Chabarovsk – Nižněkamsk 5:4 (po pr.) | Vladivostok – Kazaň 0:2 (kon.) | Čeljabinsk – Toljatti 3:2 (kon.)
Čerepovec – Novosibirsk 1:2 (kon.) | Riga – Minsk 1:2 (po pr.)
Traktor Čeljabinsk
3:2 (0:0, 2:1, 1:1)
Lada Toljatti
Neděle 29.10.2017, 12:30 • Traktor Arena • KHL

Konec zápasu. (14:36:43)

59:53
    Hosté u vhazování zvolil střelu a bude se opět vhazovat po zákroku brankáře.

59:47
    Píská se zakázané uvolnění a bude se vhazovat před domácí brankou.

58:40
    Domácí už se snaží držet na svých hokejkách a udržet si těsné vedení.

57:10
    Hosté převzali iniciativu a snaží se vyrovnat.
    54:46 KAPUSTIN - 3:2

54:46
    Lada právě vstřelila branku!
    Hosté se ještě postarali o drama. KIRRIL KAPUSTIN obdržel geniální přihrávku a dokázal dorazit puk do poloprázdné branky. Brankář se nedokázal včas přesunout a inkasuje. Asistence: Valujskij, Harper.

52:10
    Alexandr Rybakov přišel o puk v útočné třetině a hráči budou muset znovu zakáldat akci.

50:10
    HOsté se snaží udržet v útočné třetině, ale moc se jim to zatím nedaří.
    48:09 VIŠNĚVSKIJ - 3:1

48:09
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Domácí tým se ujímá dvoubrankového vedení.Ivan Višněvskij se dokázal prosadit v přesilové hře. Od modré čáry vyslal ránu na branku. Jeho rána propálila vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Maxim Yakutsenya.

46:35
    Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Kapustin – 2 min.).

46:35
    Demčenko si střelu jednoho z útočníku skryl do své lapačky a bude se vhazovat před jeho brankou.

44:57
    Nikita Nikitin se dokázal uvolnit v útočné třetině, ale jeho spoluhráči zrovna střídali a sám už nic nevymyslel.

43:40
    Hosté o puk přišli a domácím tým si převzal puk u své branky a snaží se vytvořit útočnou kombinaci.

41:09
    Domácí tým se velice rychle dostal do útočné třetiny a snaží se kombinací rozebrat obranu soupeře.

40:01

Další třetina začne přibližně v 14:05.

Marek Jašek

Branky a nahrávky: 27. Szczechura (Videll), 36. Videll (Vishnevskiy), 49. Višněvskij (Yakutsenya) – 29. Genoway (Kapustin), 55. Kapustin (Valuisky S., Harper)

Traktor Čeljabinsk: Děmčenko (Francouz) – Bailen, I. Višněvskij, Nikitin, Kolcov, Mamajev, Borodkin, Isajev – Videll, Szczechura, Gynge – Jakuceňa, Šarov, Černikov – Peňkovskij, Polygalov, Kravcov – Kokujov, Rybakov, Gubarev – Šipin.
    Lada Toljatti: Lazušin (Krasotkin) – Kostromitin, Kirillov, D. Vorobjov, Ch. Genoway, D. Ježov, Ďjakov – Skorochodov, Zernov, Bělousov – Kapustin, Babenko, Harper – Bočarov, Valujskij, Mastrjukov – Achmetov, Rachimullin, Něstěrov – A. Strelcov, V. Strelcov.