Bordeaux – Monaco 0:2 (kon.) | Caen – Troyes 1:0 (kon.) | Dijon – Nantes 1:0 (kon.)
Guingamp – Amiens 1:1 (kon.) | Montpellier – Rennes 0:1 (kon.) | Štrasburk – Angers 2:2 (kon.)
SM Caen
1:0 (1:0)
ESTAC Troyes
Sobota 28.10.2017, 20:00 • Stade Michel d'Ornano, Caen • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 11. kolo

Z dnešního utkání je to ode mne všechno. Tímto se s vámi loučím a přeji vám hezký zbytek večera! (21:55:44)

Ve druhém poločase jsme se již branky nedočkali, a tak dnešní utkání končí nejtěsnější možnou výhrou pro domácí hráče týmu SM Caen. Hráči v modročervených dresech měli v dnešním utkání navrch, první půli absolutně dominovali, vstřelili branku a v druhém poločase víceméně bezpečně kontrolovali své vedení. Troyes dnes neodehrálo příliš dobrý zápas, respektive hosté hráli pěkně aktivně, avšak pouze v období od inkasované branky do konce poločasu a následně zhruba posledních deset či patnáct minut druhé půle – to na výhru zkrátka nestačí a dnes to nestačilo ani na remízu.

90+4

90+3
    Na řadu přichází pravděpodobně poslední šance Troyes na srovnání stavu dnešního utkání. Centr z volného kopu ani následná aktivita v předbrankovém prostoru kýžené ovoce nepřinesla.

90+2
    Bílí svým centrem z velké vzdálenosti pouze odevzdali balón soupeři. Caen se sice snažilo o rychlý brejk, ale skončilo hned v zárodku.

90+1
    Volný přímý kop pro ESTAC Troyes.

90
    Nastavovat se budou navrch 4 minuty.
    89.

89
    Důležitý zákrok Vercoutrea! Hosté rozehráli aut na polovině hřiště a okamžitě se hnali co nejvíce vpřed. Rotující centr za obranu prolétl kolem marně se natahujícího stopera Sankoha, díky čemuž se k míči dostal Grandsir, jehož střelu zblokoval vyběhnutý gólman!

88
    Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Hervé Bazile, přichází Yoel Armougom.

87
    Kouakou dokázal využít zaváhání soupeře, díky špatné přihrávce se zmocnil balónu a následně z hranice šestnáctky pálil. Skákavá přízemní střela zamířila daleko od brány.

86
    Confais obdržel přihrávku na střed hřiště, zpoza vápna však vystřelil pouze doprostřed brány, kde již čekala otevřená náruč Vercoutrea.

85
    Hráči ESTAC mají v posledních momentech více ze hry, ale nedaří se jim přiblížit do palebných pozic.

84
    Modročervení nepovedeným nákopem posílají balón až k soupeřově brankáři Samassovi.

82
    Kouakou se po levém křídle šikovně uvolnil na letící míč za obranu, avšak se přitom vystavil ofsajdové pasti.

81
    Do konce utkání zbývá necelých deset minut, čas na srovnání se teď bude pro Troyes velmi rychle krátit.

79
    Caen získává míč, Mbengue svým autovým hodem nalézá spoluhráče, kteří však nepovedeným nákopem odevzdávají balón soupeři.

78
    Troyes se sice dostalo na soupeřovu polovinu, ale vzápětí se i díky vlastním chybám v rozehrávce nechalo vytlačit zpět za půlící čáru.

77
    Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Karim Azamoum, přichází Aloïs Confais.