Tosno – FK Krasnodar 1:3 (kon.) | Groznyj – Rostov 1:0 (kon.)
FK Achmat Groznyj
1:0 (0:0)
FK Rostov
Sobota 04.11.2017, 17:00 • Achmat Arena, Groznyj • Ruská Premier Liga • 16. kolo

Domácí celek vybojoval výhru v tomto nepříliš atraktivním zápase. Jedinou branku utkání vstřelil Ablaye Mbengue, kterému před branku výborně míč nacentroval Odise Roši. Tento moment se ukázal jako klíčový, domácí tak slaví výhru. (18:54:12)

90+3

90+3
    Zápas končí, hosté už vyrovnat nestihnout.

90+3
    Žlutou kartu dostává Vitalij Ustinov (FK Rostov).

90+2
    Žlutou kartu dostává Alexandru Gaţcan (FK Rostov).

90+1
    Žan Majer hledal naběhnuté spoluhráče, ale domácí obrana si dokázala poradit. Nyní už budou chtít hráči Achmatu hrát na jistotu.

90+1
    Tři minuty uvidíme nad rámec druhého poločasu.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Rozehrávat budou domácí fotbalisté, hostující Alexandru Gaţcan se dopustil faulu.

88
    Mnoho času už hosté na vyrovnání nemají, domácí celek za hlasitě podpory z hlediště hraje dobře.

88
    Magomed Mitrišev se domáhal odpískání penaltového zákroku na sebe, ale sudí nechává hru plynout.

86
    Domácí celek se dostal před branku soupeře. Dantas Rodolfo hledal spoluhráče, ale jeho pas získal soupeř. Směr hry se tak rychle otáčí.

85
    Střídání v týmu FK Achmat Groznyj: ze hřiště odchází Odise Roši, přichází Dantas Rodolfo.

85
    Žlutou kartu dostává Odise Roši (FK Achmat Groznyj).

84
    Zaur Sadajev byl v akci zastavený pro postavení mimo hru.

83
    Vitalij Ustinov se propracoval do zajímavé střelecké pozice, jeho ránu ale kryje domácí brankář. Vitalij Gudijev podržel své spoluhráče.

82
    Hostující celek se pokouší o vyrovnání, ale obrana Achmatu podává dobrý výkon.

81
    Deset minut hry nás dělí od konce tohoto zápasu. Zápasu, ve kterém se domácí celek dostal do jednobrankového vedení.

80
    Střídání v týmu FK Rostov: ze hřiště odchází Alexej Ionov, přichází Igor Kirejev.