Bohemians – Pardubice 3:8 (kon.) | Chodov – Vítkovice 6:4 (kon.) | Sparta – Střešovice 6:4 (kon.)
FAT PIPE Florbal Chodov
6:4 (2:3, 2:0, 2:1)
1. SC TEMPISH Vítkovice
Neděle 29.10.2017, 18:00 • SH Jižní Město • Livesport Superliga • 10. kolo

To je ode mě vše a u dalších florbalových přenosů na shledanou. (19:52:25)

Dnešní utkání sledovalo 308 diváků.

Je konec! Domácí hráči osm minut před koncem dostali vyrovnávací branku na 4:4, ale to je paradoxně nabudilo a během dvou minut se ujali znovu vedení! To navíc během krátkého časového úseku dokázali navýšit a na to už Vítkovice nenašli odpověď. Chodov tak dnes vyhrává za tři body a napodobuje tak chodovské ženy, které dokázaly také porazit Vítkovice za 3 body!

59:56
    Lukáš Hájek měl ještě jednu šanci, ale ani tentokrát neuspěl. Tohle už domácí zvládnou!

59:30
    Střela Lukáše Hájka skončila mimo, ale byla tečována. Míček pro Vítkovice.

59:15
    Chodov vyhodil míček a Vítkovice tak začínají od své branky.

58:10
    Adam Delong střílel na vzdálenější tyč, ale jeho pokus chytil Barák! Důležitý zákrok domácího brankáře.

57:40
    Až nyní mají hosté míček a pomalou kombinací se blíží k domácí brance.

57:18
    Chodov zkušeně drží míček a nepouští tak Vítkovice k tlaku.

57:00
    Poslední tři minuty třetí třetiny. Vítkovicím moc času nezbývá.

56:24
    Navíc Vítkovice faulovali a Chodov tak bude rozehrávat.

56:05
    Domácí hráči drží míček a nikam se neženou. Tenhle styl hry jim nyní stačí.

55:35
    A rázem je Chodov při chuti a válcuje svého soupeře!
    54:49 Michal PODHRÁSKÝ - 6:4

Vojtěch Görög

Branky a nahrávky: 15. Ondrůšek (Mikeš), 20. Vacenovský (Fiala), 34. Koutný (Kotlas), 40. Pražan (Ondrůšek), 55. Ondrůšek (Sýkora), 55. Podhráský (Matejčík) – 14. Hubálek (Hájek), 15. Gál (Jankulár), 16. Sova (Jankulár), 53. Hájek (Firda)

FAT PIPE Florbal Chodov: Barák (Šantora) – Pražan, Kašovský, Fiala, Sýkora, Kotlas, Podhráský, Strnad – Maxa, Žák, Mikeš – Vávra, Ondrůšek, Řezáč – Vacenovský, Koutný, Matejčík – Strachota, Plíhal.
    1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Gurkovský) – Jankulár, Nehera, Jastřembský – Hrubý, Firda, Sova – Jan Šebesta, Vilím, Rýpar – Gál, Děček, Hájek – Hubálek, Bräuer, Delong – Jurdzin, Besta.

Rozhodčí: Pangerl František, Šedivý Jiří