Hoffenheim – Mönchengladbach 1:3 (kon.) | Hertha – Hamburg 2:1 (kon.) | Schalke – Wolfsburg 1:1 (kon.)
Leverkusen – Kolín nad Rýnem 3:1 (kon.) | Hannover – Dortmund 4:2 (kon.) | Bayern – RB Lipsko 2:0 (kon.)
Bayern Mnichov
2:0 (2:0)
RB Lipsko
Sobota 28.10.2017, 18:35 • Allianz Arena, München • Německá Bundesliga • 10. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:20:52)

Správné rozhodnutí sudího Sieberta, který ukončil zápas po vypršení devadesáti minut. Dnes nebylo na co čekat, Bayern prostě míč soupeři nepůjčoval a dělal si na hřišti doslova, co chtěl. Situaci měl o to lehčí, že hrál v podstatě téměř celý zápas v přesile jednoho muže v poli. Lipsko ve druhé půli jen jednou vystřelilo na branku Ulreicha a těžko tak dnes mohlo pomýšlet na body.

90

90
    James Rodríguez (Bayern) centruje z levé strany, na hranici malého vápna si nabíhá Javi Martínez, který ale hlavou netrefil míč ideálně a poslal ho nad branku.

89
    Až na polovinu Bayernu míří nyní přihrávka Jamese Rodrígueze, domácí již hlídají výsledek.

88
    Bayern to nyní zkouší po pravé straně, kde centruje Rafinha, obrana Lipska odvrací, následně ale pálí James Rodríguez, jenže zablokovaná střela končí v rukavicích Gulácsiho.

87
    Trojice bránících hráčů Lipska nyní zachytila pas soupeře do vápna, to by byla velmi nadějná akce Bayernu.

86
    Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Arjen Robben, přichází Corentin Tolisso.

84
    Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Joshua Kimmich, přichází Rafinha.

82
    Thiago Alcântara (Bayern) za faul na Naby Keïta (RB Lipsko).

80
    Ještě deset minut základní hrací doby nás dělí od závěrečného hvizdu, mezitím Ibrahima Konaté (RB Lipsko) fauluje Vidala u středového kruhu.

79
    Javi Martínez (Bayern) napřáhl ke střele před vápnem Lipska, ale branku přestřelil.

78
    Javi Martínez (Bayern) se nabízí na hranici ofajdu, ale pas Boatenga je hodně nepřesný a míč k němu prostě nepřilétl.

77
    A nyní znovu stejný obraz hry – Bayern s míčem u půlící čáry.

76
    Mats Hummels (Bayern) odstavil od míče Brumu, který se snažil z levé strany dostat blíž k brance domácího týmu.

74
    David Alaba opět a znovu neúspěšný... příliš dlouho drží míč a nakonec o něj prostře přijde, což platí i nyní, pro situaci, kdy mohl vystřelit z hranice šestnáctky Lipska.

73
    Bayern s míčem u pokutového území, Alaba se zkouší prosadit přes dvojici bránících hráčů, což se mu nepovedlo.

72
    James Rodríguez (Bayern) se prodral do vápna, pak ale upadl, k míči se dostal Arjen Robben, který pohotově vypálil z otočky, branku ale minul.

71
    Posledních dvacet minut dělí Bayern od vítězství a důležitých tří bodů, kterými se odpoutal od dnešního soupeře.