Benátky n/J – Kladno 2:5 (kon.) | K. Vary – Přerov 4:2 (kon.) | Třebíč – Slavia 2:0 (kon.)
Vsetín – Havířov 0:3 (kon.) | Litoměřice – Ústí n/L 1:3 (kon.) | Frýdek-M. – Motor ČB 3:1 (kon.)
Kadaň – Prostějov 2:4 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
4:2 (1:0, 2:0, 1:2)
HC ZUBR Přerov
Středa 01.11.2017, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Chance liga • 20. kolo

Napínavý duel od začátku až do konce zápasu. Ve třetí třetině se začal konat obrat od Přerova, který nebyl dokonán. Hosté se dokázali dvakrát trefit, Energie však přidala čtvrtý gól, na který byly hokejky Zubrů krátké.

Ode mne je to pro dnešní večer, na počtenou se loučí Kamila Ströerová. (19:58:43)

59:52
    Václav Skuhravý se netrefil do prázdné brány.

59:38
    Do šance se ještě pustí hosté.

59:22
    Karlovarským hokejistům se nedaří trefit do úplně prázdné brány.

59:01
    Hostující brankář opět míří na střídačku.

58:40
    Přerov stále bombarduje Závorku střelami. Nakonec se dopustil ofsajdu.

58:21
    Už i karlovarská Energie hraje v plném počtu.

58:09
    Do konce zápasu zbývají dvě minuty.

57:42
    Radomír Pala vystřelil od modré, Závorka byl přesný.

57:42
    Hosté hrají v plném počtu.

57:26
    Zubři jsou v útočné třetině, Ondřej Beránek vyhazuje až na zakázané uvolnění.

57:21
    Přerov se zkouší prosadit bez brankáře.

56:19
    Překvapivě přichází další vyloučení utkání. Stanislav Balán (KVA) odchází rovnou do šatny, poté co od sudích dostal dvě minuty za nedovolené bránění a osobní trest na deset minut za nesportovní chování.

56:08
    Sičák nabil Krejčímu, který se střelou od modré nedokázal střelecky prosadit.

55:41
    Více než na šance či góly je zápas bohatý na vyloučení, kterých je v dnešním zápase nespočet. Zdeněk Čáp (PRE) si od sudích vysloužil další dvouminutový trest, tentokrát za vysokou hůl.

55:04
    Hra se přelévá z jednoho konce na druhý, více šancí na vstřelení gólu mají hosté, kteří jsou výrazně aktivnější.

54:57

54:28
    Karlovy Vary hrají v plném počtu.

Kamila Stříteská Ströer

Branky a nahrávky: 6. Flek (T. Rachůnek), 22. Stloukal (T. Rachůnek, Krejčí), 38. T. Rachůnek (Gorčík), 47. Davídek (Stloukal) – 42. Čáp (F. Dvořák), 52. Malina (Goiš)

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (F. Novotný) – Krejčí, Sičák (A), M. Rohan, Podlipnik, J. Tomeček, T. Kvapil – T. Rachůnek, O. Beránek, Balán (A) – Flek, Gríger, Kohout – Vachovec, Skuhravý (C), Gorčík – Stloukal, Tuominen, Davídek.
    HC ZUBR Přerov: Klimeš (Šimboch) – Malina, Chmelíř, M. Novotný, Čáp, Pala (A), Zbořil – Goiš, T. Sýkora (C), Šlahař – Plášek (A), Pšurný, M. Kratochvíl – Koblar, Berger, F. Dvořák – Gago, Václavek, Navrátil.

Rozhodčí: Luczków, Kostourek – Toman, Coubal