NY Rangers – Vegas 6:4 (kon.) | Detroit – Arizona 5:3 (kon.) | Minnesota – Winnipeg 1:2 (kon.)
New York Rangers
6:4 (1:2, 1:2, 4:0)
Vegas Golden Knights
Středa 01.11.2017, 00:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

59:02
    Lagacé opět na střídačce, Golden Knights to tak ještě zkusí v šesti!
    58:46 Michael GRABNER - 6:4

58:46
    Rangers právě vstřelili branku!
    Domácí naprosto ovládli třetí periodu! Fast zblokoval střelu Perrona, k puku se následně dostal MICHAEL GRABNER a ze střední třetiny trefuje opuštěnou branku soupeře. Asistence: Jesper Fast.

58:38
    Lagacé zůstává na střídačce!

57:41
    Po chybě Engellanda střílel z levého kruhu pro vhazování Kreider, kotouč ale Lagacé lapil do své rukavice.
    54:11 Mika ZIBANEJAD - 5:4

54:11
    Druhá využitá přesilovka domácích, 5:4! Bučněvič přihrál na modrou Shattenkirkovi, ten poté poslal puk doleva na MIKU ZIBANEJADA, který svou střelou k levé tyči překonal brankáře Lagacého. Třetí bod pro švédského útočníka v tomto zápase! Asistence: Kevin Shattenkirk, Pavel Bučněvič.

53:33
    Zuccarello na Bučněviče, k dorážce se pak ještě dostal Kredier, Lagacé ale podržel své mužstvo!

53:17
    Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Colin Miller – 2 min., sekání).
    49:26 Pavel BUČNĚVIČ - 4:4

49:26
    Domácí srovnávají skóre zápasu na 4:4! Zibanejad se dostal k odraženéhmu puku mezi kruhy a následně našel v ještě lepší pozici PAVLA BUČNĚVIČE, který již zakončoval do prázdné branky. Rodák z Čerepovce se prosadil popáté v tomto ročníku! Asistence: Mika Zibanejad.
    45:31 Chris KREIDER - 3:4

45:31
    3:4 z pohledu domácích! Zuccarello našel ve středním pásmu Zibanejada, ten s pukem projel do útočné třetiny a následně našel u levé tyče CHRISE KREIDERA, který kotouč usměrnil za Lagacého záda. Kreider vstřelil třetí gól v sezoně, celkově jeho dvaadevadesátý v kariéře! Asistence: Mika Zibanejad, Mats Zuccarello.

44:51
    Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (David Perron – 2 min., podražení + 2 min., podražení).

42:21
    Vyloučení v týmu New York Rangers (Michael Grabner – 2 min., nedovolené bránění brankáři).
    38:59 David PERRON - 2:4

38:59
    Golden Knights právě vstřelili branku!
    A trestné střílení je proměněno! DAVID PERRON se trefuje přesně mezi Lundqvistovy betony. 4:2 pro Golden Knights!

38:59
    Perron byl však při zakončení faulován Hayesem a pojede trestné střílení!

38:59
    Na druhé straně obrovská příležitost pro Perrona, Lundqvist ale skvěle!

38:07
    Desharnais na J.T. Millera, po jeho střele zvoní za Lagacého zády tyč!

34:20
    Vyloučení v týmu New York Rangers (Cristoval Nieves – 2 min., vysoká hůl).

34:04
    Lagacé nyní drží své mužstvo! Nyní jej zkoušel překonat Fast.
    32:59

32:59
    J.T. Miller nabízel na teč Veseymu, gólman Vegas ale předvedl velmi dobrý zákrok!

31:23
    Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Jonathan Marchessault – 2 min., hákování).

30:09
    A další zákrok pro brankáře Rangers! Z předbrankového prostoru to zkoušel Marchessault.

28:27
    Vyloučení v týmu New York Rangers (Brady Skjei – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

27:35
    Lagacé se musel mít na pozoru! Před jeho brankou totiž tečoval Zibanejad.
    27:06 Reilly SMITH - 2:3

27:06
    Vegas jdou zpět do vedení! REILLY SMITH dorazil bekhendem střelu Karlssona z levé strany. Rodák z Toronta se prosazuje podruhé v tomto zápase, 3:2! Asistence: Jonathan Marchessault, William Karlsson.
    24:38

24:38
    Výborný Lagacé! Zuccarello hledal spíše Veseye, přihrávku však zblokoval jeden z bránících hráčů na Hayese, proti jeho pokusu se ale stačil gólman Vegas rychle přesunout.
    23:54

23:54
    Dobrá příležitost pro Nashe, Lagacé ale zasahuje pravým betonem.
    21:29 Mats ZUCCARELLO - 2:2

21:29
    Po dvou minutách druhé třetiny je znovu srovnáno! Hayes se nejprve zkusil obtočit kolem Lagacého branky, to ale ještě nevyšlo. K puku se ale pak dostal MATS ZUCCARELLO a po jeho střele již touš skončil za brankovou čárou. Pro norského útočníka třetí gól, devátý bod v sezoně 2017/2018, 2:2! Asistence: Rick Nash, Kevin Hayes.
    19:21 Reilly SMITH - 1:2

19:21
    Vegas jde v poslední minutě třetiny do vedení! Střelu Millera od modré čáry tečoval ještě Marchessault, Lundqvist vyrazil pouze před sebe, dorážkou se pak prosadil REILLY SMITH. Šestadvacetiletý Kanaďan vstřelil svou třetí branku v sezoně, 2:1 pro Golden Knights! Asistence: Jonathan Marchessault, Colin Miller.

16:43
    Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Alex Tuch – 2 min., hákování).
    16:35

16:35
    Haula zkoušel štěstí z levé strany, Lundqvist si svým zákrokem vůbec nebyl jistý.
    09:10

09:10
    Skvělý Lundqvist! Před jeho brankou nebezpečně tečoval Neal a poté ještě dorážel Reilly Smith, brankář domácích ale v obou případech podržel své mužstvo.
    05:22 Oscar LINDBERG - 1:1

05:22
    Je srovnáno! Tuchův bekhend z levé strany ještě Lundqvist stačil vyrazit levým betonem, na následnou dorážku bývalého hráče Rangers OSCARA LINDBERGA byl však již krátký. Švédský útočník tak zaznamenal pátou branku v tomto ročníku, 1:1! Asistence: Alex Tuch, Deryk Engelland.

03:35
    Golden Knights se snaží rychle odpovědět. Po střele Engelllanda to ještě zkoušel Nosek, Lundqvist ale v obou případech přesný.
    02:45 Jimmy VESEY - 1:0

02:45
    Domácí jdou ve třetí minutě zápasu do vedení! McDonagh poslal puk za branku soupeře na Desharnaise, který jej následně poslal před Lagacého, kde stál JIMMY VESEY. Rodák z Bostonu poté bez přípravy překonal gólmana Vegas. Pro Veseye druhý gól, třetí bod v sezoně, Rangers vedou 1:0! Asistence: David Desharnais, Ryan McDonagh.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 3. Vesey (Desharnais, McDonagh), 22. Zuccarello (Rick Nash, K. Hayes), 46. Kreider (Zibanejad, Zuccarello), 50. Bučněvič (Zibanejad), 55. Zibanejad (Desharnais, Bučněvič), 59. Grabner (Fast) – 6. O. Lindberg (Tuch, Engelland), 20. R. Smith (Marchessault, C. Miller), 28. R. Smith (Marchessault, W. Karlsson), 39. Perron (TS)

New York Rangers: H. Lundqvist (Pavelec) – McDonagh (C), Br. Smith, Skjei, Shattenkirk, M. Staal, Kampfer – Kreider, Zibanejad, Bučněvič – Rick Nash (A), K. Hayes, Zuccarello (A) – Vesey, Desharnais, J. T. Miller – Grabner, Nieves, Fast.
    Vegas Golden Knights: Lagacé (Ferguson) – Sbisa (A), Schmidt, C. Miller, Theodore, Engelland (A), Merrill – Perron (A), Eakin, Neal – Haula, O. Lindberg, Tuch – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Carrier, Bellemare, Nosek.

Rozhodčí: Francis Charron, Tom Chmielewski – David Brisebois, Steve Barton

Diváci: 17 294