Perm – Ural 1:1 (kon.) | Dynamo – Tosno 0:1 (kon.) | Zenit – Lok. Moskva 0:3 (kon.)
FK Krasnodar – Chabarovsk 4:1 (kon.)
FK Zenit Petrohrad
0:3 (0:0)
FK Lokomotiv Moskva
Neděle 29.10.2017, 14:30 • Petrovskij, Petrohrad • Ruská Premier Liga • 15. kolo

Dnešní utkání přineslo dva rozdílné poločasy. V první půli byl domácí tým aktivnější a dokázal si vypracovat gólové šance. Do jedné z nich se dostal Branislav Ivanovič, který se dokázal uvolnit přes tři obránce, ale svou střelu umístil pouze doprostřed branky. Na začátku druhého poločasu byli opět hosté ti, co diktovali tempo. Průběh se ovšem změnil po osmnácti minutách. o rychlé kombinaci se do úniku vrhl Jefferson Farfán (Lokomotiv Moskva), který byl u míče dřív než brankář Lodygin. Dokázal se mu vyhnout a pak už jen stačilo míč dorazit do prázdné branky. Farfán o deset minut později přidal i svůj druhý gól a naprosto otočil vývoj utkání. Třináct minut před koncem ještě asistoval třetí branky Moskvy a ta si nakonec domu veze tři body. (16:27:06)

90+3

90
    Hlavní sudí bude nastavovat tři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Vypadá to, že Zenit už se smířil s výsledkem a už se nikam nehrne.

88
    Domácí tým se ujme rohového kopu. Následný centr skončil na hlavičce jednoho z obránců.

86
    Střídání v týmu FK Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Mikhalik, přichází Barinov.

84
    Střídání v týmu FK Zenit Petrohrad: ze hřiště odchází Erokhin, přichází Šatov.

82
    Zenit kombinuje středového kruhu a snaží přejít až k pokutovému území.

79
    Hosté už jsou v naprosté herní pohodě a ovládají utkání uprostřed hřiště.
    77. Marinčuk A. - 0:3

77
    Lokomotiv právě vstřelil branku!
    a už je nejspíš definitivně rozhodnuto. Jeden z obránců uklouzl u své braky a Jefferson Farfán se řitíl naprosto osamocen na brankáře. Hráč se zachoval nesobecky a zvolil přihrávku i když mohl mít hattrick. Do prázdné branky dorážel ALEXEJ MARINČUK. Asistence: Jefferson Farfán.

75
    Domácí se ještě snaží o závěrečný tlak, ale chybí jim finální přihrávka.

72
    Hráči podstupují hlavičkové souboje uprostřed hrací plochy.
    69. FARFÁN - 0:2

70
    Střídání v týmu FK Zenit Petrohrad: ze hřiště odchází Mevlja, přichází Smilnikov.
    Střídání v týmu FK Zenit Petrohrad: ze hřiště odchází Arťom Dzjuba, přichází Sebastián Driussi.

69
    A už je to o dvě branky. JEFFERSON FARFÁN je opravdu při chuti. Z levé strany si míč přitáhl doprostřed a poslal technickou střelu na vzdálenější tyč. Rána nebyla nijak razantní, ale svůj účel splnila a skončila za záda brankáře Lodygina.

65
    Domácí se ujmou rohového kopu. Centr skončil pouze v náruči brankáře Guilherma.

63
    Daler Kuzjajev se odhodlal k centru do vápna, ale v pokutovém území míč hlavičkou poslal pryč jeden z obránců.

63
    Vladislav Ignatěv se dostal hned do dvou dobrých příležitostí. První střelu zlikvidoval brankář a míč se odrazil opět k němu, druhý pokus opět skončil u brankáře. Skvělé dva zásahy.