Benátky n/J – Kladno | 2:5 (kon.) | | | K. Vary – Přerov | 4:2 (kon.) | | | Třebíč – Slavia | 2:0 (kon.) |
Vsetín – Havířov | 0:3 (kon.) | | | Litoměřice – Ústí n/L | 1:3 (kon.) | | | Frýdek-M. – Motor ČB | 3:1 (kon.) |
Kadaň – Prostějov | 2:4 (kon.) |
NY Rangers – Vegas | 6:4 (kon.) | | | Detroit – Arizona | 5:3 (kon.) | | | Minnesota – Winnipeg | 1:2 (kon.) |
Novosibirsk – Jokerit | 2:1 (kon.) | | | Omsk – Viťaz | 2:3 (3:4 po s.n.) | | | Barys – HC Slovan | 5:2 (kon.) |
Chanty-Mansijsk – CSKA Moskva | 0:5 (kon.) |
Most – Kobra | 3:7 (kon.) | | | David Servis – Mor. Budějovice | 0:3 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Tábor | 7:4 (kon.) |
Písek – Klatovy | 8:1 (kon.) | | | Pelhřimov – Žďár n/S | 4:6 (kon.) | | | Nymburk – Kolín | 2:8 (kon.) |
Sokolov – Trutnov | 5:3 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Děčín | 2:5 (kon.) | | | Bílina – Řisuty | 6:4 (kon.) |
Nový Jičín – Opava | 3:2 (kon.) | | | Kopřivnice – SHK Hodonín | 4:3 (kon.) | | | Poruba 2011 – Šumperk | 4:3 (2:1 po s.n.) |
Letňany – Vrchlabí | 8:1 (kon.) |
HC Plzeň – Kometa Brno | 5:1 (kon.) |
Nové Zámky – Košice | 5:3 (kon.) | | | Poprad – Nitra | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Lipt. Mikuláš – Banská Bystrica | 2:3 (po pr.) |
Zvolen – Trenčín | 6:3 (kon.) | | | Detva – Žilina | 1:2 (0:1 po s.n.) |
Trnava – Spišská N. Ves | 4:5 (1:2 po s.n.) | | | Skalica – Topoľčany | 2:1 (kon.) | | | Michalovce – Nové Zámky B | 7:1 (kon.) |
Dubnica – Osmos Bratislava | 4:3 (kon.) |
Náchod – Nová Paka | 6:2 (kon.) | | | Třebechovice p. O. – Opočno | 4:3 (kon.) | | | Jaroměř – HC Jičín | 2:6 (kon.) |
Ledeč n. S. – Polička | 1:4 (kon.) | | | Česká Třebová – BK Havlíčkův Brod B | 7:1 (kon.) | | | Chrudim – Choceň | 6:2 (kon.) |
Hlinsko – Chotěboř | 4:8 (kon.) | | | Moravská Třebová – Litomyšl | 7:2 (kon.) |
po s.n. (3:4)
Avangard Omsk
2:3
(0:1, 1:1, 1:0 - 0:0)
HC Viťaz Moskevská oblast
63:49
|
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Maxim Čudinov – 2 min., vysoká hůl).
|
|
52:17
|
Vyloučení v týmu HC Viťaz (Nikita Vyglazov – 2 min., držení protihráče).
|
|
43:48
|
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Maxim Berezin – 2 min., držení protihráče).
|
|
38:35
|
Vyloučení v týmu HC Viťaz (Alexej Semjonov – 2 min., podražení).
|
|
30:25
|
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Maxim Minejev – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
29:39
|
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Jevgenij Medveděv – 2 min., hákování).
|
|
27:38
|
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Kirill Semjonov – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
|
|
24:50
|
Vyloučení v týmu HC Viťaz (Pavel Lukin – 2 min., hrubost).
|
|
21:01
|
Vyloučení v týmu HC Viťaz (Vojtěch Mozík – 2 min., podražení).
|
|
18:36
|
Vyloučení v týmu HC Viťaz (Niclas Burström – 2 min., držení hole).
|
|
13:23
|
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Dmitrij Kugryšev – 2 min., podražení).
|
|
06:29
|
Vyloučení v týmu HC Viťaz (Borna Rendulić – 2 min., podražení).
|
Branky a nahrávky:
27. Everberg (J. Medveděv, Purcell), 60. Chochrjakov (Purcell, J. Medveděv) – 14. Mozík (Horák), 29. Švec-Rogovoj (Kulagin, Vorošilo), rozh. náj. Vyglazov
Rozhodčí: Denis Naumov, Roman Shchenyov – Nikita Vilyugin, Alexander Sysuyev
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:1 Borna Rendulić (CEC)
1:1 André Petersson (OMS)
2. série:
1:1 Nikita Vyglazov (CEC)
1:1 Arťom Manukjan (OMS)
3. série:
1:1 Alexandr Nikulin (CEC)
2:1 Teddy Purcell (OMS)
4. série:
2:2 Alexej Makejev (CEC)
2:2 Semjon Košelev (OMS)
5. série:
2:2 Alexej Kopejkin (CEC)
2:2 Dmitrij Kugryšev (OMS)
6. série:
2:2 André Petersson (OMS)
2:2 Borna Rendulić (CEC)
7. série:
3:2 Teddy Purcell (OMS)
3:3 Borna Rendulić (CEC)
8. série:
3:3 Teddy Purcell (OMS)
3:3 Borna Rendulić (CEC)
9. série:
3:3 André Petersson (OMS)
3:3 Alexej Makejev (CEC)
10. série:
3:3 Arťom Manukjan (OMS)
3:3 Borna Rendulić (CEC)
11. série:
3:3 Ilja Michejev (OMS)
3:4 Nikita Vyglazov (CEC)
Avangard Omsk:
Furch (Šilin) – Čudinov (C), J. Medveděv, Meňšikov, Ahnelöv, Martynov, Minejev, Lisov, Berezin – Purcell (A), Stas, Everberg – Manukjan, Košelev, I. Michejev – A. Petersson, K. Semjonov (A), Kugryšev – Fajzullin, Chochrjakov, Samochvalov.
Náhradníci:
Trenér:
HC Viťaz Moskevská oblast: Saprykin (Todykov) – Golovkov, Mozík, Burström, A. Semjonov (C), Pautov, Katičev, Voronkov, P. Lukin – Makejev, A. Nikulin, Denežkin – Rendulić, Horák (A), Vyglazov – Pankov, D. Sjomin, Kopejkin (A) – Kulagin, Švec-Rogovoj, Vorošilo.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Viťaz Moskevská oblast: Saprykin (Todykov) – Golovkov, Mozík, Burström, A. Semjonov (C), Pautov, Katičev, Voronkov, P. Lukin – Makejev, A. Nikulin, Denežkin – Rendulić, Horák (A), Vyglazov – Pankov, D. Sjomin, Kopejkin (A) – Kulagin, Švec-Rogovoj, Vorošilo.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Denis Naumov, Roman Shchenyov – Nikita Vilyugin, Alexander Sysuyev
Diváci:
Michal Raška