Benevento – Lazio 1:5 (kon.) | Crotone – Fiorentina 2:1 (kon.) | Neapol – Sassuolo 3:1 (kon.)
Sampdoria – Chievo 4:1 (kon.) | Spal – Janov 1:0 (kon.) | Udinese – Atalanta BC 2:1 (kon.)
Turín – Cagliari 2:1 (kon.)
Udinese Calcio
2:1 (1:1)
Atalanta Bergamo
Neděle 29.10.2017, 15:00 • Dacia Arena (Udine) • Italská Serie A • 11. kolo

To je ode mě vše, na shledanou! (16:57:10)

Držení míče: 35 % : 65 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 3:2. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 15:15.

Na vteřinu přesně ukončil rozhodčí zápas. Druhý poločas, zejména jeho závěr, nám přinesl zajímavé věci. Nejdříve jsme mohli vidět vedoucí branku Antonína Baráka, který se hezky trefil. V 85. minutě dostali hosté příležitost ke srovnání stavu, ale Cristante neproměnil pokutový kop, když jej brankář vychytal. Vzápětí se však hosté prosadili po rohovém kopu, ale rozhodčí neuznal branku pro ofsajd. Bergamo se pak sice ještě snažilo, ale Udinese se ubránilo a bere tři body.

90+4

90+4
    Následuje další odkop od domácí branky a Bergamo již pravděpodobně nic na tomto výsledku nezmění.

90+3
    Míč se opět dostal před branku domácího celku, ale Albano Bizzarri nemusel předvádět žádný těžký zákrok a bude odkopávat.

90+2
    Ve druhé minutě se Bergamo dostalo před branku soupeře, ale obrana si se vším poradila a odkopává míč na soupeřovu polovinu.

90+1
    V té první se nachází míč uprostřed hřiště.

90
    Ještě se budou hrát čtyři minuty navíc.

89
    Až nyní Udinese dostalo míč na polovinu hřiště a může uklidnit hru.

88
    Atalanta však tlačí nadále a tahle střela byla hodně nebezpečná, nicméně před brankářem někdo z obránců odrazil míč pryč!
    86. Neuznaná branka!

86
    Bergamo následně po neproměněné penaltě zahrávalo rohový kop, po kterém dosáhlo branky, ale rozhodčí píská ofsajd, kdy hráč tečoval míč do branky z ofsajdové pozice a radost hráčů hostů je předčasná. To se děly nyní věci na stadionu.
    85. Neproměněná penalta.

85
    Bryan Cristante (Atalanta Bergamasca Calcio) neproměňuje pokutový kop, kdy brankář vystihl směr a chytá míč!

84
    Byla nařízena penalta pro Bergamo! Po rohovém kopu jeden z hráčů Udinese povalil svého protihráče k zemi a rozhodčí neváhal a odpískal pokutový kop.

83
    Možná jejich šance přijde nyní, kdy rozhodčí odpískal ruku jednoho z hráčů Udinese.

82
    Atalanta má v posledních minutách převahu na míči, ale zatím se jí vůbec nedaří ohrozit soupeřovu branku!

81
    Domácí se jistě nebudou pouštět do nějakých útoků a budou si hlídat zadní vrátka.