Bohemians – Pardubice 3:8 (kon.) | Chodov – Vítkovice 6:4 (kon.) | Sparta – Střešovice 6:4 (kon.)
FbŠ Bohemians
3:8 (1:1, 0:3, 2:4)
Sokoli Pardubice
Neděle 29.10.2017, 17:00 • Sportovní hala Děkanka • Livesport Superliga • 10. kolo

Viděli jsme krásné a bojovné utkání, ve kterém zvítězil tým Pardubic, který nebyl favoritem. O osudu zápasu rozhodla především druhá třetina, kterou hosté vyhráli 3:0. Ve třetí třetině sice byli domácí aktivnější, ale přes obranu Pardubic se těžko prosazovali. Východočeši nakonec vítězí zaslouženě 8:3 a odskakují Bohemians právě o dnešní tři body.

To je ode mě vše a u dalšího onlajn přenosu na počtenou. (19:13:13)

59:44
    Zápas už se dohrává v poklidném tempu.
    58:11 Ivo TEICHMAN - 3:8

58:11
    Pardubice právě vstřelily branku!
    A další gól do prázdné branky. IVO TEICHMAN prošel kolem pravého mantinelu, udělal kličku na střed a v klidu poslal balonek do odkryté klece.
    Asistence: Oubrecht.

56:36
    Šimek příklepem z poloviny hřiště vypálil na Levinského, ten však vyráží míček do bezpečí.

56:08
    Domácím čas ale rychle utíká a nemůžou se dostat k výraznějšímu tlaku.

54:25
    Pražané se nevzdávají a opět jdou do šesti.

53:35
    Krigovský byl prvním hráčem, který vyzkoušel pozornost nového gólmana v brance Bohemians.

52:56
    Střídání v týmu FbŠ Bohemians: ze hřiště odchází Michal Kotouček, přichází Ondřej Kratěk.
    52:56 Jan KOUREK - 3:7

52:56
    Další využitá pardubická přesilovka! Teichmanova střela se odrazila od tyče přímo na hůl JANA KOURKA, který neměl problém uklidit balonek do prázdné branky a kompletuje tak hattrick.
    Asistence: Teichman.

52:29
    Vyloučení v týmu FbŠ Bohemians (Matyáš Krebner – 2 minuty, Špatné střídání).

Bohemians právě vstřelili branku!
    A začíná se nám tu rýsovat drama. Jeden z hostujících beků byl pod tlakem a nalil přesně na hůl JAKUBU ŠÁRKOVI. Ten ze středu hřiště neměl problém překonat Levinského.
    Bez asistence.
    49:16 Jakub ŠÁRKA - 2:6

Aleš Skok

Branky a nahrávky: 12. Kieler (Kotouček), 50. Šárka (Zezulka), 51. Šárka – 16. Kourek (Formánek), 30. Kourek (P. Němeček), 34. Teichman (Oubrecht), 36. P. Pakosta (Ďopan), 47. P. Pakosta (Janeček), 49. Bílý, 53. Kourek (Teichman), 59. Teichman (Oubrecht)

FbŠ Bohemians: Kratěk (Kotouček) – Zezulka, Krebner, Cabejšek, Šefčík, Čihák, Krbec – Šebek, Dobisík, Šimek – Miščík, Prášek, Kieler – Mandík, Höffer, Kindl – Palatínus, Růžek, Šárka.
    Sokoli Pardubice: Levinský (Musil) – Oubrecht, Kunt, J. Jedlička, Brychta, Škeřík, Ďopan, Bílý – Petr, Janeček, Kourek – Teichman, Dlesk, Gregor – O. Pakosta, P. Pakosta, P. Němeček – Krigovský, Formánek.

Rozhodčí: Furmánek, Šolc