Líšeň – Rýmařov 2:1 (kon.) | Mohelnice – HFK Olomouc 6:1 (kon.) | Petřkovice – Uničov 0:2 (kon.)
Vyškov – Uh. Brod 4:0 (kon.) | Hodonín – Hlučín 1:2 (kon.)
MFK Vyškov
4:0 (1:0)
ČSK Uherský Brod
Sobota 28.10.2017, 14:30 • Stadion Za parkem, Vyškov • Moravskoslezská fotbalová liga • 13. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji za pozornost. (16:19:08)

Nakonec zápas skončil jednoznačně pro domácí Vyškov, ovšem druhý poločas tak vůbec nevypadal. Uherský Brod měl obrovské šance jako například penaltu, kterou poslal Michal Vrága do tyče, nebo gól opět Michala Vrágy, ale z ofsajdu. Poté v 75. minutě přidal druhý domácí gól Matocha, v 82. minutě Božović a poté se prosadil i dvě minuty před koncem Jeřábek.

90

89
    Hosté se snaží vstřelit, alespoň jeden gól a mají autové vhazování.
    88. JEŘÁBEK - 4:0

88
    MFK Vyškov právě vstřelil branku!
    A Michal Jeřábek dává už čtvrtý gól Vyškova!

87
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Studený, přichází Hodinář.

86
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Holík, přichází Pavelka.

84
    Dnešní utkání sleduje 183 diváků.
    82. BOŽOVIĆ - 3:0

82
    ALEKSANDAR BOŽOVIĆ posílá svůj tým už do tří brankového vedení!

80
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Michalec, přichází Pochylý.

79
    Žlutou kartu dostává Studený (MFK Vyškov).

78
    Hosté se poté opět dostali do zakončení, ale přestřelili bránu.

77
    Centr z něho, ale pouze přeletěl všechny ve vápně.

76
    Ovšem přichází další faul domácích.

75
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Přerovský, přichází Božović.
    75. MATOCHA - 2:0

75
    Nádherně to sehráli domácí, když z pravé strany nacentroval do vápna Novotný a přesně našel hlavu MARKA MATOCHY, který se nemýlil a po špatném výkonu svého mužstva ve druhém poločase dává uklidňující gól!