Třinec – K. Vary 0:4 (kon.) | Zlín – Č. Budějovice 2:3 (kon.) | Kometa Brno – Mountfield HK 1:2 (kon.)
Mladá Boleslav – HC Litvínov 2:5 (kon.) | Vítkovice – Kladno 4:9 (kon.) | Olomouc – HC Plzeň 3:4 (kon.)
Jihlava – Pardubice 3:6 (kon.) | Liberec – Chomutov 2:1 (po pr.)
HC Kometa Brno
1:2 (0:2, 0:0, 1:0)
Mountfield HK
Sobota 28.10.2017, 12:30 • DRFG Aréna • DHL Extraliga juniorů • 14. kolo

Je dobojováno. Hradec Králové si odváží z Brna plný počet bodů. Třetí třetina, stejně jako druhá, nenabídla příliš mnoho šancí. Brnu se povedlo snížit příliš pozdě. Mountfield tak vítězí zaslouženě. Doufám, že se vám utkání líbilo a někdy příště u textového přenosu na počtenou! (15:05:14)

59:56
    Oddechový čas pro hosty.

59:56
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (Muška – 2 min., krosček).

59:29
    Zakázané uvolnění Brna. Holík je zpátky v bráně.

59:05
    Hnik se hnal za volným kotoučem. Získal jej, jenže prázdnou bránu netrefil.

58:15
    Střela Gajarského byla zblokována mimo bránu.

57:44
    Domácí branka zůstává prázdná. Kometa to zkouší v šesti!

57:44
    Oddechový čas pro domácí.

57:30
    Kometa právě vstřelila branku!
    Kometa se přeci jen dočkala a dokázala vstřelit branku. Jakub Čejka poslal puk na RADIMA FERDU, který vystřelil puk po ledě. Bartozel nedokázal utěsnit mezeru mezi betony a puk se pomalu dostal za brankovou čáru. Asistence: Jakub Čejka.

56:29
    Mountfield drží puk ve vlastním pásmu a čeká na dostřídání.

54:55
    Hrubka v obraně domácích přinesla puk Hnikovi, který však šanci nevyužil, tak dobře, jako v první třetině jeho spoluhráč.

54:09
    Jurnečkova střela od modré skončila na hrudi Bartozela. Bude se vhazovat po jeho levici.

53:11
    Trnka si sjel do mezikruží, nikým nehlídán dostal kotouč. Zkusil střelu mezi betony. Tam však místo nebylo.

52:43
    Ferda se snažil dojet své nahození, ale byl odstaven.

52:00
    Ani jednomu týmu se momentálně nedaří založit útočnou akci. Hradci je pískáno zakázané uvolnění.

51:21
    Nahození přes půlku hřiště Bartozel krotil až na druhý pokus.

50:00
    Filip Moník se dostal k odraženému kotouči. Holík již byl položen, ovšem Moník nedokázal bekhendem trefit vrchní odkrytou číst branky.