Brighton – Southampton 1:1 (kon.) | Leicester – Everton 2:0 (kon.)
Brighton & Hove Albion
1:1 (0:1)
Southampton FC
Neděle 29.10.2017, 14:30 • Amex Stadium (Brighton) • Anglická Premier League • 10. kolo

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Přeji příjemný zbytek neděle. (16:25:34)

Pozápasové statistiky

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 4:2. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 9:10.

Zápas skončil a v šatně žádného z týmů dnes vítězný pokřik nezazní. Utkání se totiž skončilo remízou 1:1. Hosté měli lepší vstup do utkání a už v sedmé minutě šli do vedení, když míč do brány dorazil Davis. Domácí pak převzali postupně otěže zápasu, ale v první poločase se jim ještě vyrovnat nepodařilo. Přišlo to až v půli druhé. To se prosadil hlavou Murray. Místo toho, aby Brighton ještě více přitlačil na pilu a přidal ještě jednu branku se však s postupem času nechal zatlačit do obrany. Ale ani Southampton si už ve zbytku utkání žádnou velkou šanci nevytvořil.

90+4

90+3
    Brighton je stažený před vlastní šestnáctkou, ale Southampton nedokáže překonat jejich obranný blok.

90+2
    Southampton je zatím tráví na polovině Brightonu, ale zatím se nepropracoval moc blízko k jeho bráně.

90+2
    Nastavený čas bude trvat tři minuty.

90+1
    Gaëtan Bong tvrdě zajel skluzem zezadu do Longa a vidí za to žlutou kartu.

90
    Glenn Murray mohl s míčem postupovat dopředu, ale nakonec se možná zbytečně rozhodl přihrávat dozadu.

90
    Brighton se dokázal ubránit, ale sám pak s míčem ve své moci příliš dlouho nepobyl.

89
    Míč Redmonda od rohového praporku mířil na van Dijka, ten se ale k hlavičce nedostal. Následovat bude autové vhazování Southamptonu.

88
    Z pravé strany centroval do šestnáctky Cédric Soares, trefil ale pouze hlavu Gaëtana Bonga. Bude to roh pro hosty.

87
    Druhé střídání Brightonu. Ze hřiště odchází Izquierdo, místo něj dostane šanci Solly March.

86
    Brihton byl v posledních minutách trochu pod tlakem, ale je to domácí tým, takže by měl vyvinout snahu s utkáním ještě něco udělat.

85
    Konec utkání se pomalu blíží. Uvidíme, jak tato střídání obě mužstva ovlivní. A které bude hladovější po vítězném gólu.

84
    Hosté si připravili hned dvě střídání. Odchází Tadić a Ward-Prowse, místo nich jdou na plac Shane Long a Pierre-Emile Höjbjerg.

84
    Domácího Große nahradí Brown.

82
    Nakonec z pravé strany zajímavě odcentroval James Ward-Prowse. Domácí ale dokázali míč odvrátit.

82
    Southampton je na míči a snaží se krátkými přihrávkami dostat do pokutového území soupeře.