Most – Kobra 3:7 (kon.) | David Servis – Mor. Budějovice 0:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Tábor 7:4 (kon.)
Písek – Klatovy 8:1 (kon.) | Pelhřimov – Žďár n/S 4:6 (kon.) | Nymburk – Kolín 2:8 (kon.)
Sokolov – Trutnov 5:3 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Děčín 2:5 (kon.) | Bílina – Řisuty 6:4 (kon.)
Nový Jičín – Opava 3:2 (kon.) | Kopřivnice – SHK Hodonín 4:3 (kon.) | Poruba 2011 – Šumperk 4:3 (2:1 po s.n.)
Letňany – Vrchlabí 8:1 (kon.)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
4:6 (0:0, 2:4, 2:2)
SKLH Žďár nad Sázavou
Středa 01.11.2017, 18:002. liga skupina Střed (ČR) • 12. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Hráči obou celků již míří na ledovou plochu, utkání bude brzy zahájeno.

Do Pelhřimova dorazili také fanoušci ze Žďáru nad Sázavou, které tímto zdravím. Vypadají, že jsou posilněni alkoholem, ale zatím je vše bez problémů.

00:01

00:16
    Hosté hned tlačí domácí do defensivy, ale Lední Medvědi se bez problémů ubránili.

01:05
    Nahození přes celé kluziště končí u Řehoře, ten přerušuje hru.

02:13
    Bureš pálí mimo domácí klec.

02:28
    Votápek se hnal do samostatného úniku, ale tísněn nedokázal zakončit přesně.

03:00
    Stehlík pálí, Svoboda si dobře vyjel a chytá.

03:39
    Podražení a dvě minuty pro Martina Plevu.

03:44
    Zámek...

04:00
    Zřejmě zásah hostující střídačky přerušuje akci domácích.

04:18
    Martin Hadrava našel přihrávkou Votápka, ten tváří v tvář Řehořovi nedává.

04:27
    Zámek...hosté ale vyhazují.

05:39

05:53
    Tvrdá navštívenka z hole Vysloužila končí v Řehořově lapačce.

06:20
    Také Rudy nyní otestoval Řehoře, ten je ale zatím jistý.

06:56
    Marek Hadrava po pasu Kaminského před Řehořem, ale možná faul protihráče zabránil, aby se mladý domácí forvard dostal do vyložené šance.

07:55
    Domácí jsou v těchto fázích lepším týmem, ale zatím nemají Lední Medvědi štěstí v koncovce.

08:05
    Stehlík to zkouší střelou zpoza kruhů, Svoboda připraven.

09:12
    Hra je nyní plná nepřesností na obě strany.

09:45
    Štěpánek motá hlavu domácí obraně, ale nic z toho hostující útočník nevytěžil.

10:00
    Vysloužil si najel před Řehoře a vypálil štiplavou střelu, skóre se nemění.

10:27
    Střecha nyní sice propálil Svobodu po ledě, na brankové čáře ale zasahuje jeden z domácích obránců.

11:24
    Boj o puk se zastavil v rohu domácího obranného pásma.

11:38
    Svoboda raději přerušuje hru po nahození od Marka.

12:09
    Hrubost a dvě minuty pro Pavla Srdínka.

12:15
    Zámek...

13:36
    Přihrávka rukou a tlak hostů končí, vhazovat se bude mimo pásmo.

14:09

14:31
    Lojek střelou od modré testuje Svobodovu pozornost.

14:50
    Žďár zvyšuje tempo hry a Svoboda nyní musí v brance čarovat, ani teď se ovšem skóre nemění.

15:34
    Rudyho střela a Řehoř měl práci. Nakonec ale ramenem vytěsňuje puk mimo tři tyče.

17:10
    Hosté kombinují v pásmu, ale bez finální přihrávky šance na úvodní braku utkání nepřichází.

17:51
    Řehoř zkortil nepříjemný a skákavý puk, hra přerušena.

18:22
    Také Svoboda si nyní došel pro zákrok jistoty.

18:53
    Obrana Plamenů je pevná a domácím se nyní několikrát nepodařilo překonat tento obranný val.

20:00

V první třetině utkání mezi Pelhřimovem a Žďárem nad Sázavou branka nepadla. Místy je k vidění urputný a bojovný hokej, ovšem na velkou brankovou příležitost se stále čeká. Uvidíme, co přinese druhá třetina, která začne cca v 18:47.

20:01

20:24
    Hosté se hned po buly usadili v pásmu, domácí obrana ale nebezpečí odvrací.

21:04

21:25
    Hosté vyhazují.

22:00
    Na brankovišti si pas Martina Hadravy zpracoval Votápek, ale v tutovce hraje prim hostující Řehoř.

22:15

23:04

23:09
    Štěpánek v dobré pozici minul zařízení.

24:08
    Žďár právě vstřelil branku!
    Zcela volný LUKÁŠ BUREŠ si počkal na brankovišti na ideální okamžik a propálil Svobodu střelou mezi betony. Asistence Tomáš Střecha a Peter Beneš.

24:40
    Hosté v přesilovce odskakují na dvoubrankový rozdíl. ONDŘEJ STEHLÍK nehlídán u tyče domácí branky a nemýlí se. Asistence Martin Lojek a Petr Štěpánek.

25:25
    Hosté při chuti a Svoboda několikrát zasahuje.

25:35
    Kuřítko v další šanci, ale i tentokrát Svoboda úspěšnější.

25:50
    Kopic v nájezdu, ale Řehoř domácího střelce vychytal.

26:16
    Dvě minuty pro Lukáše Krupku za nedovolené bránění.

26:33
    Zámek...ale hosté vyhazují.

26:55
    Zmar domácích podtrhl PETR ŠTĚPÁNEK, který v oslabení zakončil přesně pod víko. Asistence Martin Lojek.

27:36
    Vysloužila nadvakrát vychytal Řehoř.

27:58
    Tutovka Kopice, Řehoř chytá.

28:16

29:16
    Domácí se pokouší o návrat do zápasu, kombinace ale vázne.

30:27
    To už je s domácími velmi špatné. Domácí obranu hosté nyní dokonale vyšachovali a MARTIN KUŘÍTKO střílí čtvrtou branku Plamenů. Bez asistence.

Timeout domácích. Roman Šoustal střídá Dominika Svobodu.

30:49
    Řehoř vytěsnil pokus Plachého.

31:09
    Lední Medvědi právě vstřelili branku!
    Teď už se ale TOMÁŠ PLACHÝ prosazuje a kouzlo Řehoře je odčarováno. Asistence: Ladislav Pospíchal.

31:27
    Oščádalova střela sražena nad.

32:04
    Hosté ale otáčí hru k domácí brance a tlačí domácí před Šoustala. Ten si připisuje první zákrok po střele Štěpánka.

33:09
    Krátký tlak domácích neměl mnoho šancí na úspěch.

33:29
    Šoustal nyní skvěle zasáhl proti Střechovi.

34:16
    Tlak domácích před Řehořem ukončil střelou do prázdné MIROSLAV KOPIC. Asistence Tomáš Plachý a Martin Vysloužil.

35:02
    Stehlík ujížděl ze strany na Šoustala, ale ten stále drží neprůstřelnost.

35:36
    Dvě branky domácím vlily energii. Kopic nyní tvrdou ranou minul hostující klec.

36:57
    Na ledě se nyní hodně bojuje, hosté se snaží otupit nástup domácích.

38:20
    Pospíchal to vzal na sebe, ale jeho střela jen těsně minula hostující branku.

39:24
    Stehlík nyní donutil Šoustala k vynikajícímu zákroku, domácí jsou stále ve hře.

40:00

Hosté sice během šesti minut ve druhé třetině dokázali čtyřikrát udeřit, domácí ale přeci jen poté dvěma zásahy ještě živí naději na bodový zisk z dnešního duelu. Třetí třetina tak jistě nabídne zajímavou podívanou, začne cca v 19:37.

40:01

40:35
    Teď pro změnu začali třetinu útočnou akcí domácí, ale finální přihrávka do šance nepřišla. Na druhé straně si poradil Šoustal proti střele Kunstmüllera.

41:58
    Další pobyt Ledních Medvědů před Řehořem změnu stavu utkání nepřinesl.

42:39
    Plachý hledal v šanci Vysloužila, ale pas mířil na paty pelhřimovského střelce.

43:03
    Stehlík pálí, Šoustal kryje.

44:11
    A zase v akci Šoustal, tentokrát vystihl pokus Kuřítka.

Smejkal poslal od modré nebezpečnou střelu, Šoustal kryje.

45:27
    Vysloužil promarnil ideální čas pro střelu a jeho tečovanou střelu Řehoř kryje.

45:27
    Nepříjemný střet za hostující brankou, Tomáš Smejkal zůstal na ledě otřesen a v doprovodu spoluhráčů míří na střídačku. Snad bude žďárský hráč v pořádku.

46:31
    FILIP KASALÝ ujel s pukem a střelou k tyči střílí kontaktní branku. Asistence: Martin Hadrava.

47:00
    Hákování a dvě minuty pro Lukáše Jíchu.

47:02
    Zámek...

47:18
    Řehoř nyní dvakrát zabránil Plachému vyrovnat stav utkání.

49:25
    Filip Kasalý vyzval ke kombinaci Martina Hadravu, ten na puk nedosáhl.

49:53
    Po střele Kovářů neměl Šoustal puk pod kontrolou, ale nakonec pryž našel a přerušuje hru.

50:47
    Srdínko se dostal do šance, ale ležící hostující obránce včas stačil zmírnit pokus pelhřimovského obránce.

51:23
    Šoustal vytáhl rameno proti pokusu Štěpánka.

52:05
    Přihrávka rukou vrací hru před Řehoře.

52:59
    Útok bratří Hadravů se na chvíli usadil před Řehořem, ten nakonec nemusel zasahovat.

53:43
    Podražení a dvě minuty pro Jiřího Kubáta.

57:10
    Sražená Jíchova střela nad domácí branku.

57:22
    Zámek...

57:37
    Beneš si najel mezi kruhy, ale Šoustal je bezchybný. Domácí v plném počtu.

57:42
    Bekhendovou střelou se prosazuje ONDŘEJ STEHLÍK a velmi přiblížil hosty třem bodům. Asistence Petr Štěpánek.

58:17
    Domácí se sice usadili v pásmu, ale hosté se brání úspěšně a nepouští domácí na dostřel své brance.

59:30
    Tak ještě šance pro domácí. Do prázdné doráží MARTIN HADRAVA. Asistence Filip Kasalý.

59:36
    Powerplay!

Vhazuje se před Řehořem...

59:59
    PETR ŠTĚPÁNEK se prosazuje do prázdné a to je poslední zápis z tohoto zápasu. Asistence Ondřej Stehlík a Tomáš Střecha.

Ve třetí třetině sice domácí snížili na jednobrankový rozdíl, ale hosté pátou bankou definitivně nasměrovali tři body do Žďáru nad Sázavou. Martin Hadrava sice půl minuty před koncem vykřesal poslední zbytky naděje, pro domácí to ale bylo dnes vše. Pelhřimov navíc inkasoval do prázdné a prohrává na vlastním ledě se Žďárem nad Sázavou 4:6. To je dnes ode mě vše, někdy příště napočtenou. (20:16:06)

Pavel Blažek

Branky a nahrávky: 32. Plachý (Pospíchal), 35. Kopic (Plachý, Vysloužil), 47. Kasalý F. (Hadrava Martin), 60. Martin Hadrava (Kasalý F.) – 25. Bureš (Střecha, Beneš), 25. Stehlík (Lojek, Štěpánek), 27. Štěpánek (Lojek), 31. Kuřítko, 58. Stehlík (Štěpánek), 60. Štěpánek (Stehlík, Střecha)

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Šoustal (od 31. Svoboda) – Pospíchal, Kubát, Kohút, Srdínko, Kasalý D., Rudy, Svoboda, Plachý, Kopic, Vysloužil, Kasalý F., Hadrava Marek, Hadrava Martin, Oščádal, Votápek, Kaminsky, Šulák, Čermák
    SKLH Žďár nad Sázavou: Řehoř (Sláma) – Pleva, Lojek, Smejkal, Marek, Sedláček, Kolda, Beneš, Štěpánek, Stehlík, Kunstmüller, Gregar, Kuřítko, Bureš, Jícha, Střecha, Krupka, Kovářů, Nečas

Rozhodčí: Held – Urubčík, Kleprlík