Marítimo – Tondela 2:0 (kon.) | Belenenses – Moreirense 3:0 (kon.) | Boavista – Porto 0:3 (kon.)
CF OS Belenenses
3:0 (1:0)
Moreirense FC
Sobota 28.10.2017, 19:15 • Estádio do Restelo, Lisabon (kapacita: 25.000 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 10. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji vám za pozornost a u dalších online přenosů na počtenou. (21:13:51)

Utkání je u konce a šťastnější jsou po něm hráči Belenses, kteří si do tabulky připisují tři body po výhře 3:0. Třebaže první poločas byl poměrně vyrovnaný a i hosté v něm měli své šance, druhá půle již byla čistě v režii týmu z hlavního města, který přidal další dva góly.

90+4

90+3
    Hostující útočník byl faulován, ale to na výhře Belenenses již nic nezmění.

90+2
    Pronikajícího hráče poslal skluzem k zemi Sousa, za což vidí žlutou kartu.

90+1
    Čtvrtý sudí drží v rukou světelnou tabuli, který značí, že zápas bude nastaven o 4 minuty.

90
    Dva na jednoho unikali domácí hráči, ale obranným zákrokem z kategorie last minute je o míč připravil skluzující Lima.

89
    Nyní se nám nepříjemně srazili dva hráči a hra je přerušena.
    88. RONI - 3:0

88
    Belenenses právě vstřelilo branku!
    A o vítězi zápasu je definitivně rozhodnuto! RONI se uvolnil na vápně a ranou na zadní tyč nedal hostujícímu brankáři žádnou šanci zakročit.

87
    Dias se dostal ve vápně k centrovanému míči, ale usměrnit mezi tři tyče jej nedokázal.

86
    Domácí fotbalista byl u rohového praporku faulován a troufám si tvrdit, že Muriel s rozehrávkou spěchat nebude.

85
    Další rohový kop pro hosty, avšak ani tentokrát se fotbalisté v zelených dresech gólu nedočkali.

84
    Neto byl faulován ve výskoku a hra je přerušena.

83
    Z něj však nebezpečného pro Muriela nevzešlo.

82
    Lékaři opouští hřiště a hra tedy může pokračovat. A budeme tomu tak na dostřel domácí svatyně, neboť Moreirense disponuje rohovým kopem.