Nové Zámky – Košice 5:3 (kon.) | Poprad – Nitra 3:4 (0:1 po s.n.) | Lipt. Mikuláš – Banská Bystrica 2:3 (po pr.)
Zvolen – Trenčín 6:3 (kon.) | Detva – Žilina 1:2 (0:1 po s.n.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
2:3 (1:0, 0:1, 1:1 - 0:1)
HC´ 05 Banská Bystrica
sk Středa 01.11.2017, 17:00 • Titan aréna • Tipos Extraliga (SR) • 17. kolo

Hostia tak napokon víťazia v dnešnom stretnutí po predĺžení výsledkom 2:3 gólom Failleho a zo zápasu si odnášajú dva body. Týmto sa s vami lúčim a prajem pekný zbytok večera. (19:40:54)

64:18
    Banská Bystrica dala gól!
    Ďatelinka prihral na modrú čiary ÉRICOVI FAILLEMU, ktorý sa dostal do dobrej streleckej pozície a presnou strelou od hornej tyčky prekonáva Košarišťana. Asistencie: Ivan Ďatelinka, Tomáš Surový.

63:40
    Obrovská šanca Gélinasa, ktorý stál osamotený pred odkrytou bránou. Košarišťan vytiahol parádny zákrok a puk chytá.

63:15
    Liptáci sa opäť dostali k puku a poslali ho cez všetky čiary.

62:57
    Hostia prišli o útočné pásmo, Liptáci puk vyhodili.

62:51
    Oddychový čas hostí.

62:51
    Vylúčenie v tíme HC 05 iClinic Banská Bystrica (Devečka – 2 min., hákovanie).

62:28
    Po nepresnej prihrávke Paukovčeka Liptáci prišli o pásmo.

61:47
    Prudká strela Nádašiho bránu hostí tesne minula.

61:06
    Liptáci kombinujú v útočnom pásme, no k strele sa nedostali.

60:27
    Banská Bystrica puk vyviezla až do útočného pásma.

60:17
    Vylúčenie v tíme HC 05 iClinic Banská Bystrica (Ďatelinka – 2 min., krosček).

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Na začiatku tretej tretiny sa do vedenia dostala Banská Bystrica gólom Mihalika. Liptáci sa snažili vyrovnať, čo sa im napokon podarilo tesne pred záverom stretnutia. Pri hre bez brankára sa presadil Rudolf Huna. Nasledovať bude predĺženie 3 na 3.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:38
    Oba tímy útočia, no do vedenia sa pravdepodobne už ani jeden z nich nedostane.

58:38
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Domácim sa napokon podarilo vyrovnať pred záverom stretnutia. Uram poslal puk pred brankára, kde sa k dorážke dostal RUDOLF HUNA a poslal puk za Lukášov chrbát. Asistencie: Marek Uram, Ján Tabaček.