Baník Ostrava – Chrudim 3:5 (kon.) | Flamengo – Helas Brno 2:6 (kon.)
FC Baník Ostrava
3:5 (1:4)
FK Chrudim
Středa 01.11.2017, 20:00 • Sportovní centrum Dubina, Ostrava • Pohár FAČR • Čtvrtfinále

Chrudim porazila Baník 5:3 a postoupila dodo semifinále Poháru FAČR! (21:45:04)

40
    Baník právě vstřelil branku!
    Poslední slovo si přece jen vzali domácí, NEUMANNOVA trefa v závěrečné minutě upravuje konečný výsledek na 3:5!

38
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Závěrečné drama se konat nebude, postupovou pojistku střílí LUKÁŠ REŠETÁR, který dokonává hattrick – 2:5!

35
    Čekání na gól ve druhém poločase ukončuje ROMANĚNKO, který snižuje na rozdíl dvou branek – 2:4!

33
    Žlutou kartu dostává P. Drozd (FK ERA-PACK Chrudim).

24
    Žlutou kartu dostává Ferenc (FC Baník Ostrava).

20:01

Chrudim zatím před zaplněnou halou potvrzuje roli favorita a po prvním poločase maji nakročeno k postupu do semifinále.

20:00

19
    Žlutou kartu dostává Maleňák (FC Baník Ostrava).

19
    Hosté si berou zpět tříbrankové vedení, druhou trefu v zápase zaznamenal LUKÁŠ REŠETÁR – 1:4!

12
    Domácí se radují z premiérové trefy ve čtvrtfinále, Žďánského prostřelil NEUMANN – 1:3!

12
    Gól s pořadovým číslem tři přineslo zakončení chrudimského kapitána LUKÁŠE REŠETÁRA – 0:3!

9
    Pro brazilské spolupráci zvyšuje na rozdíl dvou branek MAX – 0:2!

3
    Český mistr se dostává do vedení, po přihrávce Michala Mareše prostřelil domácího gólmana PAVEL DROZD – 0:1!

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Dušan Vozárik

Hledáme zpravodaje pro tým FC Baník Ostrava. Více informací zde.

Branky: 12. Neumann (Makriuk), 35. Romaněnko, 40. Neumann – 3. P. Drozd (M. Mareš), 9. Max (Felipe), 12. Rešetár, 19. Rešetár (Felipe), 38. Rešetár

Karty:   19. Maleňák (BOS), 24. Ferenc (BOS) – 33. P. Drozd (CHR)

FC Baník Ostrava: Myška – Neumann, Vantuch, Potůček, Romaněnko, Manďák, Maleňák, Ferenc, Mudrík, Timp, Stebel, Bortlík
    FK Chrudim: Žďánský (Litviněnko) – Felipe, R. Mareš, M. Mareš, Max, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Doša, Sorokin, Rešetár, Slováček, Rodek

Rozhodčí: Markovský, Klečacký