Eupen – Anderlecht 2:3 (kon.) | Waregem – Mechelen 2:1 (kon.) | Lokeren – Oostende 0:3 (kon.)
Kortrijk – Genk 0:0 (kon.)
SV Zulte-Waregem
2:1 (1:1)
YR KV Mechelen
Sobota 28.10.2017, 20:00 • Regenboogstadion, Waregem • Belgická liga • 13. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (21:52:58)

Waregem zvládá toto utkání a vítězí 2:1. Za domácí se prosadili útočníci Olayinka a Leya. Za hosty se prosadil v 42. minutě Bandé, který potvrdil svoji parádní formu. V druhém poločase byli sice aktivnější hosté, jenže si nedokázali vytvořit žádnou stoprocentní situaci. Waregem poskakuje na pátou příčku, Mechelen prohlubuje krizi a je poslední.

90+3

90+2
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Sander Coopman, přichází Idrissa Doumbia.

90+1
    Další nepřesná kombinace hostů končí u domácího brankáře. Waregem je blízko vítězství.

90
    Rozhodčí Lawrence se rozhodl, že nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Žlutou kartu dostává Michaël Heylen (SV Zulte-Waregem).

88
    Nepřesná kombinace Mechelenu končí u domácího brankáře Bostyna.

87
    Hostující trenér Caluwe jednoznačně občerstvuje svoje levé křídlo.

86
    Střídání v týmu YR KV Mechelen: ze hřiště odchází Boureima Hassane Bandé, přichází Stefan Dražić.

85
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující El Messaoudi.

84
    Rohový kop pro Waregem.

83
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Nill De Pauw, přichází Onur Kaya.

82
    Domácí trenér Dury chystá druhé střídání v utkání.

81
    Kawaya nepřesně zpracoval, Waregem začíná zdržovat utkání.

80
    Do pokutového území šli pouze tři hráči a tak hostující obrana byla téměř bez práce.

79
    Volný přímý kop pro Waregem.

78
    Taktickým faulem se provinil domácí De Mets, který nestíhal pohyb Bandého.

77
    Dlouhý kop na Pedersona nebyl přesný. Waregem tlačí míč dopředu.

Ondřej Klos

Branky: 31. Olayinka, 59. Leya Iseka – 42. Bandé

Karty:   52. De Mets (WAR), 62. Coopman (WAR), 89. Heylen (WAR)   70. De Witte (MEC)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 4:5. Rohy: 12:1. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 12:21.
    SV Zulte-Waregem: Bostyn – Hamalainen, Walsh, Heylen, Baudry – Coopman (90+2. I. Doumbia), De Sart, De Pauw (83. Kaya), De Mets – Olayinka, Leya Iseka.
    Náhradníci: Leali – Cordaro, I. Doumbia, Kaya, Madu, Jensen, Šaponjić.

YR KV Mechelen: Coosemans – Cobbaut, De Witte, El Messaoudi, Tomečak – Croizet (61. Pedersen), Rits – Schoofs – Bandé (86. Dražić), Ganvoula, Matthys (71. Kawaya).
    Náhradníci: Swolfs – Pedersen, Kawaya, Rherras, Smolders, Van Cleemput, Dražić.

Rozhodčí: Lawrence Visser