Lyon – Méty 2:0 (kon.) | Toulouse – Saint-Étienne 0:0 (kon.) | Lille – Marseille 0:1 (kon.)
Toulouse FC
0:0 (0:0)
AS Saint-Étienne
Neděle 29.10.2017, 17:00 • Stadium Municipal, Toulouse • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 11. kolo

Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek poslední říjnové neděle. Na shledanou. (18:57:38)

Tak nakonec ani druhá půle branku nepřinesla a oba týmy se tak rozchází smírně. S ohledem na průběh zápasů je remíza nejspíš spravedlivá.

90+4

90+3
    Domácí rozehrají od středové lajny, je to jejich možná poslední možnost.

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90
    Diop byl v lepším postavení, než před chvílí jeho spoluhráč, hlavičkoval však slabě jen do rukavic brankáře.

90
    Sanogo střílel zblízka jen do protihráče, od kterého se míč odrazil do zámezí. Následuje roh.

88
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Bryan Dabo, přichází Alexander Söderlund.

87
    Lehkou hlavičku Lafont zkrotil v rukavicích a rychle rozehrál.

84
    Stejný hráč krátce na to upadl v pokutovém území, ale penalta se nepíská.

83
    Sanogo hlavičkoval do protihráče, od kterého se míč odrazil asi metr vedle vzdálenější tyče hostující brány.

82
    Bamba s míčem dlouho tancoval na levé straně, nakonec přeci jen odcentroval, ale před bránou nikoho ze spoluhráčů nenašel.

79
    Žlutou kartu dostává Ola Toivonen (Toulouse FC).

78
    Hamouma dnes podruhé ve velké šanci, z levé strany zkoušel zamířit ke vzdálenější tyči, ovšem Lafont jeho úmysl vystihl, natáhl se a míč vyrazil.

76
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Corentin Jean, přichází Yaya Sanogo.

76
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Hernani, přichází Kévin Monnet-Paquet.

75
    Somália se proletěl vzduchem a nyní se těžce zvedá ze země, hlavní arbitr faul nepíská.

74
    Žlutou kartu dostává Kévin Théophile-Catherine (AS Saint-Étienne).

Petr Frömel

Branky:

Karty:   45+1. Jullien (TOU), 79. Toivonen (TOU) – 35. M'Bengue (SET), 66. Maiga (SET), 74. Théophile-Catherine (SET)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 2:2. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 2:7. Fauly: 16:19.
    Toulouse FC: Lafont – Amian, Diop, Jullien, Moubandje (32. Yago) – Imbula (61. Toivonen), Blin – Somália, Jean (76. Sanogo), Gradel – Delort.
    Náhradníci: Goicoechea – Sylla, Yago, Cahuzac, Sangaré, Sanogo, Toivonen.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Gabriel Silva, Théophile-Catherine, Lacroix, M'Bengue – Dabo (88. Söderlund), Pajot, Maiga – Hamouma, Bamba, Hernani (76. Monnet-Paquet).
    Náhradníci: Moulin – F. Pogba, Janko, Selnaes, Dioussé, Monnet-Paquet, Söderlund.

Rozhodčí: J. Brisard – P. Jeanne, B. Pages