Chabarovsk – Kazaň 3:1 (kon.) | Vladivostok – Ufa 5:1 (kon.) | Kunlun – Nižněkamsk 2:0 (kon.)
Jekatěrinburg – Toljatti 6:4 (kon.) | Jaroslavl – Čerepovec 0:1 (kon.) | Minsk – Spartak Moskva 5:4 (2:1 po s.n.)
Dynamo Moskva – N.Novgorod 0:1 (0:1 po s.n.) | Petrohrad – Riga 3:2 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavl
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
Severstal Čerepovec
Úterý 31.10.2017, 17:00 • Arena 2000, Jaroslavl • KHL

Z tohoto utkání je to vše, mějte se fajn. (19:43:27)

Československá stopa v utkání

Jakub Nakládal (JAR)
    0+0, 3 střely, čas na ledě 20:30.

Střely na branku: 25 – 22.

Je dobojováno! Jaroslavl měla velkou část zápasu velkou územní převahu, nicméně sama třikrát inkasovala a měla štěstí na dva těsné ofsajdy, kvůli kterým první dva góly Čerepovce neplatily. Jašinova trefa z 39. minuty už ale byla regulérní a Lokomotiv na ní nedokázal najít odpověď.

59:55
    Čerepovec vytlačil domácí hráče do středního pásma a tento zápas už zvládne!

59:37

59:26
    Domácí hrají v šesti. Kronwall mezitím vypálil od modré, ale tečovaný puk letěl vedle brány.

59:09
    Hosté už jsou alespoň ve čtyřech a navíc dvakrát za sebou dostali puk ven z obranného pásma.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:56
    Kadějkinova přihrávka z brankové čáry skončila u Magarilova, jenž přerušil hru. Domácí lavička si pak vzala oddechový čas.

58:36
    Kontilola nabíjel před branku, jenže Kadějkin v osudný moment promáchl a hosté vyhodili.

58:17
    Kozun nezkrotil puk asi metr před brankovištěm, kam dostal přihrávku z pravé strany. Dobrou práci odvedli Rybin s Vasiljevem.

57:55
    Domácí vyhráli buly a postupně se v pět přibližovali k brankovišti. Nakládal vypálil zhruba z mezikruží a Magarilov se zaskvěl parádním semaforem!

57:37
    Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Oleg Jašin – 2 min., vysoká hůl). Jaroslavl bude hrát skoro minutu a půl v pěti proti třem a k tomu může znovu odvolat Sudnicina!

57:24
    Lokomotiv už je v šesti a hlavní sudí navíc signalizuje další trest. To jsou hodně těžké chvíle pro hráče a fanoušky Čerepovce!

57:02
    Ignat Zemčenko netakticky zahákoval ve středním pásmu Čerepanova a znovu oslabil svůj tým.

57:00
    Jaroslavl v přesilovce moc nebezpečná nebyla a má už pouze tři minuty na vyrovnání.