NY Rangers – Vegas 6:4 (kon.) | Detroit – Arizona 5:3 (kon.) | Minnesota – Winnipeg 1:2 (kon.)
New York Rangers
6:4 (1:2, 1:2, 4:0)
Vegas Golden Knights
Středa 01.11.2017, 00:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

Dámy a pánové, ode mě je to již vše. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek středeční noci! (02:52:20)

Konečný výsledek: New York Rangers vs Vegas Golden Knights 6:4

Je konec! Rangers otočili ve třetí třetině čtyřmi brankami skóre zápasu z 2:4 na konečných 6:4. Třemi kanadskými body se o to zasloužil švédský útočník Mika Zibanejad! Právě on má také na svém kontě vítěznou branku. Hokejisté Golden Knights tak prohrávají podruhé v řadě za sebou. Za posledních 120 minut navíc inkasovali dvanáct branek!

59:48
    Diváci vstávají ze svých sedadel a děkují svým oblíbencům za předvedený výkon.

59:26
    Kotouč skončil v ochozech Madison Square Garden, vhazovat se bude ve střední zóně.

59:02
    Lagacé opět na střídačce, Golden Knights to tak ještě zkusí v šesti!

59:01
    Probíhá poslední minuta!
    58:46 Michael GRABNER - 6:4

58:46
    Rangers právě vstřelili branku!
    Domácí naprosto ovládli třetí periodu! Fast zblokoval střelu Perrona, k puku se následně dostal MICHAEL GRABNER a ze střední třetiny trefuje opuštěnou branku soupeře. Asistence: Jesper Fast.

58:38
    Vhazuje se po levé ruce Henrika Lundqvista.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 3. Vesey (Desharnais, McDonagh), 22. Zuccarello (Rick Nash, K. Hayes), 46. Kreider (Zibanejad, Zuccarello), 50. Bučněvič (Zibanejad), 55. Zibanejad (Desharnais, Bučněvič), 59. Grabner (Fast) – 6. O. Lindberg (Tuch, Engelland), 20. R. Smith (Marchessault, C. Miller), 28. R. Smith (Marchessault, W. Karlsson), 39. Perron (TS)

New York Rangers: H. Lundqvist (Pavelec) – McDonagh (C), Br. Smith, Skjei, Shattenkirk, M. Staal, Kampfer – Kreider, Zibanejad, Bučněvič – Rick Nash (A), K. Hayes, Zuccarello (A) – Vesey, Desharnais, J. T. Miller – Grabner, Nieves, Fast.
    Vegas Golden Knights: Lagacé (Ferguson) – Sbisa (A), Schmidt, C. Miller, Theodore, Engelland (A), Merrill – Perron (A), Eakin, Neal – Haula, O. Lindberg, Tuch – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Carrier, Bellemare, Nosek.

Rozhodčí: Francis Charron, Tom Chmielewski – David Brisebois, Steve Barton

Diváci: 17 294