Litvínov – Zlín 1:3 (kon.) | Jihlava – Pardubice 2:3 (1:2 po s.n.) | Vítkovice – Chomutov 4:2 (kon.)
Olomouc – Mountfield HK 1:0 (kon.) | Liberec – Třinec 5:3 (kon.) | Kometa Brno – Sparta 3:2 (po pr.)
HC VERVA Litvínov
1:3 (0:2, 0:1, 1:0)
Berani Zlín
Pátek 03.11.2017, 17:20 • Zimní stadion Ivana Hlinky • Tipsport extraliga • 19. kolo

58:41
    Sörvik dostává 2+2 za hru vysokou holí. Když v útočném pásmu atakoval soupeře.

Karel Kubát ke svému dvouminutovému trestu dostává ještě osobní trest za výroky na adresu sudích.

58:18
    Zlín se probojoval do útoku. Hostujícího forwarda zastavil Karel Kubát svou holí. Na závěr utkání si hosté zahrají 4 na 3.

57:31
    Po vhazování Hübl nešťastně podrazil zlínského obráce a síly na ledě se vyrovnají na 4 hráče na obou stranách.

56:08
    Po rychlém přechodu domácích do útočného pásma se ocitl Tomáš Valenta v boji o kotouč u hrazení. Při boji o kotouč zasáhl svou holí protihráče. Odpyká dvě minuty za vyhození kotouče mimo hrací plochu.

53:40
    Verva přechází do útočného pásma a Roberts zahákoval rozjetého Pilaře. Hosté jdou opět do 3.

52:11
    Matějíček za svou brankou atakuje Jánského holí do obličeje a odpyká 2 minuty.

50:47
    Špatné střídání hostí! Trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Bukarts Roberts. Zlín jde do 3!

50:11
    Za nedovolený atak na protihráče ve středním pásmu oslabí Tomáš Fořt svůj tým na dvě minuty. Je potrestán za nedovolené bránění.

38:53
    Zlínský forward teď byl v samostatném úniku, Petráskek vyjel z branky a při zákroku strčil zlínskému hokejistovi hokejku pod brusle. Trest odpyká Ihnačák.

38:09
    Při přesilové hře domácí ztratili kotouč a Peter Jánský se ho pokusil získat zpět nedovoleným způsobem, když sekl do hokejky protihráče. Bude se hrát 4 na 4!

37:30
    Po přechodu domácích do útočného pásma fauluje Klhůfek litvínovského forwarda za brankou. Odsedí 2 minuty za podražení.

34:15
    Berani se vší silou snažili prosadit a Klhůfek v zápalu boje pozvedl svou hůl, kterou trefil protihráče.

24:20
    Litvínov teď měl obrovskou šanci, když se Jánský řítil sám na Kašíka, Petran zatáhl za záchranou brzdu a sekl mu do hole.

11:25
    Kubát se snažil ve středním pásmu protečovat kotouč, zvedl však svou hůl a zavadil o soupeře. Odsedí 2 minuty za vysokou hůl.

Sára Allertová

Branky a nahrávky: 55. Kubát (Gula, Ihnačák) – 8. Honejsek, 18. Klhůfek (Fryšara), 33. Roberts Bukarts (Valenta)

HC VERVA Litvínov: Petrásek (Kantor (A)) – Kubát (A), Sörvik, L. Doudera, Gula, Baránek, Dietz, K. Pilař – Gerhát, V. Hübl (A), Jánský – J. Černý, Ihnačák, M. Hanzl – Trávníček (C), Jurčík, Vandas – Matoušek, J. Šimeček, M. Hořava.
    Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Freibergs, Valenta, Matějíček, Žižka (A), Petran, Řezníček, Ferenc – Kubiš (A), P. Sedláček, J. Ondráček – Roberts Bukarts, Honejsek, Šťastný – O. Veselý (C), Fořt, Okál – Klhůfek, Fryšara, Popelka.

Rozhodčí: René Hradil, Daniel Pražák – Tomáš Pešek, Jiří Svoboda