Maccabi Tel Aviv – Astana 0:1 (kon.) | Slavia – Villarreal 0:2 (kon.) | Partizan Bělehrad – Skënderbeu 2:0 (kon.)
Young Boys – Dynamo Kyjev 0:1 (kon.) | Ludogorec – Braga 1:1 (kon.) | Başakşehir – Hoffenheim 1:1 (kon.)
AEK Atény – AC Milán 0:0 (kon.) | Rijeka – Austria 1:4 (kon.) | Lyon – Everton 3:0 (kon.)
Apollon Limassol – Atalanta BC 1:1 (kon.) | Lok. Moskva – Šeriff Tiraspol 1:2 (kon.) | Kodaň – Zlín 3:0 (kon.)
Plzeň – Lugano 4:1 (kon.) | FCSB – Beer Ševa 1:1 (kon.) | Kolín nad Rýnem – BATE 5:2 (kon.)
Arsenal – CZ Bělehrad 0:0 (kon.) | Salzburg – Konyaspor 0:0 (kon.) | Guimarães – Marseille 1:0 (kon.)
Ath. Bilbao – Östersunds FK 1:0 (kon.) | Hertha – Zorja Luhansk 2:0 (kon.) | Lazio – Nice 1:0 (kon.)
Arnhem – Waregem 0:2 (kon.) | Rosenborg – Zenit 1:1 (kon.) | Real Sociedad – Vardar 3:0 (kon.)
FK Partizan Bělehrad
2:0 (1:0)
KF Skënderbeu
Čtvrtek 02.11.2017, 19:00 • Stadion Partizana, Bělehrad • Evropská liga • Skupina B

Z mé strany je to už pro tento zápas vše. Přeji příjemný zbytek večera. (21:15:03)

Pozápasové statistiky

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 2:3. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 24:21.

Zápas je u konce. Domácí tým byl většinu zápasu lepším mužstvem a po zásluze vyhrál. V prvním poločase otevřel skóre parádním gólem z trestného kopu Tošíč. Ve druhé půli pak přidal pojistku Tawamba. I přes veškerou snahu hlavně v závěru se Skënderbeu nepodařilo ani zmírnit prohru.

90+4

90+3
    Skënderbeu už zbývají poslední minutky, ale stále se pokouší alespoň o vstřelení kontaktního gólu.

90+2
    Rozhodčí si všimli faulu Soweho. Dopustil se ho v pokutovém území, takže nadějná akce hostů tímto končí.

90+1
    Rozhodčí se rozhodl nastavil čtyři minuty.

89
    Střídání v týmu KF Skënderbeu: ze hřiště odchází Afrim Taku, přichází Suad Sahiti.

88
    Střídání v týmu FK Partizan Bělehrad: ze hřiště odchází Leandre Tawamba, přichází Djordje Jovanović.

85
    Partizan logicky teď nikam moc nespěchá. Snaží se natahovat čas a držet míč co nejdál od vlastní brány.

82
    Hosté viditelně přidali na aktivitě a snaž se v posledních deseti minutích ještě něco s nepříznivým vývojem udělat. Partizan se ale brání pozorně a když je potřeba, je připraven brankář Vladimir Stojković.

82
    Střídání v týmu FK Partizan Bělehrad: ze hřiště odchází Zoran Tošić, přichází Danilo Pantić.

80
    Další akci hostujícího mužstva zastavil zdvižený praporek pomezního rozhodčího.

79
    Nakonec se jim to povedlo, ale míč skončil jen v náručí Stojkoviče.

78
    Hosté teď obléhají pokutové zemí Partizanu. Zatím si pozici pro střelu nevypracovali.