Henan Jianye – Šanghaj East Asia 2:4 (kon.)
Henan Jianye FC
2:4 (1:0)
Šanghaj East Asia
Neděle 29.10.2017, 08:00 • Zhengzhou Hanghai Stadium, Zhengzhou • Čínská Super League • 29. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (09:54:58)

A je konec. Ve druhém poločase jsme viděli hned pět branek a otočení utkání ze strany Šanghaje.
    V prvním poločase jsme viděli pouze jednu branku. V 16. minutě vypálil Oskar pěknou ránu, ale šla pouze nad bránu. Ovšem v 31. minutě byla odpískána penalta, když hostující hráč stáhl k zemi domácího hráče. Bořek Dočkal se postavil k penaltovému kopu a střelou do levé strany poslal Henan do vedení. Ke konci měli hosté ještě možnost přímého kopu, ale ten poslal Hulk poslal pouze doprostřed brány.
    V 53. minutě se k přímému kopu postavil Hulk a krásnou ranou srovnal stav utkání. O devět minut později Wu Lei dostal precizní přihrávku od Oskara a ránou mezi nohy brankáře otočil utkání. V 75. minutě mohl Bořek Dočkal přidat druhý gól, ale brankář hostů se předvedl a skvělým zákrokem podržel svůj tým. V 82. minutě Hulk nádherně postrčil míč do běhu Oskarovi a ten zvýšil na 3:1. O čtyři minuty později zdramatizoval utkání Feng Zhuoyi, když dostal přihrávku do vápna a ránou k pravé tyči snížil stav o jeden gól, ale v nastaveném čase byla v pokutovém území faulován Hulk a druhým gólem v zápase završil výsledek utkání na 4:2 pro Šanghaj.

90+4

90+4
    Střídání v týmu Šanghaj East Asia: ze hřiště odchází Wu Lei, přichází Lin Chuangyi.
    90+3. HULK - 2:4

90+3
    Šanghaj East Asia právě vstřelila branku!
    A HULK opět zvyšuje vedení o dva góly, když poslal střelu z penalty po zemi do levé části branky.

90+2
    Po faulu na Hulka bude tentýž hráč kopat penaltový kop.

90+2
    Byla nařízena penalta pro Šanghaj.

90+1
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90+1
    Po centru a pár odrazech se málem dostal ke střele ve vápně domácí hráč, ale nakonec poslední obránce co mu stal v cestě míč vykopl.

90
    Hostující hráč Wu Lei fauloval uprostřed hřiště a Henan bude u míče.

89
    Hulk kope přímého kopy naprosto excelentně, ale tentokrát ho Wu Yan skvělým zákrokem chytil!

88
    Po faulu na Hulka má Šanghaj přímý kop.

87
    Střídání v týmu Henan Jianye FC: ze hřiště odchází Bassogog, přichází Chen Zijie.
    Střídání v týmu Henan Jianye FC: ze hřiště odchází Feng Zhuoyi, přichází Long Wei.
    86. Feng ZHUOYI - 2:3

86
    Tým Henan Jianye právě vstřelil branku!
    Tohle ještě bude drama! FENG ZHUOYI dostal nádhernou přihrávku od Fenga Ganga a střelou k pravé tyči snižuje na 3:2! Asistence: Feng Gang.

85
    Tentokrát byla ale střela hostujícího hráče zblokována.

84
    Domácí ztratili míč a dopředu jdou opět hosté.

83
    Střídání v týmu Šanghaj East Asia: ze hřiště odchází Lü Wenjun, přichází Yu Hai.

Michal Raška

Branky: 31. Dočkal (pen.), 86. Zhuoyi (Gang) – 53. Hulk, 61. Lei (Oskar), 82. Oskar (Hulk), 90+3. Hulk (pen.)

Karty:   8. Cao (HNN), 44. Zhao (HNN), 59. Dočkal (HNN), 80. Yao (HNN) – 29. Akhmedov (SEA), 31. Hulk (SEA), 34. Lei (SEA)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 2:9. Střely mimo: 3:3. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 9:7.
    Henan Jianye FC: Wu Yan – Lu Yao, Long Cheng (64. Du Changjie), Gu Cao – Feng Gang, Feng Zhuoyi, B. Dočkal – Chen Hao, C. Bassogog, Wang Fei
    Náhradníci: Wang Guoming – Zhang Ziru, Long Wei, Liu Heng, Luo Heng, Du Changjie, Chen Zijie

Šanghaj East Asia: Yan Junling – Wei Zhen, He Guan, Shi Ke, Wang Shenchao – Oscar, O. Akhmedov, Cai Huikang – Lu Wenjun, Hulk, Wu Lei
    Náhradníci: Chen Wei – Li Shenglong, Lin Chuangyi, Zhang Yi, Yu Hai, Zheng Zhiyun, Wei Shihao

Rozhodčí: Zhenlu Shi