vůbec nesložil zbraně a i za stavu 0:3 se snažil hrát svoji hru a pokračuje v ní i momentálně, kdy opět přišel centr z pravé strany, jen jej nikdo nedokázal tečovat.

71
    No, pokud by se Eupenu podařilo ještě dát kontaktní branku, tak by mohlo být o zábavu pro hosty ještě postaráno.

70
    Ani tentokrát se hostům nepodařilo na delší dobu podržet míč a ten mají opět hráči ve fialových dresech.

69
    Eupen opět v šanci, i když tahle střela letí nad branku. Anderlecht nyní nechává svého soupeře hrát.

68
    Žlutou kartu dostává Abdelkarim Hassan (KAS Eupen).
    67. Blondelle neskutečně netrefil branku!

67
    Důkazem budiž tahle situace po rohovém kopu, kdy míč propadl až na volného Blondella a ten nepochopitelně z blízka trefuje levou tyč! Velká šance Eupenu na snížení skóre.

66
    Domácím se konečně podařilo dostat z vlastní poloviny a poměrně nebezpečně si počínají na polovině soupeře.

65
    Eupen má nyní problém dostat míč z vlastní poloviny, neboť soupeř je hodně aktivní v napadání.

64
    ...ten krásně přiletěl na hlavičku Sá, ale jeho pokus chytil přesvědčivě do svých rukavic brankář.

63
    Hosté na druhé straně vybojovali rohový kop...

62
    Střídání v týmu KAS Eupen: ze hřiště odchází Marc Valiente, přichází Jean Thierry Lazare Amani.
    61. Luis GARCÍA - 1:3

61
    A přece se jen Eupen z menšího tlaku v posledních minutách prosazuje. LUIS GARCÍA dostal míč na střed hřiště a jeho střela hezky zapadla do branky.

60
    Dobrý centr z levé strany, který nakonec propadl na volného Waguého, ale ten dlouho zpracovával míč a následně si sním poradila obrana Anderlechtu.

59
    Eupen u míče a na polovině soupeře. Avšak zakončení se příliš nepovedlo, respektive byl odmáván ofsajd pro Eupen.

57
    Anderlecht se dopustil faulu a Eupen bude rozehrávat z vlastní poloviny.

56
    Dennis Appiah dobře přihrál do běhu svém spoluhráči, který centruje z pravé strany před branku, ale zde je připraven obránce Eupenu a hlavičkou míč posílá pryč.

55
    Rohový kop domácí zahráli tak, že Sels neměl nutkání zasahovat.
    54. Sels se při zákroku střetl i s tyčkou!

54
    Tento střílený centr hodně překvapil brankáře Selse a při odražení míče nad branku se střetl se svou levou tyčkou!

53
    Na stadionu panuje deštivé počasí.

52
    Ani jeden z týmů se nedostává do pořádného útoku, z kterého by byla ohrožena branka a sledujeme vlažný začátek druhé půle.

51
    Avšak domácí jsou taktéž hodně nepřesní v útoku, kdy přihrávky či centry jdou přímo na hráče hostujícího celku a ti se v pohodě brání.

50
    Vypadá to, že Anderlecht má opět takový slabší vstup do druhého poločasu.

48
    Valiente byl důrazný v boji o míč a doslova sundal Appiaha.

47
    Střela domácího borce končí vysoko nad brankou a Sels bude odkopávat od své branky.

46
    Střídání v týmu KAS Eupen: ze hřiště odchází Hendrik Van Crombrugge, přichází Babacar Niasse Mbaye.

46

Rozhodčí v prvním poločase nenastavil ani jednu minutu. Eupen byl zpočátku hodně aktivní a svou hrou překvapil hosty. Měl několik zajímavých šancí. Avšak Anderlceht pak udeřil, pak udeřil ještě dvakrát a zlomil tak veškerý odpor Eupenu. Z tří branek Anderlechtu byly hned dvě vlastní!

45

45
    V závěru prvního poločasu vybojovali domácí ještě rohový kop, který však nepřináší nic důležitého.

44
    Blíží se nám přestávka a nyní se bojuje o míč zejména uprostřed hřiště.

42
    Eupen drží míč, ale daleko od branky soupeřem, Sels nyní může být v naprostém klidu.

41
    Anderlceht tedy dal další branku, Eupen v posledních minutách nezvládá obsazovat útočící hráče Anderlechtu.
    40. Sofiane HANNI - 0:3

40
    Anderlecht právě vstřelil branku!
    Centr z poloviny hřiště na pravou stranu, kde si jej zpracoval Appiah. Ten pak přihrál do pokutového území na volného SOFIANA HANNIHO, který neměl problém dát míč do branky.

39
    Henry Onyekuru měl hodně volného prostoru na své levé straně a vystřelil. Míč prošel kousek vedle pravé tyče. Hendrik Van Crombrugge se jen za ním ohlédl.

38
    Až nyní se Eupenu po delší době podařilo ohrozit branku soupeře, kdy Ocansey hlavičkuje centr svého spoluhráče, ale Sels chytá míč do svých rukavic.

35
    Eupen zatím nyní drží svého soupeře daleko od své branky, ale dál než lehce za půlku se nyní nemůže dostat.

34
    Míč nyní drží jen Anderlecht a hra Eupenu se úplně vytratila.

33
    Hosté tedy během krátké chvíle zabrali a vytěžili z toho maximum, tj. dvě branky v síti Eupenu.
    32. Moussa WAGUÉ - 0:2

32
    A opět je tu vlastní branka, kdy Anderlecht hezky kombinoval a přišla přihrávka na volného Gerkense, který vystřelil. Střelu již mohl mít brankář v pohodě chycenou, ale MOUSSA WAGUÉ nechtě změnil směr míče, který zapadl k levé tyčce.
    30. Mbaye LEYE - 0:1

30
    Rozehrávky standardní situace se zhostil Trebel, který velmi pěkně zakroutil míč na branku, kde si jej hlavičkou srazil do branky MBAYE LEYE a svým vlastním gólem posílá hosty do vedení.

29
    Marc Valiente podržel svého protihráče a bude následovat standardní situace pro hosty.

28
    Dlouhý centr z pravé strany, který brankář podběhl a za ním se skoro dostal k hlavičce hráč hostů, ale netrefuje!

27
    Hosté o něco zlepšili svou hru a nyní se pohybují s míčem před šestnáctkou soupeře.

26
    Držení míče je vyrovnané a to 50:50 procentům.

24
    I když nyní se daří Anderlechtu svého soupeře držet na jeho polovině a snaží se vybojovat míč.

23
    Eupen překvapivě drží svého soka od své branky a sám velmi lehce přechází do útoku a dokáží být nebezpeční.

21
    Nyní se hosté prezentují střelou ze střední vzdálenosti, ale míč skončil nad brankou.

20
    Nyní sledujeme hru uprostřed hřiště.

19
    Anderlecht se snaží zaútočit a něco vymyslet před brankářem Crombruggem, ale nedaří se mu to.
    17. Ocansey pravděpodobně trefil ruku obránce.

17
    Eric Ocansey nyní v pokutovém území kličkoval a kličkoval, až se snažil prohodit míč před branku, ale snad trefil ruku obránce, ale rozhodčí rozpažil a dává na znamení ať se pokračuje.

16
    Ti přišli s dalším útokem, tentokrát vedeným po levé straně, ale centr před branku nevyšel, neboť obránce Anderlechtu ve skluzu odehrává míč do bezpečí.

15
    Po čtvrt hodině hry máme stav bezbrankový a mírnější převahu mají domácí.

14
    Eupen zamířil velmi lehce do útoku. Brankáře Selse ale nedokázal výrazněji ohrozit.

13
    Anderlecht bude zahrávat již třetí rohový kop v krátkém sledu, ale ani ten neskončil nějakou šancí na branku.

11
    Další rohový kop hostů, který odhlavičkoval jeden z hráčů domácího celku.

10
    ...ale ten domácí v pohodě ubránili a míří do útoku.

9
    Avšak tentokrát se již dostal a vybojoval rohový kop...

8
    Anderlecht je zatím slabším týmem a nemůže se dostat pořádně do útoku.
    7. Garcia a jeho standardní situace.

7
    Luis García to vzal sám nad sebe a vystřelil. Míč skončil jen kousek nad horní tyčkou!

6
    Eupen bude po faulu zahrávat zajímavou standardní situaci...

4
    Eric Ocansey se dostal po přihrávce sám před brankáře, ale ten včas vyběhl a špičkou kopačky vypíchl míč. Nicméně rozhodčí píská ofsajd. Avšak z opakovaného záběru o ofsajd nešlo. První velká šance Eupenu.

3
    Až nyní to vypadalo, že by se mohli dostat do nějaké šance, ale o míč přichází těsně před šestnáctkou.

2
    Hosté se zatím ještě nedostali do útoku a hrají s míčem na vlastní polovině.

1
    Ihned po rozehrání míče se do útoku dostali domácí, ale jejich pokus skončil mimo branku.