Sevilla – Leganés 2:1 (kon.) | Getafe – Real Sociedad 2:1 (kon.) | Girona – Real Madrid 2:1 (kon.)
Eibar – Levante 2:2 (kon.) | Malaga – Celta Vigo 2:1 (kon.)
SD Eibar
2:2 (0:2)
Levante UD
Neděle 29.10.2017, 18:30 • Ipurua (Eibar) • Španělská LaLiga • 10. kolo

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Příjemný zbytek večera. (20:22:27)

Pozápasové statistiky

Držení míče: 70 % : 30 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 7:1. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 8:16.

Je konec, oba týmy se rozchází s jedním bodem za remízu 2:2. První poločas lépe začali fotbalisté Eibaru, ale byli to oni, kdo jako první inkasoval. A to hned dvakrát. Nejprve se trefil Morales a pak o další dvě minuty později ještě Bardi. Ve druhém poločase ale domácí přidali na obrátkách a podařilo se ji zápas vyrovnat. Nejprve se krásně trefil z přímého kopu Arbilla a v 74. minutě pak zařídil remízu gólem z dorážky Charles. Hosté už pak na útok úplně rezignovali a jen se bránili. Stačilo jim to, aby remízu udrželi.

90+4

90+3
    Domácí získali míč a mají čas tak na poslední útok.

90+2
    Ander Capa chtěl centrovat z pravé strany, ale proti dvěma protihráčům na to neměl prostor.

90+1
    Jefferson Lerma dostává za tvrdý nedovolený zákrok žlutou kartu.

90
    Nastavovat se budou tři minuty.

89
    Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Enis Bardi, přichází Cheick Doukouré.

88
    Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Sergi Enrich, přichází Bébé.

86
    Emmanuel Boateng se dostal do zakončení hlavou, ale netrefil míč dobře, byl hodně v záklonu.

85
    Jefferson Lerma si dobře míč zpracoval a hned ho poslal dopředu, Přihrál ale svému spoluhráči jen na paty.

84
    Z pravé strany letěl centr do malého vápna Levante, ale neměl šanci na úspěch. Vzdušnému prostoru kraloval Raúl Fernández.

83
    Nákop Oliveiry byl tak trochu na náhodu a nikoho z hráčů Eibaru vepředu nenašel.

82
    Za ostrý faul dostal žlutou kartu Pedro López.

81
    Moralesův centr z levé strany byl přetažený a pro obranu Eibaru neznamenal žádné nebezpečí.

80
    Do zakončení hlavou se po rohu dostal David Lombán, ale netrefil branku Levante.

79
    Domácí si vybojovali rohový kop z levé strany.

77
    Závěr zápasu bude ještě hodně zajímavý. S bodem se nebude chtít nikdo spokojit.

Petr Sumbal

Branky: 51. Arbilla, 74. Charles (Inuj) – 35. Morales (Ivi), 37. E. Bardi (Morales)

Karty:   69. Dani García (EIB) – 28. Ivi (LVN), 82. Pedro López (LVN), 90+1. Lerma (LVN)

SD Eibar: Dmitrović – Capa, Arbilla, P. Oliveira, Lombán, Ángel (73. Juncà) – Escalante, Dani García (C), Inuj – Kike García (60. Charles), Enrich (88. Bébé).
    Náhradníci: Riesgo – Rivera, Bébé, Peña, Charles, Juncà, Jordán.

Levante UD: Fernández – Pedro López (C), Chema, Postigo, Luna – Lerma, Campaña – Morales, E. Bardi (89. Doukouré), Ivi (71. Moore) – Alegría (66. E. Boateng).
    Náhradníci: Olazábal – Toňo, Suárez Pier, Doukouré, Samuel, E. Boateng, Moore.

Rozhodčí: Javier Alberola Rojas – Iván Hernández Ramos, Marcos Cerdán Aguilar