Litvínov – Zlín 1:3 (kon.) | Jihlava – Pardubice 2:3 (1:2 po s.n.) | Vítkovice – Chomutov 4:2 (kon.)
Olomouc – Mountfield HK 1:0 (kon.) | Liberec – Třinec 5:3 (kon.) | Kometa Brno – Sparta 3:2 (po pr.)

52:19
    Byl však faulován a hosté si tak zahrají přesilovou hru. Dvě minuty za hákování si odsedí Kevin Sundher (OLO).
    48:40 Bruno MRÁZ - 1:0

48:40
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Domácí otevírají skóre dnešního zápasu, když se puk odrazil k BRUNO MRÁZOVI, který ho pohotově poslal do prázdné branky. Asistence: Petr Strapáč, Lukáš Galvas.

47:38
    Jarůšek se po chybě domácího obránce zmocnil puku a jel spolu s Bednářem do přečíslení dvou proti jednomu, prudkou střelou však našel jen Konrádovu hokejku.

43:00
    Martin Vyrůbalík (OLO) si při snaze zastavit Jarůška počínal nedovoleně a odsedí si dvě minuty za podražení.

42:22
    Vlach se dostal ke střele z těsné blízkosti Rybárovi branky, ale hostující brankář jeho pokus vyrazil.

39:36
    Eberle tečoval nahození před branku přímo ke Knotkovi, který to ale zjevně nečekal a puk promáchl.

38:31
    Po střele Jakuba Galvase se podařilo Strapáčovi vyšťourat puk mezi Rybárovými betony, bylo to ale až po přerušení hry. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

36:46
    Richard Jarůšek (HKM) si odsedí dvě minuty za sekání.

34:13
    Lukáš Galvas se dokázal zbavit bránícího hráče a sjel si s pukem mezi kruhy. Jeho pokus však po teči skončil vysoko v ochranné síti.

29:02
    Bednář poslal na branku osamoceného Kukumberga, který ale vystřelil mimo tři tyče.

26:04
    Domácí si zahrají další přesilovku. Lukáš Vopelka (HKM) ztratil v útočném pásmu puk a při snaze vybojovat ho zpět zahákoval domácího útočníka.

24:48
    Burianova střela se odrazila ke Skladanému, který se ale nestihl včas otočit, aby puk poslal do odkryté sítě.

20:28
    Jarůšek se dostal do samostatného úniku, ale Konráda kličkou do bekhendu nepřekonal!

19:59
    Ještě v poslední vteřině se podařilo domácím vytvořit nebezpečný zmatek v brankovišti Rybára, na jehož konci se ke střele dostal sjíždějící Houdek, ale Rybár jeho pokus vyrazil ramenem.

18:55
    Ostřížek poslal střílenou nahrávku Strapáčovi, který zasáhl jen beton Rybára. Puk se odrazil k Lukáši Galvasovi, který měl prázdnou snad polovinu branky, ale šanci trestuhodně zahodil!

14:56
    Přesilovku si vyzkouší také hosté. Dvě minuty za podražení si odsedí Tomáš Houdek (OLO).

14:53
    Hradec se teď i trochu se štěstím dostal s pukem před Konráda, když se puk odrazil od jednoho z domácích hráčů. Látal ale z první netrefil puk ideálně.

09:21
    Po akci Ostřížka a Mráze se dostal ke střele Strapáč, který ale ani na dvakrát Rybára nepřekonal.

03:46
    Škůrkovu střelu před brankou šikovně tečoval jeden z útočníků, ale Rybár byl včas na ledě a nenechal puk proskákat mezi svými betony.

01:46
    Olomouc si zahraje přeislovku. Petr Koukal (HKM) se snažil vydolovat u mantinelu puk, ale přitom podrazil Strapáče a odsedí si proto dvě minuty.