Motor ČB – Kadaň 6:3 (kon.) | K. Vary – Kladno 3:2 (kon.) | Prostějov – Benátky n/J 7:2 (kon.)
Havířov – Frýdek-M. 3:1 (kon.) | Slavia – Vsetín 2:3 (1:2 po s.n.) | Litoměřice – Třebíč 4:3 (kon.)
Přerov – Ústí n/L 3:1 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
3:2 (1:0, 2:1, 0:1)
Rytíři Kladno
Pondělí 30.10.2017, 17:30 • KV Arena, Kladno • Chance liga • 19. kolo

51:41
    Možnost pro Kladno srovnat, za podražení odjíždí na lavici hanby Michal Vachovec (KVA).

46:50
    Martin Kohout (KVA) bude vyloučen za vysokou hůl, vyrovná se tak počet hráčů na každé straně.

45:42
    Tomáš Kaut (KLA) je vyloučen za podražení a Karlovarští mohou udeřit po čtvrté.

42:02
    Karlovarští jdou do tří, Jan Tomeček vystřelil puk mimo hrací plochu a inkasuje dvě minuty.

41:48
    Kapitán oslabí svůj tým. Václav Skuhravý (KVA) je vyloučen za nedovolené bránění.

39:09
    Další dvojitý menší trest, vysoká hůl v obličeji soupeře znamená pro Stanislava Balána (KVA) vyloučení.

38:21
    Za krosček je vyloučen Hořava (KLA).

32:12
    Kladenský střelec Roman Přikryl se nyní provinil nedovoleným zákrokem, krosček ho stojí dvouminutový pobyt na trestné lavici.

21:37
    Početní výhoda netrvala dlouho, za hákování bude pykat Stanislav Balán (KVA).

20:19
    Na Rachůnka si nedovoleně počínal David Štich (KLA), jenž mimo pěti minut inkasuje i trest do konce utkání. Pět minut za něj odsedí Daniel Kružík.

19:13
    Na závěr první části mají domácí možnost navýšit vedení, za podražení je vyloučen Adam Kubík (KLA).

09:56
    Počet hráčů na ledě se vyrovná, za nedovolené bránění odchází Roman Přikryl (KLA).

06:25
    První vyloučení dnešního večera, za vysokou hůl odchází na čtyři minuty Jan Tomeček (KVA).

Matěj Hodoval

Branky a nahrávky: 12. Tuominen (Podlipnik), 33. Gríger (Krejčí, Flek), 34. O. Beránek (Gríger, Kohout) – 26. R. Přikryl (D. Tůma, F. Matula), 44. J. Strnad (Repe)

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Závorka) – Krejčí, Sičák (A), M. Rohan, Podlipnik, J. Tomeček, T. Kvapil – T. Rachůnek, Balán (A), Flek – O. Beránek, Gríger, Kohout – Vachovec, Skuhravý (C), Gorčík – Stloukal, Tuominen, Davídek.
    Rytíři Kladno: Kopřiva (22. Cikánek) – Štich, F. Matula, Kehar, Štindl, P. Hořava, Repe – J. Strnad, R. Přikryl, Pekr – J. Kloz, Machač (A), D. Tůma (C) – Redlich, T. Kaut, Kružík – Zikmund, Kubík, Bláha.

Rozhodčí: Zubzanda, Grech – Kokrment, Coubal