Most – Kobra 3:7 (kon.) | David Servis – Mor. Budějovice 0:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Tábor 7:4 (kon.)
Písek – Klatovy 8:1 (kon.) | Pelhřimov – Žďár n/S 4:6 (kon.) | Nymburk – Kolín 2:8 (kon.)
Sokolov – Trutnov 5:3 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Děčín 2:5 (kon.) | Bílina – Řisuty 6:4 (kon.)
Nový Jičín – Opava 3:2 (kon.) | Kopřivnice – SHK Hodonín 4:3 (kon.) | Poruba 2011 – Šumperk 4:3 (2:1 po s.n.)
Letňany – Vrchlabí 8:1 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
7:4 (5:1, 1:0, 1:3)
HC Tábor
Středa 01.11.2017, 18:00 • ZS Kotlina • 2. liga skupina Střed (ČR) • 12. kolo

57:39
    Tak Bruslaři přeci jen budou hrát v oslabení, Tomáš Cejpek (HBR) je potrestán za krosček.

56:14
    Znovu se vylučuje, Patrik Přidal (HBR) je potrestán za podražení.

53:40
    Teď se naopak budou bránit hosté, Jan Raiterman (TAB) je vyloučen za nedovolené bránění.

50:40
    Domácí budou hrát v oslabení. Jan Milfait (HBR) fauloval kolenem.

45:02
    Marcel Dvořák (TAB) osekával Niklavse Balgalvise (HBR), který už to nemohl vydržet a pustil se do soupeře. Po menší šarvátce skončili oba na ledě a hostující bek držel toho havlíčkobrodského v šachu. Oba aktéři této potyčky dostávají menší trest za hrubost.

44:28
    Kryštof Kulhánek (HBR) je potrestán za držení, Tábor bude zahrávat přesilovou hru.

40:12
    Jiří Vašíček se snažil poslat Patrika Přidala (HBR) do úniku, ten ale narazil do brankáře a je potrestán za nedovolené bránění brankáři.

38:58
    Hosté se budou opět bránit ve čtyřech, když jsou vyloučeni za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Radim Škrdleta (TAB).

33:04
    Domácí mají znovu početní výhodu, Jakub Matušík (TAB) se provinil hákováním.

30:22
    Bruslaři si zahrají další přesilovou hru, Radek Seidl (TAB) je potrestán za držení protihráče.

12:23
    Znovu se vylučuje, tentokrát na hostující straně. Kamil Černý (TAB) je potrestán za hákování.

10:09
    Teď se budou havlíčkobrodští hokejisté bránit ve čtyřech, Michal Semrád (HBR) je vyloučen za hákování.

07:24
    Hosté se ovšem ubránili jen s pomocí faulu, Martin Havran (TAB) je potrestán za sekání.

00:52
    Bruslaři brzy dostávají výhodu početní převahy, Radim Heřman (TAB) je potrestán dvěma minutami za držení protihráče.

Milan Sochor

Branky a nahrávky: 2. Voříšek (Kulhánek), 12. Endál (Přidal, Vala), 14. Endál (Třetina, Vašíček), 14. Voříšek (Milfait, Vala), 20. Endál (Vašíček, Třetina), 35. Přidal (Třetina, T. Semrád), 60. Přidal – 6. Seidl (Matušík, Černý), 43. Seidl (Rousek, Černý), 53. Seidl (Urbanec, Rousek), 58. Dvořák (Rousek, Černý)

BK Havlíčkův Brod: Č. Novák (Marek) – T. Semrád, Vašíček "A", Vala, Kulhánek, Kříž, Balgalvis, M. Semrád – Endál, Třetina "C", Přidal – Michálek, Milfait "A", Voříšek – Cejpek, Ludvík, Kozlík
    HC Tábor: D. Novák (14. Klestil) – Raiterman, Havran, K. Černý "A", Duben, T. Černý, Dvořák, Pípal – Heřman, Pechánek, Pospíchal, Seidl "A", Matušík "C", Urbanec, Blažek, Březina, Syrovátka, Škrdleta, Kadilák, Rousek

Rozhodčí: Michal Antonín – Jan Vašíček, Henrich Kráľ