Chodov – Vítkovice 7:3 (kon.) | Královské Vinohrady – Tatran 6:5 (1:0 po s.n.)
7:3 (3:1, 2:1, 2:1)
1. SC TEMPISH Vítkovice
Neděle 29.10.2017, 15:15 • SH Jižní Město • Extraliga žen • 9. kolo

Ode mě je to vše a u dalších přenosů na shledanou. (17:09:30)

Je konec! Domácí hráčky potvrdily roli favoritek a z dnešního utkání berou plný počet bodů! O dnešním vítězství se rozhodlo v závěru druhé třetiny, když domácí hráčky vstřelily dvě slepené branky a dostaly se tak do tříbrankového náskoku. Ve třetí třetině se Chodovu povedlo svůj náskok ještě navýšit a zvítězit tak poměrem 7:3!

59:40
    Ještě jedno vhazování na středu hřiště a utkání se chýlí ke svému konci.

59:19
    Domácí hráčky budou mít rozehru z rohu, a tak se hostující brankářka vrátila zpět do branky.

59:00
    Poslední minuta dnešního utkání.

58:40
    Tohle už hosté nestihnou. Domácí hráčky získají tři body.

58:18
    Denisa Ferenčíková se pokoušel prosadit v před brankovém prostoru, ale její pokus skončil vedle branky.

57:53
    Hosté to zkoušejí v šesti!

57:36
    Oddechový čas pro hosty.

57:29
    Vítkovice stále u míčku, ale ještě se nedostali ke střele.

56:45
    Hosté se ještě snaží, ale z dnešního utkání si žádné body neodvezou.

55:16
    Chodov právě vstřelil branku!
    MARTINA ŘEPKOVÁ proměňuje rychlý brejk domácího celku a rozhoduje tak o dnešním utkání! Asistence: Jolana Vrbová.

54:56
    Nikola Kuchařová si chtěla sama obejít dvě protihráčky, ale vzala si příliš velké sousto a ztratila míček na polovině hřiště. Hosté se tak dostali do rychlého brejku, který na poslední chvíli zastavila jedna z domácích hráček.

54:11
    Magdalena Plášková natahovala ke střele na polovině, ale byla drobně faulována. Volný úder pro Chodov.

53:39
    Domácí hráčky drží míček za svou brankou a oba týmy střídají.

53:02
    Čas se hostům velmi rychle krátí a Chodov stále drží tříbrankový náskok!

52:32
    Volný úder pro Vítkovice z dobré pozice nepřinesl žádnou střelu, protože jedné z hráček Vítkovic přeskočil míček čepel.

52:18
    Chodovské hráčky vybojovaly míček a mohou v poklidu kombinovat.

Vojtěch Görög

Branky a nahrávky: 4. Suchá, 10. Krauskopfová (Jůzová), 20. Krauskopfová (Svačinová), 39. Řepková (Urbánková), 39. Suchá (Plášková), 41. Jiráková (Řepková), 56. Řepková (Vrbová) – 14. Koníčková (Šupáková), 24. Enenkelová (Ferenčíková), 47. Halfarová

FAT PIPE Florbal Chodov: Provázková (Ranochová) – Jiráková, Kuchařová, T. Pilíková, Vrbová, Syslová – Suchá, Frantíková, Klímová – Urbánková, Plášková, Preisslerová – Řepková, Jůzová, P. Beránková – Nosková, Svačinová, Belicová – Krauskopfová.
    1. SC TEMPISH Vítkovice: Kubíčková (Příleská) – Halfarová, Klapitová, Koníčková, Ďuríková – Žůrková, M. Šponiarová, Ferenčíková – Enenkelová, K. Kociánová, Husková – Šupáková, Boľová, Paloncyová – Martináková, Krzywaková.

Rozhodčí: Drška Jan, Meisner Jiří