Dukla Praha – Karviná 3:2 (kon.) | Teplice – Slovácko 3:0 (kon.) | Ostrava – Mladá Boleslav 0:1 (kon.)
Jihlava – Liberec 3:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Olomouc 1:1 (kon.)
FK Teplice
3:0 (1:0)
1.FC Slovácko
Sobota 04.11.2017, 15:00 • AGC Aréna Na Stínadlech, Teplice • HET liga • 13. kolo

Teplice zaslouženě vítězí 3:0. Byly především efektivní v koncovce. Z pěti střel na branku vstřelily tři góly. Skóre otevřel Fillo a ve druhé půli jej střelecky doplnil Vaněček. Slovácko mělo několik šancí, dnes se hostům ale nedařilo. (16:50:19)

90+1

90+1
    Trma vrma před teplickou brankou, po dvou tečích ale gólman Diviš kryje míč do rukavic.

90+1
    Rohový kop pro Slovácko.

90+1
    V posledních vteřinách je tu ještě jeden trestný kop Slovácka, pro hosty asi jedna z posledních šancí.

90
    Sudí nastavuje zápas o jednu minutu.

90
    Trestný kop odvrátil hlavou Vondrášek do bezpečí.

89
    V závěru trestný kop pro Slovácko.

89
    Žlutou kartu dostává Alois Hyčka (FK Teplice).

88
    Centr Vondráška mířil rovnou do rukavic gólmana Daňka.

88
    Žlutou kartu dostává Stanislav Hofmann (1.FC Slovácko).

87
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Jan Rezek, přichází Dominik Šup.

85
    Slovácko postupuje s míčem od vlastní poloviny hřiště.

84
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází David Machalík, přichází Lukáš Sadílek.

83
    Teď to zkusil sám hostující Navrátil, pustil se do přesily obránců a nakonec pálil vedle brány.

82
    Zápas spěje ke svému konci, Teplice kontrolují náskok. Slovácko dnes své šance mělo, ale celkově stejně působí poněkud bezzubě.

80
    Dnešní utkání sleduje 3 252 diváků.

79
    Teď musel zasahovat gólman Diviš a vyrazil míč na roh. Hráči se postěhují do vápna.

78
    Z dalšího trestného kopu opět zahrozily Teplice. Z dobrých 40 metrů rovnou pálil Rezek a míč kupodivu plachtil k brance a minul jí jen o o kousek.

77
    Žlutou kartu dostává Jan Navrátil (1.FC Slovácko).

76
    Záhy se dostalo ke střele Slovácko, ale míč mířil hodně vysoko, a tak gólman Diviš mohl zůstat v klidu.
    75. David VANĚČEK - 3:0

75
    Teplice právě vstřelily branku!
    Brilantní centr Kroba z trestného kopu našel hlavu DAVIDA VANĚČKA, který se zblízka nemýlil. Gólman Daněk plachtil k tyči, ale měl smůlu, na tohle nedosáhl – 3:0.

73
    Teplice budou kopat trestný kop z blízkosti rohového praporku.

72
    Slovácko nyní vychází z obranného bloku a je přikováno před vlastní vápno.

71
    Teplice se pohybují s míčem na útočné polovině hřiště a jsou aktivnější.

69
    Slovácko během chvilky mohlo korigovat skóre, teď už ale drží míč na kopačkách Teplice.
    68. Havlík se lehce dostal do zakončení, Diviš musel zasahovat

68
    A vzápětí gólman Diviš znovu musel zasahovat, po přímé střele Havlíka vyrazil míč na roh.
    67. Střelu Navrátila musel Diviš zpacifikovat

67
    Paradoxně ale hosté zahrozili, do samostatné akce se dostal Navrátil a mířil na bližší tyč, gólman Diviš musel míč vyrážet.

66
    Teplice mají více ze hry, zatím to nevypadá, že by Slovácko mohlo dnešní zápas zdramatizovat.

65
    Akci Kučery zastavil ofsajd.

64
    Teplice drží míč ve středu pole a snaží se něco vymyslet.

63
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Josef Divíšek, přichází Petr Reinberk.

62
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Daniel Soungole, přichází Daniel Trubač.

61
    Teď Slovácko mohlo snížit, kdyby Tomáš Zajíc z jasné pozice po trestném kopu zblízka ve vápně nehlavičkoval mimo tyče.

59
    Krobův roh na přední tyč odvrátila obrana Slovácka.

58
    Hyčka navzdory bloku Šimka vybojoval roh pro Teplice.

57
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Vlastimil Daníček, přichází Jakub Rezek.

55
    Střídající Hyčka se prodíral až do vápna, pak nacentroval před branku, Daněk míč promáchl a málem se k němu dostal Vaněček.

52
    Na začátku druhé půle Teplice přidávají druhý zásah, DAVID VANĚČEK to vzal na sebe a pohlednou střelou z hranice vápna zakroutil míč k tyči – 2:0.
    52. David VANĚČEK - 2:0

51
    Do šance se řítil Alex Král, než si míč ukopl a balon skončil v zámezí.

50
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Martin Fillo, přichází Alois Hyčka.
    49. Navrátil poslal pěknou ránu na bránu, míč v síti ale neskončil

49
    Poprvé ve druhé půli zahrozilo i Slovácko, avšak Navrátil pálil také nad branku.

48
    Záhy Král hezky přenesl hru na druhý konec vápna, odkud následně pálil nad bránu Krob.
    47. Domácí zahrozili hned v úvodu druhého poločasu, rána Rezka netrefila bránu

47
    Druhý poločas zahájil nepřesnou střelou po zemi domácí Rezek.

46

Dlouho to byla bída z obou stran, ve druhé polovině prvního poločasu se však hra rozproudila a Teplice se dostaly do vedení po zásahu Martina Filla po rohovém kopu v 35. minutě. Teplice pak měly další šance, druhý gól ale nepřidaly. Uvidíme, co přinese druhý poločas.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+1

45
    Sudí Zelinka nastavuje první poločas o jednu minutu.

44
    Slovácko ožilo a v závěru poločasu se více snaží. Domácí se zatím úspěšně brání.

43
    Fillo už je zpátky na hřišti. Slovácko kombinuje s míčem ve středu pole.

42
    Kulhající Martin Fillo se nyní musí nechat ošetřit za lajnou. Hra pokračuje bez něj.

40
    Trestný kop Slovácka odvrátil do bezpečí Šušnjar.

39
    Tentokrát už rohový kop Slovácko ubránilo a dostalo dění na hřišti na polovinu.

38
    Fillo sklepl před vápnem na Rezka, jehož dělovku zasáhl jeden z obránců Slovácka, jinak by to zavánělo dalším gólem. Teplice ještě budou kopat roh.
    36. Daněk musel vyškrábnout šanci domácích

36
    A záhy mohlo zapršet podruhé, nebezpečný centr Kroba zasáhl hlavičkující Vaněček, před ním ale míč nějak zasáhl gólman Daněk, a tak zachránil svůj tým.
    35. Martin FILLO - 1:0

35
    A z rohového kopu domácí udeřili. Ve vápně se při nákopu od rohového praporku nejlépe zorientoval MARTIN FILLO, který zblízka poslal míč do sítě, když balon nezasáhl jeden z obránců na bližší tyči a domácí hráč pak jen nastavil nohu a mohl jít slavit – 1:0.

33
    Martin Fillo vybojoval pro Teplice alespoň rohový kop.

32
    Teplická kombinace skončila v autu, hosté budou vhazovat.

31
    Král prodloužil hlavou Krobův nákop, v rohu vápna pak kličkoval Fillo, ale tísněn obránci skončil míč opět v zámezí.
    29. Daněk musel nadvakrát krotit střelu Krále

29
    Nakonec Alex Král se dostal před vápno a bráněn dvěma zadáky se odhodlal ke střele. Jeho rána mířila doprostřed branky, avšak Daněk jeho pokus lapil nadvakrát,

28
    Vaněček rozehrál útok Teplic, Fillo pak před hranicí vápna posílal míč do běhu Kučerovi, jenže ten se nerozběhl, a tak balon skončil v zámezí. Daněk vykopává.

27
    Trestný kop Šumulikoskiho odvrátil Alex Král.

26
    Krob fauloval Jurušku, hosté budou mít výhodu trestného kopu.

25
    Na roh ve vápně skákal hostující Divíšek, na míč ale těsně nedosáhl.

24
    Šušnjar odvrátil závar Slovácka a nyní hosté budou zahrávat svůj první rohový kop v utkání.

23
    Hra se odehrává převážně ve středu hřiště. Dnes je to hodně vlažné a z obou stran si podává ruce bída s nouzí. Ani jeden tým si dosud nevypracoval nějakou zajímavou šanci.

21
    Teplická útočná kombinace pak byla nepřesná, a tak z toho bude výkop Daňka od branky Slovácka.

20
    Centr do teplického vápna odvrátil Krob.

19
    Na centr směřující do teplického vápna skákal Zajíc, avšak na míč nedosáhl. Slovácko teď ale přinutilo domácí se bránit.

18
    Juroška se dopustil útočného faulu, když poslal k zemi Rezka. Sudí přisoudil míč Teplicím.

17
    Teplice kombinují s míčem ve středu pole.

15
    Domácí Fillo si narazil s Králem a byl faulován. Sudí nechal domácím výhodu, s míčem pak pelášil Král, ve váhovém souboji s Daníčkem ale neuspěl a o balon přišel.

14
    Žlutou kartu dostává Josef Divíšek (1.FC Slovácko).

13
    Faul Slovácka za polovinou hřiště, sudí přisoudil rozehrávku Teplicím.

12
    Alespoň teď dorazila skupinka fanoušků Slovácka a i v deseti lidech jsou na stadionu slyšet.

11
    Na šance čekáme, domácí kombinují ve středu pole. Zatím moc vzruchu není a zajímavých akcí z obou stran také ne.

9
    Fillo se nepochopil se spoluhráči a jeho přihrávka skončila v zámezí.

8
    Slovácko se snažilo zakombinovat, ale zůstalo jen u hrátek v rohu hřiště, střela z toho nebyla a záhy míč hosté poslali do zámezí. Gólman Diviš bude vykopávat.

6
    Na zápas si v téměř už zimním počasí našlo cestu jen nemnoho diváků, takže atmosféra je spíše komorní. Domácí borci se ale snaží s míčem něco vymyslet a zahřát své fanoušky, kteří na Stínadla dorazili.

5
    Rezkův centr hosté odvrátili do bezpečí.
    4. Fillo vrátil míč Krobovi, ten hlavičkoval nepřesně

4
    Krob se posouval s míčem k vápnu, pak ale v rohu hledal Filla, ten mu centrem míč vrátil, avšak ve vápně už Krob hlavičkoval nepřesně.

3
    Faul na Rezka přisoudil míč domácím Teplicím. Ti budou rozehrávat na své polovině hřiště.

2
    Král bojoval u lajny s Divíškem, nakonec vhazovat budou hosté.

1

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

FK Teplice: Jakub Diviš – Vondrášek, Šušnjar, Jeřábek, Krob (C) – Soungole, Král – Kučera, Fillo, Jan Rezek – Vaněček.
    Náhradníci: Šeda – Vošahlík, Urma, Trubač, Červenka, Šup, Hyčka.

1.FC Slovácko: Daněk – Juroška, S. Hofmann, Šimko, Divíšek – Šumulikoski (C), Machalík, V. Daníček, Navrátil, Havlík – Zajíc.
    Náhradníci: Heča – Kubala, Sadílek, Jakub Rezek, Suchý, Petr.

Ve 13. kole HET ligy hostí fotbalisté Teplic na svém trávníku soupeře ze Slovácka!

FK Teplice

Teplice po dvanácti odehraných zápasech nasbíraly šestnáct bodů, což stačí na průběžné osmé místo. Severočeši se tak pohybují v klidném středu tabulky. Poté, co v lize porazili žlutomodří Karvinou, následně vypadli z MOL Cupu, když doma nestačili na druholigový Hradec Králové. A před týdnem pak prohráli i v rámci ligového duelu v Olomouci 0:1.

Nyní Teplice hostí Slovácko.

Na jaře s ním remizovaly doma 2:2, soupeři tak mají co vracet, protože doma jistě budou chtít uspět.

„Zápasy se Slováckem jsou vždy nepříjemné, hodně bolí. Vzpomínám, jak jsme na jaře prohrávali od první minuty, to je vždy nepříjemné, pak to musíte od začátku utkání dohánět. Teď bychom chtěli dát první gól a vzadu pak udržet nulu,“ řekl na klubovém webu stoper Teplic Michal Jeřábek.

1. FC Slovácko

Slovácko se na podzim pohybuje v okruhu týmů bojujících o záchranu. Zatím drží 12. místo se ziskem devíti bodů. Jistě by na Slovácku chtěli mít v tabulce bodů více.

V MOL Cupu nedávno svěřenci kouče Korduly přešly přes druholigové Ústí nad Labem. V lize je to horší.

V minulém kole doma Slovácko podlehlo Slavii Praha 0:3, na severu Čech se tak bude chtít výsledkově rehabilitovat.

Nejlepším střelcem Slovácka je s pěti góly Tomáš Zajíc. Sázkové kanceláře favorizují v tomto utkání domácí Teplice. I vzhledem k postavení v tabulce by bylo překvapením, kdyby Slovácko na severu Čech zvítězilo, ačkoli forma Severočechů aktuálně není zrovna nejlepší. Slovácko ovšem nevyhrálo v lize už devět zápasů.

"Nechci říci, že nás tato bilance svazuje. Je za námi teprve první třetina soutěže a ve hře je ještě spousta bodů. Ale nemůžeme spoléhat na to, že budou mužstva pod námi prohrávat," řekl gólman Slovácka Michal Daněk po posledním duelu se Slavií.

Utkání začíná v sobotu 4.11. netradičně už od 15 hodin.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.