Tosno – FK Krasnodar 1:3 (kon.) | Groznyj – Rostov 1:0 (kon.)
FC Tosno
1:3 (1:3)
FK Krasnodar
Sobota 04.11.2017, 14:30 • Petrovskij, Petrohrad • Ruská Premier Liga • 16. kolo

Hostující celek se v prvním poločase dostal do vedení 3:1. Svůj náskok Krasnodar celý druhý poločas bránil a mnoho starostí s útočnou hrou Tosna neměl. Domácí tým doplatil na to, že ve vyložených šancích nedokázal trefil branku. (16:24:35)

90+3

90+3
    Hostující celek se brání za každou cenu, střelecký pokus Jevgenije Černova byl zablokovaný obránci. K dorážce se už Tosno nedostalo.

90+2
    Žlutou kartu dostává Jevgenij Černov (FC Tosno).

90+1
    Celkem tři minuty uvidíme nad rámec druhého poločasu.

90
    Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Hosté drží míč a kombinují na útočné polovině, domácí Tosno se pokouší něco vymyslet, ale už nemá sílu ani čas.

88
    Mnoho času už domácí celek na snížení nemá. Celý druhý poločas hrají hosté takticky. Rade Dugalić se dostal do šance, ale nedokázal míč trefit.

87
    Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Mauricio Pereyra, přichází Ilja Žigulev.

87
    Střídání v týmu FC Tosno: ze hřiště odchází Sergej Sucharev, přichází Georgi Melkadze.

85
    Hosté se propracovali do bezprostřední blízkosti brány, ale nikdo z hráčů v zeleném nedokázal míč napálit na bránu.

84
    Mnoho šancí nyní k vidění není, míč má domácí brankář, ke kterému se dostal po nepovedené kombinaci Krasnodaru.

83
    Nikola Trujić se propracoval do zajímavé střelecké pozice, ale svou ránu poslal mimo branku. Vykopávat tak bude Andrej Sinicyn.

83
    Fanoušci dál ženou domácí fotbalisty za zdramatizováním zápasu, ale zatím hosté hrají výborně. Domácí si šance vytvořit dokáží, ale mají velký problém se zakončení. Reziuan Mirzov by o tom mohl vyprávět.

82
    Hostující celek má k dispozici autové vhazování na své obranné polovině. Krasnodar hraje styl hry, který přesně potřebuje.

81
    Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Viktor Claesson, přichází Maciel Wanderson.

80
    Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, hostující Krasnodar stále vede o dva góly a má namířeno k výhře v tomto duelu.

79
    S centrem do předbrankového prostoru si obrana dokázala poměrně snadno poradit.

79
    Do zajímavé střelecké pozice se dostal domácí celek. Střelecký pokus, který vyslal Reziuan Mirzov, výborně vyrazil brankář hostů na rohový kop.

Jan Prošek

Vít Schück

Branky: 5. A. Zabolotnyj (Markov) – 13. Smolov (Mamajev), 36. Gazinskij (Ramírez), 38. Smolov (Mamajev)

Karty:   39. Markov (TSN), 90+2. J. Černov (TSN)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 9:1. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 8:14.
    FC Tosno: D. Jurčenko (C) – Dugalić, Bujvolov, Sucharev (87. Melkadze), J. Černov – Galiulin (72. Rocha), Karnicki, Trošečkin, Mirzov – A. Zabolotnyj, Markov (78. Trujić).
    Náhradníci: Lukičev – Dudijev, Melkadze, Palienko, Rocha, Anderson Carvalho, Kutin, Trujić, Poletanović.

FK Krasnodar: Sinicyn – Petrov, Gricajenko, Granqvist (C), Ramírez – Gazinskij, Pereyra (87. Žigulev) – Kaboré, Claesson (81. Wanderson), Mamajev (71. Joãozinho) – Smolov.
    Náhradníci: Kricjuk, Latyšonok – Wanderson, Ivan, Podběrezkin, Žigulev, Laborde, Joãozinho, Ristić, Šiškin.