Maccabi Tel Aviv – Astana 0:1 (kon.) | Slavia – Villarreal 0:2 (kon.) | Partizan Bělehrad – Skënderbeu 2:0 (kon.)
Young Boys – Dynamo Kyjev 0:1 (kon.) | Ludogorec – Braga 1:1 (kon.) | Başakşehir – Hoffenheim 1:1 (kon.)
AEK Atény – AC Milán 0:0 (kon.) | Rijeka – Austria 1:4 (kon.) | Lyon – Everton 3:0 (kon.)
Apollon Limassol – Atalanta BC 1:1 (kon.) | Lok. Moskva – Šeriff Tiraspol 1:2 (kon.) | Kodaň – Zlín 3:0 (kon.)
Plzeň – Lugano 4:1 (kon.) | FCSB – Beer Ševa 1:1 (kon.) | Kolín nad Rýnem – BATE 5:2 (kon.)
Arsenal – CZ Bělehrad 0:0 (kon.) | Salzburg – Konyaspor 0:0 (kon.) | Guimarães – Marseille 1:0 (kon.)
Ath. Bilbao – Östersunds FK 1:0 (kon.) | Hertha – Zorja Luhansk 2:0 (kon.) | Lazio – Nice 1:0 (kon.)
Arnhem – Waregem 0:2 (kon.) | Rosenborg – Zenit 1:1 (kon.) | Real Sociedad – Vardar 3:0 (kon.)
1. FC Kolín nad Rýnem
5:2 (1:2)
BATE Borisov
Čtvrtek 02.11.2017, 21:05 • Müngersdorfer Stadion, Kolín nad Rýnem • Evropská liga • Skupina H

Je hotovo. Za hromového zpěvu fanoušků domácí oslavují setrvání v boji o postup, neboť po prohraném poločase o jeden gól otočili utkání čtyřmi góly v druhé části hry. Nejvíce vidět byl v druhé polovině útočník Osako, který zapsal za 45 minut dva góly a jednu asistenci. Bylo to neskutečné utkání, po gólech Osaka v 54. minutě, Guirassyho z přímého kopu v 63. minutě, dalšího gólu Osaka po centru Bittencourta v 82. minutě a vše uzavřel právě Osako svým centrem na hlavu Jojiće v 90. minutě. Utkání tak skončilo 5:2, s přáním příjemné hodiny do konce dnešního dne se s vámi loučí Tomáš Kalas. (22:59:43)

90+3

90+3
    Střela Staseviče nenašla cíl a posledních 30 sekund se nese ve znamení oslav výhry jak na tribunách, tak i na hřišti.

90+2
    Bittencourt byl nachytán v ofsajdu, čímž zabrzdil akci na šestý gól, ke kterému nebylo daleko.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastaví tři minuty nad hrací dobu, ač se budou dohrávat pouze z povinnosti.
    90. Miloš JOJIĆ - 5:2

90
    Köln právě vstřelil branku!
    Domácí trenér má dnes štěstí na střídající hráče! Krásný centr od Osaka z levé strany přímo na hlavu MILOŠE JOJIĆE, který dává pátý gól a domácí zkompletovali tzv. bůra. Asistence: Juja Osako.

89
    Na Osaka se po rychlém ťukesu ve vápně už míč nedostal, čehož on sám dost lituje, neboť mohl zkompletovat hattrick.

88
    Ščerbicki ještě nahání své spoluhráče do útoku, aby mohl rozehrát.

86
    Utkání se pomalu chýlí ke konci a zřejmě ještě budou hráči nad Rýnem ve hře o postup, ač to budou mít velmi složité.

84
    Žlutou kartu dostává Dominic Maroh (1. FC Kolín nad Rýnem).

83
    Zollerovi se dostává taktéž velkých ovací, je nahrazen Olkowskim.
    82. Juja OSAKO - 4:2

82
    To, co dnes Bittencourt předvádí, je na Zlatý mič! Neskutečný centr z jeho levé strany přímo před branku na JUJU OSAKA, který ve skluzu dopravil míč do sítě a střílí za 35 minut dva góly! Čisté svědomí nemusí mít ani brankář hostí, neboť dle mého názoru celkem zbytečně vyběhl proti míči. Asistence: Leonardo Bittencourt.

81
    Střídání v týmu BATE Borisov: ze hřiště odchází Vitaľ Hajdučyk, přichází Jasse Tuominen.

81
    Domácí neskutečně bojují a i za stavu 3:2 mají chuť na góly. Nyní po dobré práci Özcana s Bittencourtem střílel Osako, vedle.

80
    Jenže nic nevymyslel, domácí hrají zatím v defenzivě skvěle.

79
    Sörensen nabral na vidle Signěviče a vidí žlutou kartu. Borisov dostal k dispozici rozehrávku ze slušné pozice.

78
    Další bomba, tentokrát se vyšvihl Heintz svým pokusem do levého vinglu, Ščerbicki si rozhodně na nedostatek práce stěžovat nemůže.

Tomáš Kalas

Branky: 16. Zoller (S. Özcan), 54. Osako (F. Sörensen), 63. Guirassy, 82. Osako (Bittencourt), 90. Jojić (Osako) – 31. N. Milunović (Ryas), 33. Signěvič (Ryas)

Karty:   79. F. Sörensen (KLN), 84. Maroh (KLN) – 40. Ryas (BAT), 44. Hajdučyk (BAT), 53. N. Milunović (BAT), 59. Signěvič (BAT), 61. Stasevič (BAT)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 9:5. Střely mimo: 6:5. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:18.
    1. FC Kolín nad Rýnem: Horn – Rausch, Heintz, Maroh, F. Sörensen – Bittencourt, S. Özcan, Lehmann (C), Clemens (46. Osako) – Guirassy (70. Jojić), Zoller (83. Olkowski).
    Náhradníci: Kessler – Jojić, Osako, Olkowski, Meré, Horn, Klünter.

BATE Borisov: Sčerbicki – D. Poljakov, N. Milunović, Hajdučyk (81. Tuominen), Ryas – Drahun, A. Volodko – Stasevič (C), Ivanić, Hardzjajčuk (60. M. Volodko, 70. Rodionov) – Signěvič.
    Náhradníci: Veremko – Jablonskij, Berezkin, Rodionov, Tuominen, Baga, M. Volodko.

Rozhodčí: Stavrev – Kirovski, Kostadinov (všichni MKD)